Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Ο Brody πέθανε. Δεν υπάρχει λόγος να υπάρχει πλέον στη σειρά. Εκτός αν το γυρίσουμε σε σαπουνόπερα που θα είναι τελικά ζωντανός, και θα γυρίσει στη Κάρεν να μεγαλώσουν μαζί το παιδί τους, και θα ζουν σε ένα προάστιο αμερικανικής μεγαλούπολης

:hehe:

Αν κάποιος θέλει να δει Damian Lewis, ας βάλει να δει BoB. Πετυχαίνει μόνος του Γερμανούς, και αρχίζει να τους γαζώνει με το Garand, χωρίς να περιμένει την υπόλοιπη μονάδα. Άντρας σωστός, όχι ντεμέκ τρομοκράτης που προσπαθεί να σμπρώξει την ξανθιά καταθλιπτική.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=DOSvLWK5Z2A]Band of Brothers Crossroads The Island Charge - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Όσοι δεν έχετε δει το τέλος της 3ης season του homeland και θέλετε να μείνετε με την αγωνία ΜΗΝ ανοίξετε το spoiler.

οι υπόλοιποι διαβάστε σχόλια κάτω απο το άρθρο και το στόλισμα στο δημοσιογράφο :hehe:

Μην είσαι περίεργος λέμε!

το έχεις δει;

OK

Αντε άνοιξε το

Ο θρήνος για τον Μπρόντι - media - Το Βήμα Online

Link to comment
Share on other sites

Άρχισα και το Person of Interest, καλούτσικο φαίνεται..

Πάει όλο και καλύτερα μέχρι που απογειώνεται!!! Είμαι στο τέλος της 3ης σεζόν κι ομολογώ πως είναι εθιστικό!

Μέχρι ο πατέρας μου που του το έβαλα, γουστάρει τρελά..

Link to comment
Share on other sites

the Wire ,τέλος 3η season

Αν και διαφωνώ λίγο με extra nudity που απέκτησαν

οι 2 μεταγενέστερες, συμφωνώ για την αξία της σειράς.

Δεν έχω ξαναδεί σειρά που η κάθε season να είναι

σαφώς καλύτερη απο την προηγούμενη, χωρίς η

προηγούμενη να είναι για πέταμα.Κάθε άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Το Person of Interest απλά ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ. Το βλέπω από την πρώτη μέρα που ξεκίνησε, και κάθε σαιζόν είναι και καλύτερη!!

Έκατσα αυτές τις μέρες να ξαναδώ τον Sherlock, ώστε να είμαι στο κλίμα εν όψει του νέου επισοδείου την πρωτοχρονιά... Τι επισοδειάρα ήταν το Reichenbach Fall!!!! Βάζει κάτω άνετα την πλειοψηφία των ταινιών που έχουν γυριστεί τα τελευταία χρόνια.. Και για όσους δεν το πήραν χαμπάρι, κυκλοφήρησε 7λεπτο webisode που μας προετοιμάζει για το νέο επισόδειο!!

Link to comment
Share on other sites

το white collar το έχετε δει;; θέλω να πω πως το ξείνησα τώρα τις γιορτές, είδα 4-5 επεισόδια αλλά έτσι πάει το πράγμα; αυτοτελή επεισόδια συλλαμβάνοντας κακοποιούς και για 2 λεπτά γίνεται αναφορά στην κεντρική ιστορία; (σε κάθε επεισόδιο για 2 λεπτά κοιτάει το μπουκάλι!!)

Link to comment
Share on other sites

το white collar το έχετε δει;; θέλω να πω πως το ξείνησα τώρα τις γιορτές, είδα 4-5 επεισόδια αλλά έτσι πάει το πράγμα; αυτοτελή επεισόδια συλλαμβάνοντας κακοποιούς και για 2 λεπτά γίνεται αναφορά στην κεντρική ιστορία; (σε κάθε επεισόδιο για 2 λεπτά κοιτάει το μπουκάλι!!)

Ναι, πασατέμπος.

___[MENTION=22039]___[/MENTION] sent from ZTE BLADE on MIUI rom ___[MENTION=22039]___[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.