Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

victor,εγω δεν το πιασα...

καπου διαβαζα οτι ο συγγραφεας της σειρας λεει οτι τα στοιχεια ειναι εκει μπροστα σας αλλα δεν εχω καταλαβει πως εγινε

:help:

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

victor,εγω δεν το πιασα...

καπου διαβαζα οτι ο συγγραφεας της σειρας λεει οτι τα στοιχεια ειναι εκει μπροστα σας αλλα δεν εχω καταλαβει πως εγινε

:help:

Δεν είναι επεξήγηση του τέλους. Είναι απλά illustrated με λόγια από την ταινία "Prestige".

Link to comment
Share on other sites

Είδα το τελευταίο επισόδειο supernatural.

Άλλο ένα κλασσικό επεισόδιο που δεν προχωράει την πλοκή, αλλά θυμίζει (έστω και λίγο) τις παλιές καλές πρώτες σεζόν.

Νομίζω πως αυτή θα είναι η τελευταία σεζόν, έτσι όπως πάει (αν και νομίζω έπρεπε να το έχουν τελειώσει εδώ και πολύ καιρό).

Μάλλον προσπαθούν να κερδίσουν χρόνο...

Link to comment
Share on other sites

To The River το ειδε κανεις?
Καλό φαίνεται, είδα τα πρώτα δύο επεισόδια, το πρώτο δεν ήταν τίποτα ιδιαίτερο αλλά το δεύτερο ήταν πολύ καλό.

Προσπαθώ να το δω από χθες, είμαι στη μέση του δευτέρου τώρα. Για την ώρα συμφωνώ με Havic, ειδικά το πρώτο ήταν πολύ χάλια, κουνούσε και η κάμερα πολύ. :hang3:

εντιτ Επιτέλους ένα καλό επεισόδιο fringe (4x12).

Έγινε επεξεργασία από Raider
Link to comment
Share on other sites

Είδα το τελευταίο επισόδειο supernatural.

Άλλο ένα κλασσικό επεισόδιο που δεν προχωράει την πλοκή, αλλά θυμίζει (έστω και λίγο) τις παλιές καλές πρώτες σεζόν.

Νομίζω πως αυτή θα είναι η τελευταία σεζόν, έτσι όπως πάει (αν και νομίζω έπρεπε να το έχουν τελειώσει εδώ και πολύ καιρό).

Μάλλον προσπαθούν να κερδίσουν χρόνο...

Το είδα και εγώ. Πάρα πολύ κακό επεισόδιο, ναι μεν θυμίζει τις παλιές καλές εποχές αλλά σίγουρα το σενάριο ήταν γτπ.

Δεν νομίζω να είναι η τελευταία, αν και δεν έχει ανακοινωθεί κάτι ακόμα, έχουμε Λεβιάθανς (που το καθυστερούν ήδη 3 επεισόδια τώρα), Κας, Μπομπι, αγγέλους κ.α που δεν νομίζω ότι τελείωσαν με αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Το είδα και εγώ. Πάρα πολύ κακό επεισόδιο, ναι μεν θυμίζει τις παλιές καλές εποχές αλλά σίγουρα το σενάριο ήταν γτπ.

Δεν νομίζω να είναι η τελευταία, αν και δεν έχει ανακοινωθεί κάτι ακόμα, έχουμε Λεβιάθανς (που το καθυστερούν ήδη 3 επεισόδια τώρα), Κας, Μπομπι, αγγέλους κ.α που δεν νομίζω ότι τελείωσαν με αυτά.

Κας + Μπόμπι --> Τέλος (ο Κας παίζεται..)

Αν τους ξαναζωντανέψουν και τους δύο, θα είναι mega-fail...

Για τους Λεβιάθανς είναι αρκετές οι πιθανότητες να μας έχουν τελειώσει μέχρι το τέλος της σεζόν, όπως γίνεται στις τελευταίες σεζόν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι σε ποια σειρα ειχα τυχει σε ενα μεταφραστικο γκρουπ απο Σαλλλονικα.

Οι τυποι το μετεφραζαν με "τοπικη" διαλλλλεκτο σε λεω.

Φυσικα εστειλα hatemail.:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.