Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

Looper 1/10

Την εκοψα στη πρωτη ωρα.βαριομαρα.καθολου δραση,ελαχιστοι διαλογοι,πολυ μπερδεμα με τα περα δωθε στο χρονο που τρωνε την πιο πολυ ωρα και μενει η ταινια κενη.δεν ξερω πως το πηρε 7,9 στο imdb.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κακή.

Δηλαδή αν δίνεις 1/10 εδώ, στην καλύτερη ταινία του πλανήτη θα βάλεις 5?

Πρέπει να είχες και εσύ καθηγητή στο λύκειο που έλεγε "Το 20 για τον θεό, το 19 για την μάνα μου, το 18 για μένα, και εσείς απο 17" ε?

Link to comment
Share on other sites

Οχι εχω βαλει και 9αρι σε ταινια.απλα η συγκεκριμενη μου φανηκε παρα πολυ βαρετη.και το ιδιο και στη κοπελα μου που την βλεπαμε μαζι.

πιο πολυ μας αρεσε το μαδαγασκαρη 3 που ειδαμε πιο πριν παρα αυτο.

διαφορετικο στυλ μεν,αλλα παιδικο δε και ηταν πιο ενδιαφερουσα.

Link to comment
Share on other sites

Looper 1/10

Την εκοψα στη πρωτη ωρα.βαριομαρα.καθολου δραση,ελαχιστοι διαλογοι,πολυ μπερδεμα με τα περα δωθε στο χρονο που τρωνε την πιο πολυ ωρα και μενει η ταινια κενη.δεν ξερω πως το πηρε 7,9 στο imdb.

Είδαμε την ίδια ταινία; :p

Εγώ παραπονέθηκα για την ταινία πως σε κάποια σημεία παραείχε διαλόγους, άσκοπους μάλιστα. Επίσης για το "μπέρδεμα με τα πέρα δώθε" μάλλον κάτι έχασες. Το όλο κλου της ταινίας είναι τα "πέρα δώθε". Mάλιστα μόνο ένα πέρα-δώθε είχε, αφού μετά ήταν συνεχής ροή του χρόνου (εκτός αν βάζεις τα flashback μέσα). Τελικά θα έλεγα ότι είχε λίγα "πέρα-δώθε".

Στο primer δηλαδή τι θα έλεγες; :p

Link to comment
Share on other sites

Μωρε την ιδια ειδαμε!

εγω τα καταλαβαινα τα περα δωθε,δεν τα εχασα αλλα εκνευριστικο μου φανηκε,ζαλιστηκα.διαλογοι ειχε λιγους και με νοημα μηδεν.

δεν ξερω,σημασια εχει οτι δεν μου αρεσει καθολου και το εβγαλα στην ωρα.δεν με ενδιεφερε καν να μαθω τι εγινε στο τελος.που ταινια στη μεση για να τη κοψω πρεπει να ειναι παρα πολυ χαλια.συνηθως τις βλεπω μεχρι το τελος..

Link to comment
Share on other sites

Cloud Atlas

Πάρα πολύ καλή και μια μοναδική εμπειρία στο σινεμά. 6 ιστορίες σε 6 διαφορετικές χρονικές περιόδους που εναλλάσσονται συνεχώς χωρίς όμως να σε μπερδεύουν. Μετά από μια προσαρμογή τα πρώτα λεπτά, έμεινα κολλημένος στην οθόνη για τα 172 λεπτά της διάρκειας χωρίς να βαρεθώ ούτε στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.