Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν ήταν όντως αστείο, ή αν με έπιασε κρίση βλακείας, αλλά με το σημερινό 2.5 men γέλασα πολύ :T:

Δεν εισαι ο μονος!!!!!

Ειδικα εκει που τα αγορια του φερνουν την Zoey και εμφανιζεται η μαυρη γυναικα

Link to comment
Share on other sites

2 broke girls βρηκε το ρυθμο του.

Ευχαριστω την αηδια το [MENTION=1446]Dolly[/MENTION] που το προτεινε.

Στην ξηρασια sitcoms αυτο φανταζει οαση

Εμένα δεν μου το είπε, για να δω :p

Link to comment
Share on other sites

The Wire τέλος. Και ναι θα το βαθμολογήσω 9.5/10

Ευχαριστώ Γιώργο aka κοπριτης. :T:

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION]

Στην τελευταία σεζόν κατάλαβα τι εννοούσες με το "ο Μακναλτυ μπορεί να κάνει πολλά πράγματα μεθυσμένος".

Στην 3-4 είχε συμμορφωθεί και μπερδεύτηκα, αλλά στην 5η όταν άρχισε να στήνει τους φόνους το έπιασα το υπονοούμενο :p

Επίσης αυτή η σειρά να μην έχει ποτέ το ιδανικό happy ending, μα ποτέ...

Link to comment
Share on other sites

According to Entertainment Weekly, the TV show House M.D. will have it's series finale this season. I don't know what motivated them to end the show, if it was ratings or burn out by the actors or writers but the prognosis is in, it's Lupus.

Fox's 'House' will end this season | Inside TV | EW.com

Link to comment
Share on other sites

Another factor in the decision has been the performance of a few of Fox’s new dramas, Bones-spinoff The Finder, House companion Alcatraz and fall dino drama Terra Nova. The better these freshman shows perform, the thinking goes, the less chance Fox will need to pony up for another year of House. All three have performed OK in the ratings, though Alcatraz took a worrisome dip this week.

NOOOO_iPods_with_cameras_update_could_be_delayed___1.jpg

Link to comment
Share on other sites

fail dino drama Terra Nova.

proper

ξεκινησα 4η σεζον californication.

Το queue εχει απειρα αλλα δεν πολυψηνω να αρχισω new series αυτον τον καιρο.

In time

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα Σπάρτακο. Μόλις ένα επεισόδιο έχω δει. Παρ' ότι δεν αντιλέγω ότι θα είναι καλή σειρά, έχει μερικά πράγματα που με "ψιλοενοχλούν". Από τη μια μεριά η μία φυλή των Θρακών με εντελώς ελληνικές περιβολές και κορινθιακές περικεφαλαίες και από την άλλη οι Γέται (Getae) που είναι λες και τους έφεραν από την υποσαχάρια Αφρική. Είναι και πολύ "πρασινίλα" ρε παιδί μου, τα πάντα γυρισμένα σε studio. Έχοντας δει το GoT μεγαλώνουν τα standards. :p

Νομίζω πως σβήνοντας κανά δυο διακόπτες βλέπεται ευχάριστα.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι λάθος αν το βλέπεις και περιμένεις να δεις ιστορικά γεγονότα ή/και καταστάσεις, αμφιέσεις και δεν ξέρω τι άλλο.

Είναι σαν να βλέπουμε το 300 και να λέμε πως δεν είναι ιστορικά ακριβές...

Δες το και θα σου αρέσει με τους διακόπτες κλειστούς.!

Αν ξεκινάς τώρα, ίσως να σου έλεγα να δείς πρώτα το prequel Που βγήκε πιο μετά απο το οριτζιναλ βέβαια, το Gods of the Arena.

Θα σου βάλει president για όλους τους χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι λάθος αν το βλέπεις και περιμένεις να δεις ιστορικά γεγονότα ή/και καταστάσεις, αμφιέσεις και δεν ξέρω τι άλλο.

Είναι σαν να βλέπουμε το 300 και να λέμε πως δεν είναι ιστορικά ακριβές...

Δες το και θα σου αρέσει με τους διακόπτες κλειστούς.!

Αν ξεκινάς τώρα, ίσως να σου έλεγα να δείς πρώτα το prequel Που βγήκε πιο μετά απο το οριτζιναλ βέβαια, το Gods of the Arena.

Θα σου βάλει president για όλους τους χαρακτήρες.

Στην αρχή νόμιζα ότι θα παίξει σε στυλ Rome όπου ήταν περισσότερο ιστορικά ακριβές. Από την αρχή όμως φαίνεται ότι δε στοχεύει σε κάτι τέτοιο ο Σπάρτακος. Ειδικά οι σκηνές με τα αίματα ας πούμε τρακοσιοφέρνουν πολύ. Δεν είναι ότι δε μου αρέσει. Είναι pure entertainment η σειρά, γι' αυτό θέλει διακόπτες κλειστούς.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.