Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

γενικά αξίζει η σειρά;

Καλή είναι.

Δεν είναι Friends, ούτε TAAHM ( 2 & 1/2 men ), ούτε Joey, ούτε Californication, αλλά είναι γρήγορη, διασκεδαστική και με ok humor & σενάριο.

Πρός το παρών δεν έχει "κουράσει".

Link to comment
Share on other sites

υπόθεση για το αλκατράζ;

Το 1963 εξαφανίστηκαν όλοι οι κρατούμενοι και οι φύλακες από το Alcatraz. Η Αμερική όμως (κλασσικά) το σκέπασε λέγοντας πως έκλεισε τις φυλακές για λόγους οικονομικούς και έστειλε τους κρατούμενους σε άλλες. Τώρα οι κρατούμενοι εμφανίζονται ξανά και σκοτώνουν.

Sarah Jones - IMDb :man_in_love:

boobies-boobies :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Ελα πες την αλήθεια για αυτό το βλέπεις :hehe:

Οκ το παραδέχομαι. :baby:

Όχι προφανώς

:p

Είδα το pilot του Alcatraz.

Δεν τρελλάθηκα κιόλας.

Θα δω και το 2ο αύριο μάλλον, είδωμεν...

Γενικά τα πρώτα επεισόδια σε όλες τις σειρές, επειδή σε εισάγουν στην πλοκή δεν σε κάνουν να πεις σχεδόν ποτέ ουαου (τουλάχιστον σε μένα συμβαίνει πάντα).

Πάντως φαίνεται σειρά που Fring-ο-Lost-o φέρνει με την έννοια ότι μάλλον θα έχει αρκετά απρόοπτα και ανατροπές, αρκεί να μη μπλέξουν τα μπούτια τους οι σεναριογράφοι και να θέλουν να βγάλουν από τη μύγα ξίγκι.

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] Μη τη φοβάσαι το terra nova πέρασε :hehe:

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

Είδα το πρώτο Alcatraz. Μερικές παρατηρήσεις.

1) Παρ' ότι δεν έχω δει το Lost, απ' όσα ξέρω η σειρά φαίνεται να λοστίζει περισσότερο παρά να φριντζοφέρνει.

2) Σε ξεκινάει όμως κατευθείαν στο "mind****" σαν το Fringe και όχι σαν το Lost.

3) Ερωτήματα αρκετά.

Bonus) Όποτε βλέπω το Sam Neill νομίζω ότι θα πεταχτεί κανένας βελοσιράπτορας από πίσω. :p

Link to comment
Share on other sites

Είδα και εγώ τον πιλότο του Alcatraz χθες. Το μοναδικό μου σχόλιο είναι το εξής : Μπορούν να γράψουν ένα σενάριο για 2 - 3 σαιζόν το πολύ από τώρα και να το λήξουν εκεί???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.