Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Όμορφα τέλειωσε το τελευταίο PoI. Μακάρι να συνεχίσει. Ίσως να μπορεί να ξεκινήσει και σε μια νέα βάση, με σκοπό να ξαναστήσει αλλιώς την ιστορία. Τραγικό βέβαια που μια τόσο επιτυχημένη σειρά δε μπορεί να συνεχίσει σίγουρα, λόγω συμφωνιών και κανονισμών και όρων. Μακάρι να έχουμε νέα σύντομα.

 

Το Flash νομίζω χαλάει λίγο προσπαθώντας να φτιάξει κάτι "wow". Κάνουν πάλι τα ίδια λάθη με το Arrow. Tώρα που το ανέφερα, ως τι έχουμε να δούμε πάλι αύριο..  <_<

Link to comment
Share on other sites

Όμορφα τέλειωσε το τελευταίο PoI. Μακάρι να συνεχίσει. Ίσως να μπορεί να ξεκινήσει και σε μια νέα βάση, με σκοπό να ξαναστήσει αλλιώς την ιστορία. Τραγικό βέβαια που μια τόσο επιτυχημένη σειρά δε μπορεί να συνεχίσει σίγουρα, λόγω συμφωνιών και κανονισμών και όρων. Μακάρι να έχουμε νέα σύντομα.

Το Flash νομίζω χαλάει λίγο προσπαθώντας να φτιάξει κάτι "wow". Κάνουν πάλι τα ίδια λάθη με το Arrow. Tώρα που το ανέφερα, ως τι έχουμε να δούμε πάλι αύριο.. <_<

Τι εννοείς σχετικά με το ΡοΙ; Μάλλον κάτι έχω χάσει
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακούγεται, αλλά δεν είναι σίγουρο για άλλους λόγους.. παρόλο που πάει παραπάνω από καλά.

Κι εγώ σήμερα το πρωί το βρήκα μέσω google search

(ελπίζω να μην ασχοληθούμε με το ποιο site γράφει τα παραπάνω, αλλά με το τι γράφει)

Link to comment
Share on other sites

Για το PoI ό,τι και να πω θα είναι λίγο...

 

O Flash είχε ένα μέτριο επισόδειο.

 

ΟΣΟΙ ΒΛΕΠΕΤΕ AGENTS OF SHIELD ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΤΕ AVENGERS AGE OF ULTRON ΜΗΝ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΙΣΟΔΕΙΟ. MEGA SPOILERS INCLUDED!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για το PoI ό,τι και να πω θα είναι λίγο...

 

O Flash είχε ένα μέτριο επισόδειο.

 

ΟΣΟΙ ΒΛΕΠΕΤΕ AGENTS OF SHIELD ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΤΕ AVENGERS AGE OF ULTRON ΜΗΝ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΙΣΟΔΕΙΟ. MEGA SPOILERS INCLUDED!!!!

Εγω το είδα και δεν κατάλαβα και κανα τεράστιο spoiler.Πράγματα που ξεραμε πάνω κάτω έτσι και αλλιώς.

 

Το Flash μετά το τελευταιο επεισόδιο φοβάμαι μην το καταντήσουν σαν το Arrow το οποιο το παράτησα τελίως πλέον εδώ κα 4-5 επεισόδια.

 

Boardwalk Empire πάρα πολύ καλό , είμαι στην 2η season και το story ακόμα δεν έχει κουράσει καθόλου αν και του λείπει πολύ είναι ανατροπή.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.