Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Νέα καλή sitcom σειρά : Ground Floor. Δείτε τα 2-3 πρώτα. :T:

όντως δείχνει καλή :T:

Τ Ρ Ο Μ Ε Ρ Ο ---> Ηοmeland S03E11
^ αυτό.

Καταπληκτικό επισόδειο. :eek:

Επειδή έχω την τάση να διαβάζω και τα spoiler, και χωρίς να κάνω κατάχρηση εξουσίας, οποιοδήποτε spoiler γραφτεί τιμωρείται με ban :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ένιωσα ότι θα έκανα το ίδιο με τον μπρόντυ.. (όσο τρελό κι αν σας ακούγεται) Το θέμα είναι τι θα γίνει στο επόμενο.

Δεν ακούστηκε τίποτα; Αυτή η ριμάδα η πόρτα δεν άνοιξε ποτέ;; Ήμαρτον!

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν θέλω να σπάσω το streak για το homeland(που δεν έχω ιδέα τι γίνεται-δεν παρακολουθώ)

πριν μερικές μέρες βγήκε το season 3 trailer για το sherlock(bbc)...και είπα να το δω άσχετα με το γεγονός ότι δεν έχω δει την σειρά.....ε μετά το trailer..αποφάσισα να δω pilot για να δω τί λέει....

το μόνο που θα πω είναι ότι I'm glued to this..so damn good(και έχω πρόοδο την Πέμπτη και δεν έχω διαβάσει τίποτα ακόμη)

on a side note....almost human για όσους βλέπουν sci-fi- deus-ex style και λοιπα πιστεύω πως θα τους αρέσει..σίγουρα από τις καλές σειρές αυτής της season(όχι ότι βλέπω πολλές αλλά...)

Link to comment
Share on other sites

Τέλος και το soa για φέτος... Περίεργο φινάλε πάντως..

Λογικά τον Juice θα τον βρούνε και τέλος . Επίσης η 7η season που αν δεν κάνω λάθος θα είναι η τελευταία, θα έχει κόντρα με τον Nero και τους Mayans

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.