Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Βαριεμαι να ψαξω να βρω το ποστ μου οταν ειχα την ιδια ακριβως αντιδραση με σενα οταν αρχισα την σειρα.

Την συνεχισα και ευτυχως γιατι ειναι απο τις καλυτερες σειρες που εχω δει.

Αν εκοβαν γενικα μερικα αυτοτελη επεισοδια θα ηταν πολυ καλυτερα να πω την αληθεια.

Link to comment
Share on other sites

Μετά βελτιώνεται πολύ! Σε όποιον το προτείνω, του λέω να δει οπωσδήποτε τα πρώτα 6-7 επεισόδια και μετά να κρίνει!!!

Νομίζω είναι από τις μόνες σειρές που γίνεται όλο και καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Το person of interest βελτιώνεται καθόλου ή να το παρατήσω; Είμαι στο 4ο επεισόδιο του πρώτου κύκλου κι είναι πολύ μάπα μέχρι στιγμής.

Συνέχισε γιατί θα βαράς το κεφάλι σου αν το ξαναπιάσεις στο μέλλον έχοντας το παρατήσει τώρα.

Όχι απλά βελτιώνεται, αλλά αποκτά ενδιαφέρον που κεντρίζει άνετα :)

Link to comment
Share on other sites

Μετά βελτιώνεται πολύ! Σε όποιον το προτείνω, του λέω να δει οπωσδήποτε τα πρώτα 6-7 επεισόδια και μετά να κρίνει!!!

Νομίζω είναι από τις μόνες σειρές που γίνεται όλο και καλύτερη.

Θυμίζει λίγο game of thrones, σε κάθε επεισόδιο ψοφάνε 3-4, και δεν υπάρχει ποτέ χαρούμενο τέλος. Κατά τα άλλα βλέπεται μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Θυμίζει λίγο game of thrones, σε κάθε επεισόδιο ψοφάνε 3-4, και δεν υπάρχει ποτέ χαρούμενο τέλος. Κατά τα άλλα βλέπεται μια χαρά

μήπως το μπερδεύεις με άλλη σειρά;

για το person of interest μιλάμε.. μόνο ένας από τους πρωταγωνιστές έχει "φύγει".. κι άλλωστε όποιος θέλει χαρούμενο τέλος βλέπει μικρό σπίτι στο λιβάδι :hehe:

τέλος σε μια σειρά μυστηρίου.. δεν υπάρχει.. αλλιώς τελειώνει κι η σειρά..

Link to comment
Share on other sites

Είδα το Da Vinci's Demons (TV Series 2013– ) - IMDb . Πολύ καλό αν και μείναμε με το αυτό στο χέρι στο finale της δεύτερης season. Αντε να περιμένεις την τρίτη τώρα...

Αμέσως μετά άρχισα το Vikings (TV Series 2013– ) - IMDb

Αρκετά καλή η πρώτη season αν και λίγο πριν το τέλος μου φάνηκε ότι έκανε μία κοιλιά. Πλέον είμαι στη δεύτερη

Link to comment
Share on other sites

Vikings τα σπάει, και η 2η είναι πολύ καλή.

Αν γουστάρεις άχρηστη γνώση όπως και εγώ έμπα και διάβασε για τους ήρωες, είναι αρκετά ιστορικά ακριβής η σειρά. Όσο μπορεί να είναι με βάση τις πηγές που υπάρχουν για μεσαιωνική ιστορία Σκανδιναβικών φυλών.

Και εκεί έμεινα με το λουλί στο χέρι για την 3η σεζόν

Link to comment
Share on other sites

Βαριεμαι να ψαξω να βρω το ποστ μου οταν ειχα την ιδια ακριβως αντιδραση με σενα οταν αρχισα την σειρα.

Την συνεχισα και ευτυχως γιατι ειναι απο τις καλυτερες σειρες που εχω δει.

Αν εκοβαν γενικα μερικα αυτοτελη επεισοδια θα ηταν πολυ καλυτερα να πω την αληθεια.

πραγματικά δεν ξέρω τι timing ήταν αυτό...

είπα να ξεκινήσω το person of interest πριν 1 βδομάδα...

είδα 3 επισόδεια και ήμουν ... meh moving on ...

εε είπα να δω μερικά μετά από αυτό το post....

suffice to say τελείωσα τώρα season 2

(αν και θα συμφωνίσω για τα αυτοτελή...)

Link to comment
Share on other sites

Είναι που είναι μουντός ο καιρός, κάνει και κρύο,

Τι καλύτερο να βγάλουμε τα μάτια μας με την γυναίκα...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ywMg-XOxGYc]Agatha Christie's Poirot (starring David Suchet) - Opening Theme - YouTube[/ame]

Τόσα χρόνια δεν υπάρχει καλύτερη σειρά για μένα, που βλέπεται ξανά και ξανά και ξανά.

ΥΓ. Μόλις την έστειλα για τσάι του βουνού, καθότι μας τελείωσε.

Poirot χωρίς κουβερτούλα και τσάι δεν παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.