Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Πολύ καλό το The Americans! Ατμοσφαιρικό σε βάζει στο κλίμα του ψυχρού πολέμου. Το ντουέτο των ηθοποιών κεντάει.

Αντιθέτως το The 100 δεν με έχει πείσει ακόμα.

Ο τελευταίος κύκλος του Black Sails πολύ χλιαρος. Βαρέθηκα....

Στάλθηκε μέσω smartphone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/16/2016 at 2:55 AM, knight_77 said:

Η 2η σεζόν του Daredevil ήταν καταπληκτική!
Με διαφορά καλύτερη από Arrow και The Flash που παρακολουθώ που μπροστά της μοιάζουν παιδικές.

 

Ένας επιπλεόν λόγος για να τη δει κανείς:

 

 

elodie-yung-at-gods-of-egypt-premiere-in-new-york-02-24-2016_10.jpg

Hello Matheeeeewwww! <_<

 

 

On 4/20/2016 at 8:07 AM, Delijohn said:

 

Ειχα φαει τρελο κολλημα με αυτη την σειρα, αλλα καποια στιγμη την παρατησα εντελως.

 

Σκεφτομαι να το ξαναπιασω παλι...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελείωσα την επανάληψη του Stargate Universe και τώρα ξαναπαρακολουθώ το Stargate Atlantis. Πολύ καλογυρισμένες σειρές και τις προτείνω για όποιον θέλει να βλέπει sci fi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, jesus said:

Οχι οτι με χαλαει αλλα γιατι 2 επεισοδια την βδομαδα Person of Interest?

Αν και δεν έχω δει ακόμη το σημερινό

γενικά το season 5 το "χωσανε" στο πρόγραμμα και το φινάλε (5x13) είναι 21 ιουνίου
προφανώς είναι θέμα προγραμματισμού και ίσως ότι θέλουν (κακώς για εμένα) να ξεπλέξουν με την σειρά

 

πάντως στα πρώτα 2ep μου άρεσε , τα εφέ και γενικά όλη η παραγωγή έχει ανέβει ένα σκαλί (ίσως γιατί είναι 13 μόνο τα επεισόδια και το last season)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες επειδή δε το έχω δει η τελευταία season x-files λέει; Να τη δρομολογήσω ή να την αφήσω για αργότερα.

Για το Person of interest δε το ήξερα ότι είναι η τελευταία Season. Κρίμα μιας και παίζει να είναι απο τις κορυφαίες σειρές που έχω δει μέχρι στιγμής.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελείωσα και την 2η του Fargo και η σειρά απλά δεν υπάρχει.
respekt.gifrespekt.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Και χθες έπιασα την 3η του American Horror Story. Είδα τα 3 πρώτα επεισόδια και λέω να την παρατήσω και να πάω κατευθείαν στην 4η...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.