Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

The After (TV Series 2014– ) - IMDb

Μετά τη μπούρδα που είδαμε στο pilot μάλλον δεν θα το συνεχίσουν :p

Μέχρι που βγήκε ο Γαβαλάς... εμμ... το γκόλεμ ήθελα να πω, δεν ήταν άσχημο.

Αυτό το σκηνικό στο τέλος φάνηκε σαν φαρσοκωμωδία για το γούστο μου.

Κρίμα και φαινότανε να ψιλοφέρνει στο "The Mist" ( ενδιαφέρον ιδέα για σειρά ή μόνο εμένα μου άρεσε το Mist ? :p ).

Δεν ήταν να βγεί επισόδειο άλλο.

Το Amazon Originals βγάζει τα pilots, και ανάλογα τις ψήφους του κόσμου, τις κριτικές, κλπ αποφασίζει αν θα γίνει η σειρά ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

True detective: αν και στο πρωτο επεισόδιο κοιμηθηκα μετα μου φανηκε καλο. Καλο βεβαια αλλα αργο. Μεχρι και επεισόδιο 4 εχω δει και τωρα ετοιμαζομαι για the walking dead το last. Αντε μπας και ζωντανέψουν τα αιματα :hehe:

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το True Detective έχω ακούσει αρκετά καλά , και έχω δει και μια συγκεκριμένη σκηνή(:red::red:) και θα το αρχίσω σχετικά σύντομα. Πάει και το Community και όπως με είχατε πει η 4η season για ψιλό πέταμα. Λέω να αρχίσω αυτό τώρα Parks and Recreation (TV Series 2009– ) - IMDb

Link to comment
Share on other sites

Για το True Detective έχω ακούσει αρκετά καλά , και έχω δει και μια συγκεκριμένη σκηνή(:red::red:) και θα το αρχίσω σχετικά σύντομα. Πάει και το Community και όπως με είχατε πει η 4η season για ψιλό πέταμα. Λέω να αρχίσω αυτό τώρα Parks and Recreation (TV Series 2009– ) - IMDb

Πολύ καλό το Parks.

Προχώρα το και πες μας....

sent from my Amstrad CPC6128

Link to comment
Share on other sites

στο true detective πρέπει να έχει καταναλωθεί κάνα φορτηγό τσιγάρα στα πρώτα επεισόδια, με παρασέρνει και μένα και κάνω περισσότερα όταν το βλέπω, μας χαλάει την υγεία η μ@λκια :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.