Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Όποιος ρωτάει για spoilers, θα τα λαμβάνει χωρίς απόκρυψη. Φιλική προειδοποίηση για από εδώ και πέρα :p

Tο συγκεκριμένο spoiler είναι καλοδεχούμενο, την αντιπαθώ περισσότερο από οποιοδήποτε άλλον χαρακτήρα στην σειρά.

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικα βαρεμαρα το got.

Mια ωρα μπουρουμπουρου για 5 λεπτα της προκοπης στο τελος.

Με πιανουν τα γελια πλεον με got ειδικα σε σκηνες που κανουν βολτες στους κηπους και κουτσουμπολευνουν,θυμαμαι και τα επeισοδεια στο southpark "he will betray you!!!"

Τουλαχιστον θα γινουν ωραια πραγματα στην season απο οτι εχω ακουσει αρα περιμενουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει οχι και βαρεμαρα ωραιο ηταν και εκανε εισαγωγη σε ολα τα μετωπα σχεδον.

Δεν γινεται ετσι ξαφνικα να αρχισουν να σκοτωνουν.Το θεμα ειναι η εξελιξη των χαρακτηρων.;)

ΥΓ. οποιος θελει τα βιβλια στα ελληνικα σε pdf πμ:book:

Link to comment
Share on other sites

Το Da Vinci's Demons έχει καθόλου ενδιαφέρον ή να μην το συνεχίσω;

Το πρώτο επεισόδιο το βαρέθηκα.. είπα 2-3 φορές να το κλείσω.. :TD:

Δεν ξέρω τι πωπούς και τσιτσια δείχνει στη 2η σεζον, αλλά κι εμένα η πρώτη που την είδα πέρσι μου φάνηκε βαρετή.

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ είναι τόσο ψεύτικο.. νομίζω πιο ψεύτικο από οτιδήποτε άλλο έχω δει. Ίσως έχω καλομάθει.. Πραγματικά, αν μόνο για τους πωπούς και τα τσιτσιά αξίζει.. κατάλαβα :TD:

Αν εννοεις ψευτικο σε εφε/σκηνικα/cgi τοτε νομιζω το once upon a time κερδιζει το τιτλο :-P

Link to comment
Share on other sites

Αφου τελειωσα το orphan black βλεπω τωρα arrow.

Τελειωνω και την δευτερη σεζον.Βλεπετε η σειρα με off μερικους διακοπτες.

Σε ολη την σειρα αλλα περισσοτερο στην δευτερη σεζον η Laurel εχει εξελιχθει σε εναν απο τους πιο μισητους χαρακτηρες ever

Link to comment
Share on other sites

Σε ολη την σειρα αλλα περισσοτερο στην δευτερη σεζον η Laurel εχει εξελιχθει σε εναν απο τους πιο μισητους χαρακτηρες ever

Δεν μπορώ να αποφασίσω ποια μου την σπάει πιο πολύ, η Laurel Lance ή η Sansa Stark.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.