Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

Είδα κι εγώ το νέο σούπερμαν απόψε. Με δυο λόγια δεν τρελάθηκα. Καλά ξεκίνησε μα γινόταν όλο κ πιο ανάλατο.. κρίμα γιατί είναι ο πιο αδικημένος υπερήρωας ρε γμτ. Τέλειωσε η ταινία κι είπα ένα "ε και;;;".. δε μου έμεινε τίποτα να θυμάμαι από την ταινία.. τίποτα! Να μην αναφέρω την αδιάφορη Λόις Λέην κ τον άκυρο σχετικά ρόλο της..

Link to comment
Share on other sites

Είδα κι εγώ το νέο σούπερμαν απόψε. Με δυο λόγια δεν τρελάθηκα. Καλά ξεκίνησε μα γινόταν όλο κ πιο ανάλατο.. κρίμα γιατί είναι ο πιο αδικημένος υπερήρωας ρε γμτ. Τέλειωσε η ταινία κι είπα ένα "ε και;;;".. δε μου έμεινε τίποτα να θυμάμαι από την ταινία.. τίποτα! Να μην αναφέρω την αδιάφορη Λόις Λέην κ τον άκυρο σχετικά ρόλο της..

ακριβώς...

πέραν ότι η Λοις Λειν ήταν η πιο ξενέρωτη γκόμενα που έχω δει....Βάλτε ρε μια γκομενάρα να γουστάρει ο Ζουπερμαν..

προς επίδοξους πελάτες του STER Ιλιου...

μην πάτε να το δείτε στον Θερινό...ατυχήσαμε καθώς στο internet δεν το λέει ξεκάθαρα ότι είναι θερινή αίθουσα (8) και είχε μια συναυλία και μας χάλασε την διάθεση...

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

Πολλή βία, από ποια ταινία είναι; Την παραπάνω;

Το φιλμάκι το φτιάξανε πρόσφατα. Δεν είναι από την ταινία (του 2004), η οποία ταινία είναι από τις προτεινόμενες. Του 89 είναι αξιοπρεπής μεν, αλλά τίποτα το ιδιαίτερο.

Link to comment
Share on other sites

πέραν ότι η Λοις Λειν ήταν η πιο ξενέρωτη γκόμενα που έχω δει

Ξενέρωτη η Amy Adams? Εντάξει δεν είναι κοριτσάκι 20 χρονών, αλλά όχι και ξενέρωτη. Τώρα αν καταφέρανε στο Superman να την κάνουν να δείχνει ξενέρωτη.... ωχ ... (ξανά)

Link to comment
Share on other sites

Ξενέρωτη η Amy Adams? Εντάξει δεν είναι κοριτσάκι 20 χρονών, αλλά όχι και ξενέρωτη. Τώρα αν καταφέρανε στο Superman να την κάνουν να δείχνει ξενέρωτη.... ωχ ... (ξανά)

H Adams, όντως ήταν παράταιρη στην ταινία και να μην την έβαζαν δεν θα παρατηρούσες καμία διαφορά.

Αλλά άσε τα ωχ και δες την ταινία ,αξίζει σε γενικές γραμμές, παρουσιάζει έναν εντελώς διαφορετικό Zουπερμαν.

Link to comment
Share on other sites

αδερφέ μου τα χαλάς...

10/10

Απίστευτο reboot, σπάει τα δεδομένα που γνωρίζουμε περί Superman, με ανθρώπινες αδυναμίες και ανησυχίες και μέτρο σύγκρισης πλέον για ταινίες με super heroes...τι Wolverine, XMEN Και αηδίες.

Η MARVEL έχει πάθει νίλα με τις ταινίες της DC.

δεν θα έπρεπε να σε χαλάει τίποτα...ακόμα και η εβραιοχαζομάρες.... :p

Link to comment
Share on other sites

αδερφέ μου τα χαλάς...

δεν θα έπρεπε να σε χαλάει τίποτα...ακόμα και η εβραιοχαζομάρες.... :p

10/10 έβαλα γιατί παρουσιάζει την μυθοπλασία του Zuperman διαφορετικά (άλλος Krypton), ένας ήρωας που γίνεται αντιήρωας για να σώσει την ανθρωπότητα , Πλάτωνας στην μέση και άλλα καλά spoilers.

Θέλω να δω που θα το πάει η DC μέχρι να κάνει την ταινία JLA...μέχρι τώρα BATMAN / Superman είναι σε καλό δρόμο.

Reboot στον Green Lantern, ταινία Aquaman και βουρ !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.