Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Δεν μου έκανε κλικ το banshee. Αυτό θέλω να αντικαταστήσω βασικά.

Α. έχει πολύ πήδημα και δεν γουστάρω επειδή την βλέπουμε μαζί και με τον μικρό, και

Β. δεν έχω αγωνία για το τι θα γίνει στο επόμενο επ/διο.

 

Δες μαζι με τον μικρο κατι αλλο και μετα δες banshee μονος,ειναι καραMust η σειρα. ;)

Αργοτερα και το πηδημα το κοβουν και αγωνια εχει.

Έγινε επεξεργασία από jesus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει δει κανείς το the game; εντυπώσεις;

 

έλα, φιλαράκι, καλό είναι. Εμ Άι Φάιβ, περίοδος ψυχρού πολέμου -δεκαετία του 70-, όπου ένας ρώσσος καθηγητής, που είναι πράκτορας αποφασίζει να προδόσει τα συντρόφια του, και να αποκαλύψει τα μεγάλα σοβιετικά σχέδια στους άγγλους. 6 επεισοδιάκια, των 50 λεπτών, παραγωγή του μπιμπισι, βλέπεται ευχάριστα. Δεν έχω καταλάβει αν θα έχει και δεύτερη σαιζόν...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

έλα, φιλαράκι, καλό είναι. Εμ Άι Φάιβ, περίοδος ψυχρού πολέμου -δεκαετία του 70-, όπου ένας ρώσσος καθηγητής, που είναι πράκτορας αποφασίζει να προδόσει τα συντρόφια του, και να αποκαλύψει τα μεγάλα σοβιετικά σχέδια στους άγγλους. 6 επεισοδιάκια, των 50 λεπτών, παραγωγή του μπιμπισι, βλέπεται ευχάριστα. Δεν έχω καταλάβει αν θα έχει και δεύτερη σαιζόν...

 

Κυκλοφορούν ελληνικοί υπότιτλοι?

 

In other news:

 

α) θέλω πολύ να δω πώς θα το μαζέψουν το θέμα στους Agents of Shield εν' όψει πρεμιέρας Avengers

 

β) πιο ωραίο / συναισθηματικά φορτισμένο filler επισόδειο από το χθεσινό του Person of Interest δύσκολα θα βρεθεί

 

γ) σε αυτό το Flash το παραέχουν κάνει 3 πουλάκια κάθονται... έχει ακούσει κανείς εάν ετοιμάζεται σειρά Atom?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου αρέσει πολύ!

Είμαι στο 8-9 επεισόδιο και θέλω αν μπορέσω να το τελειώσω ακόμα κι απόψε! Για 9+ που έχει στο imdb δεν ξέρω αν είναι όμως.. 

 

Επίσης καλό το Flash και πάει για πολύ καλύτερη συνέχεια. Είναι ωραίο που μοιράζονται και cast από την άλλη σειρά τους καμιά φορά.. διασκεδαστικό.

 

Το arrow διάβασα πως θα το φτιάξουν.. spoiler τρελό, μα περιμένω να το δω με τα ίδια μου τα μάτια.

 

Πρώτα δύο επεισόδια από GoT no big deal... 

Link to comment
Share on other sites

Merci ρε παίδες και άρχισα να ξεμένω απο σειρές :D

Και μου αρέσουν τέτοιου στυλ σειρούλες. Το Arrow το έχω εγκαταλείψει. Θα δω αυτά που δεν έχω δει μόνο αν πραγματικά θέλω να σκοτώσω την ώρα μου

Link to comment
Share on other sites

Flash-Arrow που κάνουν τράμπες το cast δεν μου πολυαρέσει ίσως επείδη εχω βαρεθεί το Arrow. 

Πάνε να το καταντήσουν σαν το heroes που απο ένα σημείο και μετά δεν ήθελες να ακους καν για αυτό.

Ολοκληρώνω Community και μετα είμαι σε αναζήτηση νέας σειρά μιας και το daredevil δεν με πολυψήνει.

Link to comment
Share on other sites

Μαντεψτε ποιος ειναι αυτος

 

WVmAK2G.jpg?1

 

 

Yl7dDja.png

 

 

Το daredevil btw μεχρι το τριτο δεν ειχα τρελαθει και το ψευτοπαρατησα.

Μολις ειδα το τεταρτο και μαρεσε αρκετα.

Πεφτουλας ο τυπας ε :p

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

ας κάνω ένα μινι roundup μιας και μέσα στο πάσχα έκανα "αποχή" απο tv series και σήμερα τελείωσε το catch up

 

arrow/flash :έχω την αίσθηση στο cw ότι έχουν ένα στόχο για ένα μέσο όρο σε όλες τους τις σειρές και θέλουν να το κρατήσουν

όσο καλύτερο γίνεται το flash τόσο(και περισσότερο) χειροτερεύει το arrow.... οκ το CW είναι χαλαρό κανάλι αλλά αυτό έχει καταλήξει σαπουνόπερα με bonus ένα μανιακό με τόξο

έχω φτάσει να περιμένω απλά το season end στο arrow για να μην πω πως το άφησα στην μέση . Αν δεν κάνουν κάτι πραγματικά καλό στο τέλος δεν με βλέπω να μπαίνω στον κόπο για season 4

 

AoS(agents of shield) : γενικά το season 2 έχει αποδειχθεί καλύτερο στα μάτια μου από το season 1

λίγο περίεργη η φετινή πλοκή αλλά μάλλον πρέπει να δω το age of ultron και τα τελευταία επισόδεια για να έχω ολοκληρωμένη άποψη

 

Daredevil : Καλή παραγωγή , δεν με άφησε παραπονεμένο . Ναι τα πρώτα επισόδεια είναι λίγο χειρότερα από την συνέχεια αλλά εντέλει το παρακολούθησα ευχάριστα .

το αρχικό all black outfit μου άρεσε περισσότερο αλλά δεν είναι και το καινούργιο άσχημο . Βασικά κυρίως η μάσκα με χάλασε

 

PoI(Person of Interest) : Τι να πω για αυτή τη σειρά .. Πάντα είναι η τελευταία που θα δω διότι ξέρω πως δεν θα με απογοητεύσει κανένα επισόδειο ... Ακόμα και το τελευταίο φιλλερ ήταν καλύτερο από Pilot/season ends άλλων σειρών ... Με εκνευρίζει αυτή η σειρά γιατί για να την απολαύσεις πρέπει να τα έχεις όλα τα επισόδεια διαθέσιμα αλλά έτσι ποιος περιμένει 1 χρόνο κάθε φορά

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.