Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

πάντως έχοντας πρόβλημα να πείσω το έταιρο ήμισυ να δει μια σειρά με αρκετή βία/αίματα κτλ η καλύτερη λύση είναι να είναι βραδάκι, να έχουν ξαπλώσει τα παιδιά, να βάλεις να παίζει και να μην πολυδίνεις σημασία στο τι λενε, τι γίνεται κτλ...

Eπιασε μια με το dexter (αρχικά είχε δει την αρχή που τεμάχιζε έναν παιδεραστή, αν θυμάμαι καλά, και το βγάλαμε στο πεντάλεπτο...)

Τώρα έπιασε και με το game of thrones...

Πιο extreme είναι τα rome και το vikings ...(θα τα δω μόνος μου μάλλον)

Link to comment
Share on other sites

Α!Το δικό μου μισό έχει θέμα μόνο με σειρές τύπου Penny Dreadful και σια, με βελζεβούληδες κτλ κτλ.

Ότι συμπεριλαμβάνει psycho δολοφόνους,ακρωτηριασμούς,τεμαχισμούς, τρόπους να τσιμεντώσεις κάποιον και να τον στείλεις στην αγκαλιά του Ποσειδώνα τα κατεβάζει σα να'ναι αποχέτευση..

Αρχίζω και φοβούμαι ότι γιαλίζει το μάτι της... :unsure:  

 

 

Είδα χθες το νέο newsroom. Meh..

Στο τέλος έδωσε πίεση όμως!

 

Olivia i missed you!! :wub:  :wub:

Link to comment
Share on other sites

Το soa η τελευταία season ή όσο πάει φτιάχνει, ή απλά δεν βλέπω κάτι καλύτερο atm. Πάντως ξανά πωρώθηκα μαζί του. Μπράβο του

 

θέλω να σε πω κατι αλλα μάλλον δεν εχει spoiler ο νεος lab οποτε το αφηνω για αργοτερα. :p

Link to comment
Share on other sites

Απ'όλα έχουμε :) Δίπλα από εκεί που λέει "Γραμματοσειρά", το πράσινο κουμπάκι έχει τα "ειδικά bbcodes", μέσα στα οποία είναι και το spoiler ;)

[spoiler]μπλαμπλαμπλα[/spoiler]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα δεν σαρεσε?

Εγω γουσταρω πολυ ειλικρινα.

Δεν ειναι κατι πολυ σοβαρο οχι(flash ειναι στο κατω κατω),αλλα ειναι καλογυρισμενο+καλο καστ.Το smallville ηταν απαραδεκτο.

 

Btw ελιωσα στο γελιο στο TWD με το βανακι που επεσε.

Το παρατηρησατε οτι κατι πηγε στραβα στο πεσιμο ε? :p

 

Για να μην με μπαναρες με το got δεν θα με μπαναρεις ποτε :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.