Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Τρομερό το banshee... είχα λυπηθεί που νόμιζα πως τελείωσε, μα κι αυτός ο κύκλος άφησε μεγαλύτερο κενό.

Απόψε θα δω και το τελευταίο Luther. Άλλη επική για μένα σειρά!! ΦΟ ΒΕ ΡΗ. Λίγη βέβαια.. έχουν ένα θεματάκι οι άγγλοι με τα επεισόδια.. πολλή τσιγκουνιά.. 

Link to comment
Share on other sites

On 17/05/2016 at 8:22 PM, jax7480 said:

To αυτό. Εκεί σταμάτησα κι εγώ. Περιμέναμε σαν του μαλ@κες να δούμε καμιά μάχη, κανένα δράκο κάτι κι αντ'αυτού, το μόνο που βλέπουμε είναι Τόλμη και γοητεία με περισσότερα βυζι@ και λοκούς και το cast να ξεκληρίζεται σε κάθε επεισόδιο. Σόρρυ αλλά αυτό δεν είναι σειρά που κάθονται και την βλέπουν όλοι επειδή αξίζει. Είναι μία μπούρδα που την βλέπει ο κόσμος απλά να για να είναι in και να λέει πως βλέπω κι εγώ GoT.

 

 

Έχει κουράσει υπερβολικά. Συμφωνώ μαζί σου

On 20/05/2016 at 2:05 PM, SpirosKGR said:

Το τελευταίο επεισοδιο του Supernatural επικό. Αν και έχει χάσει την αίγλη της η σειρά σε σχέση με τις αρχικές σεζόν, τα τελευταία επεισόδια ήταν πολύ καλα. 

Να κάτσω να δω το τελευταίο επεισόδιο; :p Δεν πρόκειται να δω άλλο τα αδέλφια φέτος πήρα τη μεγάλη απόφαση να το παρατήσω.. Καλό ήταν μέχρι την 5η σεζόν όταν ανακυκλώνονται τα ίδια και τα ίδια όχι. Μόνο ο Θεός δεν έχει εμφανιστεί ακόμα ίσως βέβαια σε αυτά που δεν έχω δει να εμφανίστηκε :D

Spoiler

Όταν έχουν πεθάνει και ξαναζωντανέψει όλοι τους σταματάει να είναι αστείο και πρωτότυπο.

On 21/05/2016 at 4:24 PM, jesus said:

Γεια σου ρε BANSHARA!

Ποσο ΕΠΟΣ ησουν!

 

  Reveal hidden contents

στον φακελο που του δινει η γκομενα ειανι γραμμενο λογικα το ονομα του πανω πανω.

Μπορει να καποιος να δει τι γραφει?δεν τα βγαζω μην μαμησω

 

Πουτ**να όλα! Όλα όμως. 

Spoiler

Έχει τη φωτογραφία του. Οπότε δεν νομίζω να χρειάζεται και το όνομα του :D

 

Έγινε επεξεργασία από mer
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος mer έγραψε:

Έχει κουράσει υπερβολικά. Συμφωνώ μαζί σου

Να κάτσω να δω το τελευταίο επεισόδιο; :p Δεν πρόκειται να δω άλλο τα αδέλφια φέτος πήρα τη μεγάλη απόφαση να το παρατήσω.. Καλό ήταν μέχρι την 5η σεζόν όταν ανακυκλώνονται τα ίδια και τα ίδια όχι. Μόνο ο Θεός δεν έχει εμφανιστεί ακόμα ίσως βέβαια σε αυτά που δεν έχω δει να εμφανίστηκε :D

  Reveal hidden contents

Όταν έχουν πεθάνει και ξαναζωντανέψει όλοι τους σταματάει να είναι αστείο και πρωτότυπο.

Πουτ**να όλα! Όλα όμως. 

  Reveal hidden contents

Έχει τη φωτογραφία του. Οπότε δεν νομίζω να χρειάζεται και το όνομα του :D

 

Εχει εμφανιστεί στα τελευταία επεισόδια ο Θεός. Γενικά η σειρά έχει χάσει την αίγλη που είχε στις πρώτες σεζόν. Την βλέπω απλά για να τη βλέπω μαζί με άλλες σειρές ( και βλέπω πολλές ). Στο τελευταίο επεισόδιο προς το τέλος είναι το ζουμί ας το πούμε γι αυτο κι μάρεσε σχετικά. 

πριν 4 ώρες, το μέλος filthy_dwarf έγραψε:

preacher pilot.  ΤΑ ΕΣΠΑΣΕ. τι καφρίλα θεέ μου χαχαχα. έχει και χιούμορ αρκετό. ασε που παίζει ο θεούλης απο το misfits 

Περιμένω να ανέβουν οι υπότιτλοι για να δω. Είχα δει ένα teaser 4ων λεπτών, το demonic possesion εκεί στην καλύβα μου τράβηξε την προσοχή και γενικά το θέμα demons-god-καλό κακό με τράβηξε. 

Link to comment
Share on other sites

είδα πρώτα 2 επεισόδια banshee. ενδιαφέρον, αλλά πολύ γκράφικ ρε φίλε. δηλαδή, κάθισα και είδα το πρώτο επεισόδιο την ώρα που έτρωγα (καλή ώρα σαν τον σερίφη χουντ), ε, και μια αηδία με έπιασε...

Link to comment
Share on other sites

σήμερα στο tvlab


flash - το season2 έχει αποδειχθεί αρκετά χειρότερο του s1 στα μάτια μου. Άκομη δεν έχω καταλάβει εντελώς το τέλος

Spoiler

δηλαδή πλεον τα season1 +season2 δεν έγιναν αφού ο barry έσωσε την μάνα του?

 

blindspot - το ξεκίνησα για πλάκα αλλα το βλέπω όποτε το θυμηθώ . Άλλο ενα american cop story(με ένα twist). Το season finale μου φάνηκε πως ήταν το προηγούμενο επισόδειο και όχι το τελευταίο.


Person of Interest - το s5 προς το παρών δείχνει πως θα καταλήξει σε μία ωραία "έκρηξη" στο τέλος του πετσοκομμένου season. Απο παντού ανεβαίνουν οι τάσεις.
Το "6741" εντάξει αποτελεί σεμινάριο στο πως να φτιάχνεις επεισόδεια στην tv(παρέα με το if then else και μερικά ακόμη).
τα τελευταία 3 επεισόδεια είναι για μένα λίγο πάνω-κάτω . Άλλο αγαπάω , άλλο δεν μου αρέσει

Spoiler

σίγουρα θα είναι μεγάλο θέμα η ψυχολογική κατάσταση της shaw , αν τελικά είναι σε simulation

Spoiler

καλά αν το τέλος φανεί πως όλα ήταν simulation (δηλαδή όλο το show) θα πέσουν βρισίδια στον nolan

 

 

to-watch list
banshee (είδα το s1 , μετά το ξέχασα. Tουλάχιστον τελείωσε οπότε δεν θα έχω να περιμένω πάλι καιρό για τα επόμενα season
mr robot s2 (ξεκινάει το ιούλιο)

Έγινε επεξεργασία από shattered
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καμία καινούργια τηλεοπτική σειρά που να αξίζει; Δε θέλω να κάθομαι να βλέπω 50 επεισόδια πχ για να καταλάβω τι γίνεται στα τωρινά επεισόδια εκτός αν αξίζει με τα 1000.

Επομένως ή κάποια σειρά που να μην βασίζεται τόσο στην ιστορία, ή κάποια καινούργια ή κάποια με λίγα επεισόδια ώστε να φτάσω γρήγορα στο τρέχον. 

  • Banshee  - Λογικά άψογο απ όσα διαβάζω εγώ. Απλά δε το έχω αρχίσει ακόμα γιατί θα πρέπει να δω καμιά 50αρια επεισόδια ( ; )
  • Better Call Saul - Έχει να εκφέρει κανείς γνώμη για αυτή;
  • Preacher - Την πρότεινε φίλος που ότι έχει προτείνει μέχρι τώρα αξίζουν. Έχει και 9αρι οπότε λέω να δω το πρώτο επεισόδιο.  Απλά ξεφεύγει από τα γούστα μου (δε μου αρέσουν τώρα τα τέρατα, υπερφυσικά στοιχεία κλπ. Θα πρέπει να είναι κάτι πολύ καλό για να το δω).
Link to comment
Share on other sites

έκοψαν το limitless , μια σειρά που αν και είχε 1-2 θέματα , τουλάχιστον γελούσαμε με το ανάλαφρο στυλ της
και το όργιο που ακούει στο όνομα arrow συνεχίζει?10^10% δεν βλέπω το season5

 

Spoiler

 

καλα το σημερινό επεισόδειο ήταν για τα μπάζα, το είδα σε 10 το πολύ λεπτά και shift delete στο καπάκι

η αντίδραση του subreddit που έχει το arrow με έκανε να γελάσω τουλάχιστον

 

 

Έγινε επεξεργασία από shattered
Link to comment
Share on other sites

Καλα ναι ο πατος του Arrow δεν εχει τελειωμό.

Το βλεπω τωρα και ειμαι συνεχεια ctrl+leftarrow για να περναω γρηγορα ξυλο κλπ κλπ.

Ελπιζω το flash να μην πιασει τετοιο πατο.

Aν και προς τα εκει παει δυστυχως..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει δεν με τρέλανε το Limitless για σειρά ευχάριστο αλλά ψιλοβαρετό. Σκέφτομαι να αρχίσω person of interest γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα.Το arrow μέχρι ποια σεζόν αξίζει; Γιατί είχα ακούσει καλά λόγια τουλάχιστον παλιότερα

Έγινε επεξεργασία από mer
Link to comment
Share on other sites

1&2 ειναι καλες με την δευτερη την καλυτερη της σειρας για μενα.Ο deathstroke ηταν δυναμη.

3&4 δεν βλεπονταν, με την τεταρτη να χαρακτηριζεται σαν τηλεοπτικο σκουπιδι.

Η τριτη ειχε καποιες καλουτσικες στιγμες.

Το Person of interest ειναι απο τις καλυτερες σειρες ever.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος jesus έγραψε:

Καλα ναι ο πατος του Arrow δεν εχει τελειωμό.

Το βλεπω τωρα και ειμαι συνεχεια ctrl+leftarrow για να περναω γρηγορα ξυλο κλπ κλπ.

Ελπιζω το flash να μην πιασει τετοιο πατο.

Aν και προς τα εκει παει δυστυχως..

 

 

To season finale του Flash έπιασε τρελό πάτο, άθλιο απο την αρχή μέχρι το τέλος.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.