Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

μάλλον κοιμάσαι ακόμα :p

 

 τι καλημέρα ρε στις 3:41;  

 

 

Κι έλεγα τι με έξυνε τι με έξυνε...

 

Θα επανέλθω σε κανένα 10ωρο!

(έχω να φάω πολύ βρισίδι. το αισθάνομαι)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ήταν μια καλή μερα.

Μεχρι το μεσημέρι ασχολουμουν με τα συνηθη καθήκοντά μου. Αλλα μετα suddenly wild CEO appears. Και λέει, ρε συ απολαβάνεις αυτό που κανεις? Του λεω Yes?

Λεει δε ψηνεσαι να φτιαξεις ενα landing microsite αντι να τρως τα ματια σου με administrative μιέρδας στο site? ΘΑ είναι το main καθήκον σου, θα δίνεις αναφορα κατευθείαν σε μενα και δε θα κάνεις τίποτα άλλο, εκτός απο μερικά calls στα ελληνικά(ο μονος ελληνας γαρ) και έχεις μεχρι το τελος της εβομάδας ελευθερο να ψαχτείς με τα tools κλπ. Απο δευτέρα στο meeting θα κανουμε brainstorming για το design.

Ε είπα ψηνομαι. Να παει να μαμηθεί. Αnd Imma not even sorry.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

εντάξει,πήγα να τραβήξω το καλώδιο του ρουτερ και μου έμεινε μαζί με το μπριζάκι του τοίχου στο χέρι...  :noexpression:

 

δεν αγγίζω τπτ άλλο σήμερα-όλη μέρα ξάπλα

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
πιπέρι
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πότε ήταν η τελευταία φορά που ο Δήμος σας φύτεψε λουλούδια;;

36f93ebd1c603be8d0daf71a834a86ae.jpg

Στην Ελλάδα? Πριν τις δημοτικές εκλογές και αν αλλάξει χέρια η δημαρχία, αμέσως μετά τις εκλογές τα ξανά αλλάζουν με άλλα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.