Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

TWD : Η 5η season ειναι καλυτερη απο τις προηγουμενες..εχω δει μεχρι το 4ο..

 

SOA: damn δεν θελω να τελειωσει..

 

Fargo: Πολυ καλη σειρα με τον ΒΒΤ και τον MF να παιζουν εξαιρετικα

 

Hannibal: Η 2η season πολυ δυνατη

Link to comment
Share on other sites

Είδα το πρώτο επεισόδιο και ήταν μια πατάτα και μισή. Θα δω και τα άλλα. Αν είναι στο ίδιο επίπεδο βλακείας και teen drama (Smallville) θα σε μπανάρω πολύ άσχημα.

όχι είναι καλό. αλλά το ότι δεν σε έψησε στο πρώτο επεισόδιο είναι ύποπτο. μπορεί να μην σου αρέσει και το υπόλοιπο :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είδα το πρώτο επεισόδιο και ήταν μια πατάτα και μισή. Θα δω και τα άλλα. Αν είναι στο ίδιο επίπεδο βλακείας και teen drama (Smallville) θα σε μπανάρω πολύ άσχημα.

Δες το the 100 ειδικά η δεύτερη σεζόν είναι πολύ καλή
Link to comment
Share on other sites

Arrow - απο βίτσιο το παρακολουθω πλεον για να δω ποσο χειροτερο μπορεί να γίνει

The Flash - To arrow με αλλους ηθοποιους , αλλη μια μάπα ολκής που το βλέπω απλα γιατί μαρεσει ο φλας σαν χαρακτηρας

Homeland ή αλλιως το δράμα του μικρου ψυχακια. Νταξει το τελευταιο επεισόδιο κατι έλεγε.

Walkin dead - καλά ξεκίνησε η νέα σεζον αλλά τα δυο τελευταια ηταν λίγο νεροβραστα

Person of interest - Είμαι στο 9ο επεισόδιο της 1ης σεζόν και περιμένω να καλυτερέψει.

Newsroom - Επιτέλους κάτι της προκοπής! Φοβερά και τα δυο πρωτα επεισόδια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόνο το πρώτο έχω δει... περιμένω ελληνικούς (καλούς) υπότιτλους γιατί χάνω την μπάλα με τους ρυθμούς που μιλάνε (ειδικά όταν μιλάνε 2 άνθρωποι ταυτόχρονα).

 

Κρίμα που είναι η τελευταία season....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις ιδεα μου ειναι ή το homeland εχει παρει τη κατηφορα?

Επισης το arrow εχει καταντησει λαμψη! Ελεος...

Το φλας καλα παει μεχρι στιγμης. Φτου φτου!

Ξεκινησα και lost. Ναι ναι δε το ειχα δει οποτε θα το παρω σερι. Το πρωτο επεισόδιο αρκετα καλο.like like

Link to comment
Share on other sites

Προτειμω 10 σεζον τερα νοβα παρα lost.Το πρωτο εστω δεν παιρνει σοβαρα τον ευατο του.

Με το λοστ ειχαμε τιγκαρει οπαδους που νομιζαν οτι εβλεπαν την Uber- intelligent σειρα και οτι IQ τους εχει ανεβει 50 βαθμους.

Για να ειμαι ειλικρινης για 2 αντε τρεις σεζον στην αρχη μου αρεσε και ειχα κολησει,οσο υπαρχε μυστηριο.

Οσο περνουσε ομως ο καιρος και μαζευονταν οι αρλουμπες και δεν εξηγουσαν τπτ αρχισα να την ψιλιαζομαι την δουλεια.Στην αρχη της πεμπτης το παρατησα.

Link to comment
Share on other sites

Οσο περνουσε ομως ο καιρος και μαζευονταν οι αρλουμπες και δεν εξηγουσαν τπτ αρχισα να την ψιλιαζομαι την δουλεια.Στην αρχη της πεμπτης το παρατησα.
Έπρεπε να το τελείωνες. Στο τελευταίο επεισόδιο θα ξενέρωνες από τη ζωή σου :hehe: 
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.