Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Dexter με τα χίλια. θα σε νευριάσει ίσως λιγο γιατί μπερδεύεται το πράγμα περισσότερο, αλλά θα σε κρατήσει σε ένταση.

Οπως καταλαβες ....εκατσα και το απολαυσα ... τελικα απο σειρες θα περασουμε πολυ καλα φετος :jump1:

Link to comment
Share on other sites

TWD

Πρέπει να είναι η πρώτη φορά που μαύρος συμπρωταγωνιστής είχε αντέξει μέχρι και τη 3η σεζόν. Δυστυχώς πέθανε. Βέβαια από ότι φαίνεται αντικαταστάθηκε από άλλο μαύρο συμπρωταγωνιστή. Ιδιοφυές.

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

TWD

Πρέπει να είναι η πρώτη φορά που μαύρος συμπρωταγωνιστής είχε αντέξει μέχρι και τη 3η σεζόν. Δυστυχώς πέθανε. Βέβαια από ότι φαίνεται αντικαταστάθηκε από άλλο μαύρο συμπρωταγωνιστή. Ιδιοφυές.

:hehe:

Μα επειδή έβαλαν κι άλλο μαύρο σκότωσαν τον πρώτο.

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το 'χα πει, με διαφορά η καλύτερη νέα σειρά.

Ελπίζω μόνο να μην κάνουν καμιά μ*****α και το κόψουν γιατί κάπου διάβασα για χαμηλά νούμερα επειδή θίγονται οι αμερικάνοι (λες κι αυτοί που είναι στο υποβρύχιο είναι πακιστανοί...)

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να κοπεί, εδώ κατά καιρούς έχουν συνεχιστεί για 2η σεζόν πολύ υποδεέστερες σειρές...

Για μένα είναι να μην πάνε να το τραβήξουν απο τα βυζιά και στο τέλος το "πεθάνουν"...

Ξέρει κανείς πόσα επεισόδια είναι η σεζόν?

Αν πχ, βγαίνει να πάει έτσι μέχρι το τέλος δεν θα έχω κανένα πρόβλημα να το τελειώσουν παρά του χρόνου τέτοια εποχή να λέμε τι λαλακία έγινε.

Link to comment
Share on other sites

Ας τελειώσει και στο 10ο επεισόδιο αλλά να τελειώσει σωστά. Μην το αφήσουν ξεκρέμαστο δηλαδή. Συμφωνώ απόλυτα στο να μην το ξεχειλώσουν γιατί και το στυλ της σειράς είναι τέτοιο που δεν νομίζω ότι θα είναι πολύ καλό να το παρατραβήξουν.

Ζόρικα τα πράγματα πάντως http://tvseriesfinale.com/tv-show/abc-ratings-race-which-is-doing-worse-last-resort-or-666-park-avenue-25408/

Έγινε επεξεργασία από Nighthunter
Link to comment
Share on other sites

Ας τελειώσει και στο 10ο επεισόδιο αλλά να τελειώσει σωστά. Μην το αφήσουν ξεκρέμαστο δηλαδή. Συμφωνώ απόλυτα στο να μην το ξεχειλώσουν γιατί και το στυλ της σειράς είναι τέτοιο που δεν νομίζω ότι θα είναι πολύ καλό να το παρατραβήξουν.

Ζόρικα τα πράγματα πάντως ABC Ratings Race: Last Resort or 666 Park Avenue? Which is Doing Worse? | canceled + renewed TV shows | TV Series Finale

7 είναι τα επεισόδια.

Link to comment
Share on other sites

7 είναι τα επεισόδια.

Τρόπος του λέγειν ήταν τα 10 επεισόδια που είπα.

7 είναι μέχρι στιγμής νομίζω, δεν είναι σίγουρο ότι δεν θα πάει παραπάνω.

[MENTION=4171]deninho[/MENTION] Ποιο από τα φετινά επεισόδια του Boardwalk Empire ήταν καλύτερο από το 5ο του LR;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.