Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

10 minutes ago, artyom said:

Το person of interest πιθανοτατα ειναι η πιο αγαπημένη σειρά του thelab σα κοινότητα.Included me.

Oxi to game of thrones ειναι.:p

Έγινε επεξεργασία από jesus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vikings S04

Είδα απο το 1 εως το 5. Υπηρξαν σημεια που κουραστηκα. Πολλές βουβες σκηνες χωρις λογο. Ουτε ελληνικη ταινια να εβλεπα.

Κανω υπομονη να δω πως θα το παει το πραγμα. Μεχρι στιγμης παντως απλα δεν......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με το Black Sails έχω δύο απορίες:

α. Γιατί στο διάτανο δεν έχει περισσότερες μάχες; (S02E06 πρέπει να είμαι) Πραγματεύεται πολύ τη δολοπλοκία και δε δίνει ωμή δράση ρε γμτ...

β. Το ρημαδονέτφλιξ γιατί δεν έχει τις επόμενες σαιζόν; μας ρίχνει στην παρανομία;

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, deninho said:

Με το Black Sails έχω δύο απορίες:

α. Γιατί στο διάτανο δεν έχει περισσότερες μάχες; (S02E06 πρέπει να είμαι) Πραγματεύεται πολύ τη δολοπλοκία και δε δίνει ωμή δράση ρε γμτ...

β. Το ρημαδονέτφλιξ γιατί δεν έχει τις επόμενες σαιζόν; μας ρίχνει στην παρανομία;

σε πολλές σειρές το κάνει. "μισες" σεζόν δεν έχει. πρέπει να τελειώσει η σεζόν για να το βάλουν. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, deninho said:

Με το Black Sails έχω δύο απορίες:

α. Γιατί στο διάτανο δεν έχει περισσότερες μάχες; (S02E06 πρέπει να είμαι) Πραγματεύεται πολύ τη δολοπλοκία και δε δίνει ωμή δράση ρε γμτ...

 

Έτσι είναι ναι...Οι μάχες κοστίζουν φαντάζομαι :p

Πάντως από το τέλος της 2ης και με όλη την 3η σεζόν έχω την εντύπωση ότι θα μείνεις ικανοποιημένος...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραια ειναι η σεζον.

Εγω θα δω το 10 σημερα.

Απλα γενικα πλεον δεν εχει ιδιαιτερο ενδιαφερον η ιστορια οπως ειχε στις πρωτες 2 σεζον.

Η ξενερα στο 10. Τόσο που να σκέφτομαι να μην δω την 5η.

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελειωσα με Vikings. Ειλικρινα τπτ αυτη η season.

 

Ξεκινησα το the 100. Δειχνει αρκετα καλο. Αντε να δουμε γιατι εχουμε αρχισει και ξεμενουμε απο σειρες. Ε πρεπεθ και να περιμένεις και το GoT, και το person of interest να τελειωσουν τη season. Πφφφφφ δε μπορω να μπω στο τρυπακι να περιμενω καθε εβδομαδα επεισόδιο.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Τελειωσα με Vikings. Ειλικρινα τπτ αυτη η season.

Λόγω έλλειψης χρόνου, αυτή τη σεζόν δεν την έχω δει ακόμα.. τόσο χάλια; Εμένα μου άρεσε κ λίγο παραπάνω από το GoT και φοβάμαι πως θα απογοητευτώ αρκετά. Πέρα από το ότι θα αργήσω να την δω αν ξέρω ήδη πως δεν αξίζει το 10ωρο που θα χαλάσω.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα αν ηταν να τη βαθμολογησω σε σχεση με τη προηγουμενη season δε ξερω αν θα εβαζα πανω απο 6. Βεβαια επειδη εχω δει αρκετές σειρες οπως και να το κανεις οταν περνάς τη 2η season αντε 3η, ε καποια στιγμη θα κανεις κοιλιά. Δε μπορει.

Απλα προσωπικά απογοητευτηκα. Σε καποιον αλλον ισως αρέσει. Εμενα με κούρασε και μου εδωσε την αισθηση του bootloop να το πω στη γλωσσα των υπολογιστων.

Σα κατι να θέλανε να δωσουνε αλλα ολο και πηγαινε στο επομενο επεισόδιο αλλα τελικα δεν....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.