Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Dexter s8e11

Καλή πλοκή κ έχω κ μια αγωνία να δω πώς θα τελειώσει..

Τι μου έμεινε;;

Η Ηannah φτιάχνει ντολμάδες!!!

:hehe:

Breaking Bad s05e14

Τι στο καλό;; Πού το πάει;;

Δεν είναι λίγο περίεργη η ανατροπή ΚΑΤΑ του πρωταγωνιστή; Άδικη; Πώς θα το γυρίσουν πάλι ώστε να τον "συμπαθήσει" το κοινό;

:hmm:

Link to comment
Share on other sites

BrBa

Ποιος δε συμπαθεί Walter White μετά από αυτό το επεισόδιο; Καιρό έπρεπε να τα έχει πει στην υστερική γυναίκα του. Ειδικά τότε που θέριζε κόσμο ο Walter White, ενώ ταυτόχρονα η άλλη είχε τα ψυχολογικά της, ήλπιζα ότι θα την πάρει κι αυτήν η μπάλα, αλλά που τέτοια τύχη...

Link to comment
Share on other sites

BrBa

Αυτό που λεει ο deninho, εδω και καιρό έπρεπε να της χωθει.

Ας την εβγαζε κι απ τη μέση να τελειώνουμε.

Εγώ εχω απορία τι θα γίνει με τον Jessie..

μπορει να του πουν την αληθεια οτι δεν εχει πεθανει η Τζειν και να τον υποχρεωσουν να μαγειρεψει προκειμενου να μην την φανε... θα τον χωσουν στη δουλεια παλι!

Εγω σπαστηκα που φαγανε τους Χανκ και Γκομεζ... αλλα για να δουμε τι θα γινει!

Link to comment
Share on other sites

Breaking Bad s05e14

Τι στο καλό;; Πού το πάει;;

Δεν είναι λίγο περίεργη η ανατροπή ΚΑΤΑ του πρωταγωνιστή; Άδικη; Πώς θα το γυρίσουν πάλι ώστε να τον "συμπαθήσει" το κοινό;

:hmm:

BrBa

Ποιος δε συμπαθεί Walter White μετά από αυτό το επεισόδιο; Καιρό έπρεπε να τα έχει πει στην υστερική γυναίκα του. Ειδικά τότε που θέριζε κόσμο ο Walter White, ενώ ταυτόχρονα η άλλη είχε τα ψυχολογικά της, ήλπιζα ότι θα την πάρει κι αυτήν η μπάλα, αλλά που τέτοια τύχη...

BrBa

Αυτό που λεει ο deninho, εδω και καιρό έπρεπε να της χωθει.

Ας την εβγαζε κι απ τη μέση να τελειώνουμε.

Εγώ εχω απορία τι θα γίνει με τον Jessie..

Ρε παίδες επιτήδες τα έλεγε αυτά ο Walt, για να βγάλει την γυναίκα του καθαρή και η αστυνομία να μην της προσάψει τίποτα. Γι'αυτό και μυξόκλαιγε όταν τα έλεγε.

Είδες κανείς το leaked επεισόδιο της 3ης σεζόν από Homeland; Δε πρόλαβα χθες.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23]DJD[/MENTION]

σωστόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος! :T:

Το θέμα είναι γιατί το πήρε όλο πάνω του;; Το πάνε για τελείωμα; Ή θα κάνει καμιά επική ανατροπή μετά; Ποιός ξέρει...

Το πήρε όλο πάνω του γιατί συνειδητοποίησε ότι τα παιδιά του δεν μπορούν χωρίς μητέρα και ήταν ότι καλύτερο μπορούσε να κάνει για την οικογένεια του. Αυτό που κάνει δηλαδή από την αρχή, το καλύτερο για την οικογένεια του, χωρίς τελικά να το εκτιμάει κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Breaking Bad

Προφανώς έγινε γι'αυτό...

γι'αυτό κ επέστρεψε κ τη μικρή, μέσω της πυροσβεστικής...

Απλά από σκηνοθετική άποψη, περίμενα στο τέλος να τα "καταφέρει" ο ήρωας.. σε όλη τη σειρά, προσπαθούσαν να μας κάνουν να τον συμπαθήσουμε. Να μας δείξουν ότι αυτό που κάνει, το κάνει για την οικογένειά του. Εδώ τα κατάφερε με τον καρκίνο ως τώρα, δεν είναι κρίμα να τον δείξει να τελειώνει όλο αυτό μόνος, μακρυά από όσους αγαπάει κ για τους οποίους έκανε όλη αυτή τη προσπάθεια;; Πολύ το δραματοποιούν νομίζω..

Link to comment
Share on other sites

Soa !!!!!!! Μ' άρεσε αρκετά .. Ψιλό πανικός θα γίνει .. Αλήθεια

το παιδάκι που μπήκε μέσα και γάζωσε τα πάντα είχε κανένα connection με την πλοκή της σειράς ή ήταν έτσι για την Αμερικανιά?

:p

σε ενα σημειο πιστεψα οτι ηταν ο μεγαλος γιος του jax και απλά ειχε μεγαλώσει.

:p

Αλλα ρε γμτ, πολύ δράμα ρε παιδί μου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.