Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

Ναι, το ίδιο λέμε. Το έχουν παραξεφτιλίσει στην ταινία. Έχω να δω ακόμα την τελευταία 1μιση ώρα. Αύριο.

Δεν ξέρω αν θα μου αρέσει η υπόθεση.

Από το review, μου φαίνεται γυναικεία ταινία.

η πρώτη του 1984 είναι must sci-fi

Link to comment
Share on other sites

Η ταινία είναι ολίγον φευγάτη. Είναι fantasy+scifi+epic+wtf σε ένα. Μόνο μην βάλεις φαγητό να φας. Τουλάχιστον όχι στις σκηνές του βαρώνου Χαρκόννεν.

Προσωπικά την έχω δει 3-4 φορές, την πρώτη νομίζω από την... ΕΡΤ, επί αρχαιοτάτων χρόνων.

Link to comment
Share on other sites

The Lord of the Rings (special extended Blu-ray edition) 10/10

Ότι και να πω είναι λίγο. Πρέπει να φτιαχτεί ένα άγαλμα του Peter Jackson από mithril!

Είσαι σε καλό δρόμο, αν τα έκανες και marathon τότε θα δώσω 2 κόκκινες σε όποιον θες!

Link to comment
Share on other sites

The Lord of the Rings (special extended Blu-ray edition) 10/10

Ότι και να πω είναι λίγο. Πρέπει να φτιαχτεί ένα άγαλμα του Peter Jackson από mithril!

offtopic

βλεπω στο αμαζον και το βαζουν σε προσφορες 20-25 λιρες, αλλα δεν πρεπει να εχει ελληνικους υποτιτλους. Αν το εχεις αγορασει απο καπου σε καλη τιμη, πες μου σε παρακαλω!

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σε καλό δρόμο, αν τα έκανες και marathon τότε θα δώσω 2 κόκκινες σε όποιον θες!

Όχι. 1 δισκάκι κάθε μέρα. 6 μέρες.

offtopic

βλεπω στο αμαζον και το βαζουν σε προσφορες 20-25 λιρες, αλλα δεν πρεπει να εχει ελληνικους υποτιτλους. Αν το εχεις αγορασει απο καπου σε καλη τιμη, πες μου σε παρακαλω!

Το πήρα από τα Public 60€.

Link to comment
Share on other sites

The Place Beyond the Pines (2012) - IMDb

Οτι νανε...στην αρχη μου αρεσε αρκετα,απο ενα σημειο και μετα ομως αλλαξε εντελως η ταινια και ειδικα το τελος φανηκε λες και κοπηκε η ταινια στην μεση,δεν περιμενα οτι θα τελιωσει ετσι,ελπιζω να εχει συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

The Place Beyond the Pines (2012) - IMDb

Οτι νανε...στην αρχη μου αρεσε αρκετα,απο ενα σημειο και μετα ομως αλλαξε εντελως η ταινια και ειδικα το τελος φανηκε λες και κοπηκε η ταινια στην μεση,δεν περιμενα οτι θα τελιωσει ετσι,ελπιζω να εχει συνεχεια.

Την είδα σινεμά κ έκλαιγα τα λεφτά μου. Στην αρχή καλή κι όλο κ χάλαγε. Στο τέλος λέω τι έγινε ρε παιδιά; Τους τέλειωνε το φιλμ κ βιάστηκαν να το τελειώσουν;;; :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχει η special exteden από την extended?

Μήπως γράφει τη διάρκεια των ταινιών κάπου, για να δω με τα δικά μου extended του internet αν έχουν διαφορά?

αμα τα εχεις σε bluray εισαι κομπλε, αν οχι διαρκεια των σπεσιαλ χαιπερ εξτεντεντ ειναι 726 λεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Την κάθε ταινία έχω σε extended από ιnternet.

Πχ η 1η RUNTiME.........: 03h:48m:17s

2η RUNTiME.........: 03h:55m:30s

3η RUNTiME.........: 04h:23m:16s

Έχει κάτι παραπάνω? Αν κάνω καλά την πρόσθεση, όχι ε?

οπότε μένω ως έχω μάλλον :)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις την special extended εσύ, γιατί εμένα είναι όλες -10 με 12 λεπτά από τις δικές σου. Αλήθεια, κυκλοφόρησε αργότερα από την πρώτη extended special extended με παραπάνω cut scenes;

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις την special extended εσύ, γιατί εμένα είναι όλες -10 με 12 λεπτά από τις δικές σου. Αλήθεια, κυκλοφόρησε αργότερα από την πρώτη extended special extended με παραπάνω cut scenes;

βγήκαν στο internet τότε :

πριν από

23 months

8 days

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις την special extended εσύ, γιατί εμένα είναι όλες -10 με 12 λεπτά από τις δικές σου. Αλήθεια, κυκλοφόρησε αργότερα από την πρώτη extended special extended με παραπάνω cut scenes;

Από όσο ξέρω, 2 εκδόσεις υπάρχουν, η theatrical και η extended. Απλά κάποιες extended έχουν και extended...credits.. Κατά τα άλλα είναι ίδιες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.