Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Person of interest 3X9.

Nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!:weep:

Κριμα ρε γαμωτο ηταν πολυ συμπαθητικος χαρακτηρας η καρτερ...

Σειρακλα λεμε.

Πολυ γουσταρω οταν μια σειρα εξελισσετε μαθαινει απο τα λαθη της και γινεται καλυτερη σεζον με σεζον.Good Job!

Link to comment
Share on other sites

Person of interest 3X9.

Nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!:weep:

Κριμα ρε γαμωτο ηταν πολυ συμπαθητικος χαρακτηρας η καρτερ...

Σειρακλα λεμε.

Πολυ γουσταρω οταν μια σειρα εξελισσετε μαθαινει απο τα λαθη της και γινεται καλυτερη σεζον με σεζον.Good Job!

Μεγάλη ξενέρα αυτό το επεισόδιο :(

Link to comment
Share on other sites

Καλά εκεί που έλιωσα στο γέλιο.. όταν η Σάρα βγάζει την ξανθιά περούκα.. και μένει ξανθιά

:hehe:

Εγώ ήμουν σε φάση ":blink: Α φορούσε περούκα!"

Εσυ είσαι ανωμαλος, δε σαρεσει το GOT και απολαμβάνεις την σαπουνόπερα :p

Δεν είναι τόσο πολύ σαπουνόπερα, όποτε έχεις adventure σειρά, με υπερήρωες κτλ, πάντα θέλει μέσα και λίγο προσωπικά δράματα, αγάπη, χωρισμούς για να δεις πως διαμορφώνοντε οι χαρακτήρες σε φάση Βatman. Αλλιώς είναι σαν να βλέπεις Power Rangers

Link to comment
Share on other sites

το μόνο που έχω βαρεθεί είναι τον Jack να προσπαθεί να αποδείξει τα πατριωτικά του κίνητρα.

Θέλουμε ξανά τον Jack επικεφαλής, με όλα τα resources του κόσμου όπως όταν ήταν αφεντικό της CTU!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι "τότε" αλλά δεν μπορείς να μου πεις πως το Monkey Island ΔΕΝ ήταν παιχνιδάρα επειδή έχουν βγεί άλλα 2484312 adventures απο "τότε" ρε αγάπη.

Αν έπαιζες ένα παιχνίδι που η κάθε πίστα ήταν πιστή αντιγραφή της προηγούμενης, θα σου έλεγα αν και κατά πόσο θα σου άρεσε και θα το συνέχιζες. Αλλά ξέχασα, το τροφοδοτικό σου είναι καμένο και το mac δε παίζει παιχνίδια:p

jJVWOkh.gif

Link to comment
Share on other sites

Το Arrow έχει δανειστεί από την Λάμψη; τι μελόδραμα είναι αυτό;

Στάλθηκε από το GT-I9070 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

καταντια.... πως το εκαναν ετσι? ελεος. ξενερααααα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν έπαιζες ένα παιχνίδι που η κάθε πίστα ήταν πιστή αντιγραφή της προηγούμενης, θα σου έλεγα αν και κατά πόσο θα σου άρεσε και θα το συνέχιζες

assassin's creed; :p

Link to comment
Share on other sites

καταντια.... πως το εκαναν ετσι? ελεος. ξενερααααα!!!!

Ε οχι και τόσο.

Βλέπωντας sons of anarchy και arrow, το arrow μου φαινεται κωμωδια μπροστα στο soa.

Παντω το person of interest νομίζω η συνταγη της επιτυχιας ειναι οι ηθοποιοι.

ο Cavaziel που δε γελάει ποτέ αλλά που και που πετάει κανα αστειακι.O fusco που πάντα σε χαροποιει.H Σω που ειναι ομορφη και η Root που ξερει τα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Αφού είχα καεί με το house of cards είδα χθες κάποια επεισόδια που είχα αφήσει απο άλλες σειρές.

Αρχικά τελείωσα το The Walking Dead. Δε ξέρω αλλά νομίζω άρχισε να με κουράζει.

Επίσης το Elementary όπου μένει ένα ακόμα επεισόδιο και είναι πραγματικά πολύ καλό.

Και τέλος είδα και το Arrow που πολύ κλάψα ρε παιδί μου κατάντησε. Αλλά οκ είναι σειρά που έτσι και αλλιώς είναι η χαρά του παιδιού και του φανταστικού ήρωα που σκοτώνει τους πάντες και τα πάντα και δε τον πιάνουν ούτε σφαίρες ούτε τίποτα :D

Για νέες σειρές έχω στη λίστα μου το

Boss

Rome

και αναμένω να τελειώσει και η season του GoT για να τα δω μαζεμένα :tw:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.