Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

The Purge (2013) - IMDb 5.9/10

Θα μπορούσε να είναι καλύτερο, αλλά είναι υπερβολικά υποτονικό, οπότε χάνει πολύ.

Fahrenheit 451 (1966) - IMDb 6.5/10

Κλασική ταινία την οποία πλέον την έχουμε δει να αντιγράφεται ως ιδέα αρκετές φορές τα τελευταία χρόνια. Παρόλα αυτά παραμένει το λιγότερο ενδιαφέρουσα.

L'immortel (2010) - IMDb 6.4/10

Αρκετά καλό θα έλεγα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ειδα και το

U-571 (2000) - IMDb

και το

Below (2002) - IMDb

το πρωτο το βαζω στην καλυτερη ταινια με υποβρυχια που εχω δει με πολλες ανατροπες και αρκετη δραση.

Το δευτερο ειναι εντελως διαφορετικη φιλοσοφια αλλα με κρατησε παρα πολυ το ενδιαφερον.

2 βδομάδες τώρα εχω δει 7 ταινιες με submarines, εχω μαθει τα παντα :confused: αλλα εχω μια απορια...

Τριγωνικο ρανταρ δεν ειχαν?

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Il y a longtemps que je t'aime (2008) - IMDb

Όχι must, αλλά αρκετά καλό

έχεις αχρηστεύσει φορεβερ το αριστερό σου ημισφαίριο με όλες αυτές τις κοινωνικόδραμάχαζομάρες που βλέπεις :p

άντε και μιούζικαλ τώρα :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλάμε για αχρήστευση εγκεφάλου

Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - IMDb

Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - IMDb

Austin Powers in Goldmember (2002) - IMDb

Κατεβάζοντας εγκεφαλικούς διακόπτες και αποδεχόμενος το τι θα δεις τα δύο πρώτα είναι ψιλό καλά. Ένα 6.5/10. Το τρίτο είναι 1-2 κλικ ποιο κάτω οπότε ας πούμε κάπου στο 5.7/10.

Η πλάκα είναι ότι σκέφτονται και για άλλο Austin Powers 4 - IMDb

Link to comment
Share on other sites

έχεις αχρηστεύσει φορεβερ το αριστερό σου ημισφαίριο με όλες αυτές τις κοινωνικόδραμάχαζομάρες που βλέπεις :p

άντε και μιούζικαλ τώρα :pleasantry:

Πλάκα πλάκα καιρό έχω να δω μιούζικαλ. :flex::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλάμε για αχρήστευση εγκεφάλου

Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - IMDb

Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - IMDb

Austin Powers in Goldmember (2002) - IMDb

Κατεβάζοντας εγκεφαλικούς διακόπτες και αποδεχόμενος το τι θα δεις τα δύο πρώτα είναι ψιλό καλά. Ένα 6.5/10. Το τρίτο είναι 1-2 κλικ ποιο κάτω οπότε ας πούμε κάπου στο 5.7/10.

Η πλάκα είναι ότι σκέφτονται και για άλλο Austin Powers 4 - IMDb

θεός ο austin.

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν θα ξεχασω το 99 που ειχα παει με την αδελφη μου να δουμε το The Spy Who Shagged Me ανυποψίαστοι(ξεραμε οτι ειναι κωμωδια αλλα τι ακριβως οχι) και ξενερωμενοι και οι 2 για προσωπικους λογους.

Δεν μου εχει ξανατυχει σε cinema να διπλωσω στο καθισμα απο το γελιο:jester:

Γελιο μεχρι δακρυων (καλα δεν θελω και πολυ) μεχρι να πονεσει η κοιλια και να θελουν οι κοκα και τα πατατακια να βγουν εξω:hehe:

Fearless

Τρελη μπουρδα.ΑΠο τις ταινιες που δεν γουσταρω καθολου.

Την ειχα καιρο στην watchlist Και για καποιο λογο δεν αποφασιζα να την βαλω..κατι ηξερα.

Ευχαριστη αλλαγη ομως που ειδα μετα απο καιρο τον Jeff Bridges να μην μιλαει με βλαχοαμερικανικη προφορα.

4-5/10

What Maisie Knew

Κλασικο χιλιοπαιγμενο σεναριο με πιτσιρικι που βρισκετε στην μεση του χωρισμου των γονιών του.

Δεν ηταν κακο παρ ολα αυτα αλλα προτειμω Kramer vs. Kramer,ειμαι fan.

6,5-7/10

As Cool as I Am

Μακρια.Ανουσια και χαζη.

Ο μονος λογος που χαρηκα που την ειδα ειναι γιατι ξαναειδα την απιστευτο κοριτσακι απο το In America.Μεγαλωσε πλεον:rolleyes:

Αθλια η Claire Danes στον ρολο της.Κριμα γιατι στο Temple Grandin με ειχε εντυπωσιασει.Μαλλον της βγηκε φυσικα η ερμηνεια:hehe:

4/10

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.