Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Ο James Bond ειναι φλωρος μπροστα στον Ρις.

Α και [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] αν σου αρεσαν τα πρωτα επεισοδια..περιμενε την συνεχεια:jump:

Ζεσταματακι ειναι η αρχη της σειρας!

Link to comment
Share on other sites

Lie to me έχει δει κανένας? Είδα 3-4 επεισόδια και μπορώ να πω με άρεσε. Αλλά υπερβάλουν λίγο με τις εκφράσεις στο πρόσωπο μου φαίνεται.

πολύ ωραίο φίλε μου, ναι! Το έχω δει... αλλά μόνο τη πρώτη σεζόν.. μετά έμαθα ότι το έκοψαν κ ξενέρωσα.. κυρίως ο πρωταγωνιστής είναι... τρομερόοοοος

Επίσης είδα ολόκληρη τη πρώτη σεζόν του suits. Έφυγε για πλάκα.. απολαυστικότατο! Γρήγορο και με ωραίους/έξυπνους διαλόγους! Έχει ένα ωραίο χιουμοράκι κ δείχνει και μια άλλη πλευρά τους συστήματος "δικαιοσύνης"..

Link to comment
Share on other sites

Lie to me έχει δει κανένας? Είδα 3-4 επεισόδια και μπορώ να πω με άρεσε. Αλλά υπερβάλουν λίγο με τις εκφράσεις στο πρόσωπο μου φαίνεται.

Είδα και εγώ τις 2 πρώτες.

Ο Ροθ πολύ καλός και η σειρά απλά διασκεδαστική και βλέπεται ευχάριστα.

sent from my Amstrad CPC6128

Link to comment
Share on other sites

Και ενω ολα πηγαιναν καλα στο Newsroom εφτασα δυστυχως στο 1Χ7.

Θα προσποιειθω πως δεν το ειδα ποτε αυτο το επεισοδιο...για το καλο της σειρας δλδ,ειδαλλως πρεπει να την σταματησω τωρα...:whistling

Mιλαμε για τον απολυτο εμετο.

Αν προτεινω ποτε την σειρα σε καποιον θα του πω just skip episode 7.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει με το ποιες σειρές ξεκινάνε (και πότε, αν και αυτό δεν είναι το δύσκολο), για τη θερινή σαιζόν; Newsroom & suits είναι 2. Άλλες;

TV Calendar June 2014 - USA Prime Time TV Schedule & TV Episode Calendar

Link to comment
Share on other sites

GoT s04e08

Εκεί που λες ότι το επεισόδιο είναι GTP κάνει το μπαμ στο τέλος και μένεις παγωτό. Αν και δεν είναι η αγαπημένη μου σειρά, έχει κάνει τις περισσότερες αυθεντικές ανατροπές. Πραγματικά τίποτα και κανείς δεν είναι δεδομένος.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.