Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

Θέλω παλιούς fantasy fans να μου πουν αν έχουν δει την παρακάτω ταινία: αξίζει ή όχι;

Όταν την είχα δεί τότε είχε φάση. Μετά από τόσα χρόνια δε ξέρω τι να σου πω :p

+1 για τους καλαμαρανθρώπους

:p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10676]Hydra[/MENTION]

Μια χαρούλα είναι για ταινία φαντασίας της εποχής. Της ρίχνω καμιά ματιά κάθε 2-3 χρόνια. Με λίγα λόγια βλέπεται ξεκούραστα και αν και έχει και 2-3 κουλά, έχει και 2-3 καλά που ισορροπούν κάπως το πράγμα.

Υ.Γ. Το trailer την θάβει κανονικά.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Τα αντίθετα ακούω αυτές τις μέρες. Την παράτησα, αλλά θα με βάλεις να το δω τώρα.

Ίσως έφταιγαν και οι άπειρες παπάτζες που είδα πρόσφατα.

Iron Man 3, A Good Day to Die Hard, Parker, Hansel and Gretel

Link to comment
Share on other sites

Πώς μου ειχε ξεφυγει αυτο το διαμαντι Donnie Darko (2001) - IMDb ????

9,5/10

Κάηκα κ αναγκαστηκα να διαβασω εδω

Donnie Darko: Movie Explanation - A Detailed Explanation Of What happens In Donnie Darko για να καταλαβω ακριβως τι ειχε γινει. Φυσικα την ειδα 2η φορά στα καπακια. Επος!!!

Θα ήθελα να συμφωνήσω μαζί σου άλλα το έργο δυστυχώς απλά δεν.... Ένα ψυχολογικό δράμα που θα μπορούσε να δώσει όποια εξήγηση ο καθένας θέλει.

Έργο που σε αναγκάζει να ψαχτείς για το ήθελε να πει ο καλλιτέχνης απλά για έμενα δεν είναι άξιο προσοχής.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να συμφωνήσω μαζί σου άλλα το έργο δυστυχώς απλά δεν.... Ένα ψυχολογικό δράμα που θα μπορούσε να δώσει όποια εξήγηση ο καθένας θέλει.

Έργο που σε αναγκάζει να ψαχτείς για το ήθελε να πει ο καλλιτέχνης απλά για έμενα δεν είναι άξιο προσοχής.

Το ακριβώς αντίθετο για μένα. Τέτοιες ταινίες με ιντριγκάρουν απίστευτα!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν τη θεωρώ κορυφαία, αλλά την ξανάβλεπα. Ήταν πράγματι καλή!

Μιάς και έπιασες τα Donnie, δες Donnie Brasco. Το είδα προχθές πάλι και τρελάθηκα. (άλλο είδος βέβαια)

Τώρα περιμένω φιλμογραφία του Al Pacino, γιατί δεν έχω τις πρώτες πρώτες του (60-70) και τις τελευταίες μετά το Insomnia.

Link to comment
Share on other sites

Το ακριβώς αντίθετο για μένα. Τέτοιες ταινίες με ιντριγκάρουν απίστευτα!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Πες την αληθεια ομως την πρωτη φορα που την ειδες δεν καταλαβες Χρηστο! :p

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω, για Iron man πρέπει να έχω κάποια γνώση από τα κόμικ, ή ξεκινάω με την πρώτη ταινία και μπαίνω στο κλίμα;

Αξίζει να διαβάσεις μερικά για να γνωρίσεις τον iron man πριν τον δεις στην ταινία, αλλά όχι για λόγους υπόθεσης αλλά καθαρά αίσθησης και δύναμης χαρακτήρα. Τα κόμικ είναι παρά πολλά για να σου προσφέρουν κάτι στην υπόθεση σε σύντομο χρονικό διάστημα.

Posted from my mobile.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω, για Iron man πρέπει να έχω κάποια γνώση από τα κόμικ, ή ξεκινάω με την πρώτη ταινία και μπαίνω στο κλίμα;

Μπα δε χρειάζεται κατά τη γνώμη μου :p . Μη σου πω ότι θα τη φχαριστηθείς καλύτερα άμα δε ξέρεις τίποτε.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω, για Iron man πρέπει να έχω κάποια γνώση από τα κόμικ, ή ξεκινάω με την πρώτη ταινία και μπαίνω στο κλίμα;

Εγω κανενα κομικ δεν ειχα διαβασει.

Εξαλλου το 1 ξεκιναει απο την αρχη δε σου αφηνει κενα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.