Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

η ταινία φυσικα μου άρεσε και αυτά που λέει εν μέρη είναι σωστά αλλά το παράπονο στην συγγερρκριμένη μάχη και γενικά με την RAy είναι που δαμάζει τόσο εύκολα το force, το οποίο μέχρι χτες δεν ήξερε τι είναι

 

Τίποτα δεν δαμάζει . Το επίπεδο το καθορίζει ο αντίπαλος και ο συγκεκριμένος είναι ο Νίκος Χορταρέας με σπαθί, δεν είναι ο Βέιντερ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt2494362/

 

Ωραιο γουεστερν, αντρικη ταινια, μαρεσε.

 

 

Ωραια ταινια , αρκετες σκληρες σκηνες 

Οχι φλοριες σαν αλλες ταινιες , εδω αν σε μαχαιρωσουν , θα δουμε και το εντερακι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pluto Nash (2002)

 

Καλούτσικη ταινία. Ίσα ίσα για να περάσει λίγο καλά ένα 90λεπτο. Ευχάριστο διάλειμμα από τις σοβαρές ταινίες. Και να μη τη δείτε δε χάνετε τίποτα.

δεν ήταν κακή απλά τίποτα το τρόμερο. .όπως το είπες δεν περιμένεις πολλά απλά να περάσει η ώρα

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Έβαψα τον τοίχο στο δωμάτιο γκρι και πρόβαλα πλάτος 2,60 όσο ανοίγει τέρμα ο προβολέας. Επειδή δεν είναι πλήρως έτοιμος ο τοίχος, δεν ήθελα να δω κάποια καλή ταινία.

Πριν ήμουν με άσπρη οθόνη σε πλάτος 1,95

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα σε ακούσω και θα τη βάλω στο πρόγραμμα.

Δε ξέρω γιατί αλλά μου άρεσε αρκετά. Ίσως φταίει η ιστορία που διαδραματίζεται που μου θύμισε αληθινές και επίκαιρες ιστορίες και το πόσο αληθινή ήταν.

Θα ήθελα τη γνώμη σου πάντως όταν τη δεις.

Θεωρώ ότι ήταν μια ωραία ταινία για να ξεφύγω λίγο απ τις Sci-Fi, τις ταινίες γεμάτες εφέ, με εξωγήινους, διαστήματα και δε ξέρω και εγώ τι.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.