Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

POI, τι στο κέρατο πέρασε από το μυαλό του γιάνκη που αποφάσισε να το κόψει δεν μπορώ να καταλάβω.

4η σεζόν κοιλιά έγραψε κάποιος... Για όνομα...

Τέλος πάντων, κι εγώ πολύ θα ήθελα να τα δω μονοκοπανιά αλλά δεν παίζει...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ποιά σειρά μας προτείνετε να δούμε;

Είδαμε BB Theory, NCIS και White Collar.

Στα σκαριά είναι True Detective.

Τώρα βλέπουμε PoI, αλλά έχουμε θέμα... Ενώ μας αρέσει πολύ, ο μικρός έχει αρχίσει και κάνει όλα τα παιχνίδια όπλα... Μέχρι και από τον παιδικό σταθμό μας έκαναν παρατήρηση.

Οπότε μόλις τελειώσουμε την 1η σαιζόν, διακόπτεται μέχρι νεωτέρας.

 

Τι άλλο μπορούμε να δούμε, που να έχει ενδιαφέρον, αλλά όχι σκοτωμούς...;

Όχι House of Cards.

Link to comment
Share on other sites

Νέο post καθώς δε μπορώ να κάνω edit...

 

Φαίνεται πολύ "καμμένη" σειρά πάντως. Διαβόλους, Θεούς, αίματα, πτώματα (σε μικρό βαθμό)...

Απορώ γιατί την βλέπω εφόσον δε μου αρέσουν αυτά :p Κάτι με κρατάει, ίσως το feeling της εποχής που σου περνάει η εικόνα :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Wizard δείτε Boston Legal εάν δεν το έχετε δει. Είναι μία από τις καλύτερες σειρές ever και είναι σίγουρα child friendly. Το μόνο που κινδυνεύετε είναι ο μικρός να συστήνεται συμπληρώνοντας "Name's on the door"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε αναζήτηση νέας σειράς κατέλειξα στο Bosch. Η σειρά είναι του Amazon και είναι ήδη στην δεύτερη season . Δείχνει αρκετά καλή στα πρώτα 3-4 επεισόδια που είδα.

Το better call saul είδα 3-4 επεισόδια και το παράτησα, δεν με τράβηξε καθόλου το story.

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος akilleas έγραψε:

Τελείωσα την πρώτη σειρά του Luther και ξεκίνησα το Ófærð (Trapped)

Ισλανδικό αστυνομικό θρίλερ πολλά υποσχόμενο.

Να το δεις !
Είναι πράγματι πολύ καλό και με μια οπτική σχέσεων στην οποία δεν έχουμε συνηθίσει !

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Delijohn said:

@akilleas συνέχισε και με τις άλλες season του Luther. Αξίζει και δεν κουράζει καθόλου. 

Εννοείται ότι θα το δω. Είναι και το αγαπημένο μου στυλ. Βρετανικό αστυνομικό θρίλερ!!!

Απλά έχω την ''κακή'' συνήθεια να βλέπω μία σεζόν από τη μία και μετά να πιάνω άλλη σειρά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/06/2016 at 1:22 ΠΜ, το μέλος Wizard! έγραψε:

Στα σκαριά είναι True Detective.

Τώρα βλέπουμε PoI, αλλά έχουμε θέμα... Ενώ μας αρέσει πολύ, ο μικρός έχει αρχίσει και κάνει όλα τα παιχνίδια όπλα... Μέχρι και από τον παιδικό σταθμό μας έκαναν παρατήρηση.

Οπότε μόλις τελειώσουμε την 1η σαιζόν, διακόπτεται μέχρι νεωτέρας.

 

H δική μου συμβουλή είναι απλά να τον βάζεις για ύπνο και μετά να βλέπετε ότι θέλετε :p

Πρώτο το ΡΟΙ δεν θα το αφήσεις εύκολα μόλις τελειώσεις την πρώτη σεζόν και δεύτερον αν σκοπεύει να αρχίσεις True detective και να το βλέπεις πάλι παρεα με τον πιτσιρικά καλύτερα συνέχισε το POI, παίζει να ειναι πιο light :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.