Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

4 ώρες πριν, το μέλος ennia έγραψε:

επρεπε να το εχεις δει χθες. 

Διαφωνώ, δεν άντεξα πάνω από 7-8 επεισόδια πριν μερικά χρόνια που είπα να το ξεκινήσω. Σαν κακή σαπουνόπερα, με μηχανές. Ίσως βέβαια να κάνω λάθος, μπορεί να είναι όντως καλό αργότερα, ή να μην είναι αυτό που εξέλαβα εγώ βλέποντας 1/3 του 1ου κύκλου. Ίσως εγώ να μην έκανα κέφι να δω κάτι τέτοιο τότε. Αλλά απ' την άλλη, εξαρτάται και τι αρέσει στον καθένα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος apostolis159 έγραψε:

Διαφωνώ, δεν άντεξα πάνω από 7-8 επεισόδια πριν μερικά χρόνια που είπα να το ξεκινήσω. Σαν κακή σαπουνόπερα, με μηχανές. Ίσως βέβαια να κάνω λάθος, μπορεί να είναι όντως καλό αργότερα, ή να μην είναι αυτό που εξέλαβα εγώ βλέποντας 1/3 του 1ου κύκλου. Ίσως εγώ να μην έκανα κέφι να δω κάτι τέτοιο τότε. Αλλά απ' την άλλη, εξαρτάται και τι αρέσει στον καθένα.

Το ίδιο είχα νιώσει και εγώ με το breaking bad . Ευτυχώς δεν το σταμάτησα.

 

Να φανταστείς δεν οδηγώ ούτε παπάκι.

 

Μετά το SOA αναζήτησα και άλλες παρόμοιες σειρές όπως οι Maya's και ευτυχώς έπεσα πάνω στο φανταστικό Gangland undercover του BBC αν δεν κάνω λάθος. Αλλά δεν μπορώ να βρω υπότιτλους για τη δεύτερη σεζόν.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, το μέλος apostolis159 έγραψε:

Διαφωνώ, δεν άντεξα πάνω από 7-8 επεισόδια πριν μερικά χρόνια που είπα να το ξεκινήσω. Σαν κακή σαπουνόπερα, με μηχανές. Ίσως βέβαια να κάνω λάθος, μπορεί να είναι όντως καλό αργότερα, ή να μην είναι αυτό που εξέλαβα εγώ βλέποντας 1/3 του 1ου κύκλου. Ίσως εγώ να μην έκανα κέφι να δω κάτι τέτοιο τότε. Αλλά απ' την άλλη, εξαρτάται και τι αρέσει στον καθένα.

Αυτό ακριβώς ισχύει και για τα δικά μου γούστα. Είδα την 1η με τα χίλια ζόρια....την είδα ως μια Macho Αμερικανιά και το σταμάτησα... 

Πάραυτα θεωρείται μια από τις πιο καλές σειρές των τελευταίων ετών

Έγινε επεξεργασία από akilleas
Link to comment
Share on other sites

MV5BZDJmODFjMzEtNTE4MS00OGViLTk4OGYtZjg3
WWW.IMDB.COM

Killing Eve: Created by Phoebe Waller-Bridge. With Jodie Comer, Sandra Oh, Fiona Shaw, Kim Bodnia. After a series of events, the...

Οταν βλεπεις την μια τρελη μετα την αλλη (Kleo).

Διαμαντι η σειρα δειτε την.

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, το μέλος Proteas έγραψε:
MV5BZDJmODFjMzEtNTE4MS00OGViLTk4OGYtZjg3
WWW.IMDB.COM

Killing Eve: Created by Phoebe Waller-Bridge. With Jodie Comer, Sandra Oh, Fiona Shaw, Kim Bodnia. After a series of events, the...

Οταν βλεπεις την μια τρελη μετα την αλλη (Kleo).

Διαμαντι η σειρα δειτε την.

Η τελευταία σεζόν ήταν λες και απλά βαρέθηκαν. Ό,τι έχτιζαν 3 σεζόν το καθάρισαν με συνοπτικές στην τελευταία. Ήθελα να σπάσω την οθόνη :hehe: 

3 σεζόν χαλαρό 9ρακι και τρελά γούστα, τελευταία 5 με το ζόρι και τελείωμα ερασιτεχνικό. 

 

Ναι, δείτε την, αλλά και στην 3η σεζόν να μείνετε, μια χαρά θα είστε :p 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ναι, δείτε την, αλλά και στην 3η σεζόν να μείνετε, μια χαρά θα είστε :p 

Νασε καλα ρε τομμυ μολις θα την αρχιζα την 4η, εδειχνε σημαδια και στην τριτη οτι παει να κανει κοιλια αλλα οκ, τσπ σε ακουω και σταματω στην 3η. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

προς το παρόν βλέπω το Tulsa King , με τον Σταλόνε και το Yellowstone , του Sheridan επίσης.

 

Το πρώτο προσφέρεται ως πιο ανάλαφρο , το δεύτερο ως πιο serious με καταπληκτικά πλάνα , γενικότερα εγνωσμένης αξίας σειρά.

 

Και στα 2 πάντως, κολλάει πολύ περισσότερο το binge watching παρά το ένα επεισόδιο ανα εβδομάδα.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
8 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

χμμ... Αστον να το δει πρωτα μπας και μεις ειμαστε οι ανωμαλοι. 

Όχι, βρε, 2-3 φίλοι μού είπαν ότι δεν είναι κάτι ιδιαίτερο η σειρά κι ότι είναι βασανιστικά αργή η εξέλιξή της, αλλά 8 επεισόδια είναι αυτά, θα τα δω για το γαμώτο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.