Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Βλεπει κανενας ακομα clone wars?

Κυκλοφορησε ολοκληρη η εκτη σεζον (webrip)!

Ειμαι στο τεταρτο επεισοδιο.

tumblr_m22r9yr8oA1qlrxk7o1_r1_500.jpg

Υποτίθεται ότι είχε σταματήσει η σειρά και θα έβγαζαν μόνο 2-3 επεισόδια για να το κλείσουν. αντίθετα έφτιαξαν ολόκληρη season για να το κλείσουν..

Ρε τον φλούφη που πήγε να φιλήσει την Αμιντάλα...

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι λάθος τότε. Μπερδευτηκα από το επεισόδιο που ο Slade λέει "Then i will drive an arrow through his eye", όπου και γίνεται ποιο προφανές τι είχε γίνει..

Αν θυμάμαι καλά στο επεισόδιο που κυνηγούσε τον τυπά με το μιρακούρου, είχε πει στη Φελίσιτι ότι έχει κερδίσει έναν όμοιό του στο παρελθόν. Δεν είχε πει πως ακριβώς είχε σκοτώσει τον Slade

Βασικά, σε κάποια στιγμή ρώτησε η Felicity ή ο Diggle τι απέγινε ο Slade όταν έλεγε την ιστορία ο Oliver και αυτός απάντησε "I put an arrow through his eye".

Mystery solved :p

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω να είναι φόλα το Top Gear s21e06... Xmas special... March... τουρ με φορτηγάκια... εντάξει ξεπέσαμε μάλλον... να δω θα το δω όλο ή θα φάει stop & del...

Κι εγώ θα αφήσω να βγει και το 2ο, για να έχω να δω κάτι, αφού θα προχωράω τις σκηνές του πρώτου...

4dkcPit.png

Link to comment
Share on other sites

True Detective

Εξαιρετική σε όλους τους τομείς (σενάριο, ερμηνείες, σκηνοθεσία, φωτογραφία, μουσική, you name it). Πιθανόν οι καλύτεροι τίτλοι αρχής που έχω δει. Δεν τους έκανα skip σε κανένα επεισόδιο.

Μου μένει το season finale.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα να βλέπω Arrow εχθές.. εντάξει είναι meh αλλά βλέπεται.

Μα καλά.. στο 3ο επεισόδιο, δεν ήξερε να κάνει restore ένα δίσκο; Εδώ έχεις τις βάσεις από ολο το fbi και την interpol και κόλλησε σε ένα δίσκο

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Απορία για όσους έχουν δει και το τελευταίο twd.

Στο σπίτι που πήγε ο ντάριλ, εκείνοι οι άνθρωποι που είχαν πεθάνει γιατί δεν άλλαξαν σε ζόμπι; Ξέρουμε ότι δεν είναι απαραίτητο να σε δαγκώσουν για να αλλάξεις. Όλοι έχουν τον ιό μέσα τους.

Link to comment
Share on other sites

Στο σπίτι που πήγε ο ντάριλ, εκείνοι οι άνθρωποι που είχαν πεθάνει γιατί δεν άλλαξαν σε ζόμπι; Ξέρουμε ότι δεν είναι απαραίτητο να σε δαγκώσουν για να αλλάξεις. Όλοι έχουν τον ιό μέσα τους.

Πεθαμένα ζόμπι ήταν, απλά τους είχαν βάψει για την κηδεία.

Link to comment
Share on other sites

απρόσμενα καλό το Scandal,πάμε για 3ο κύκλο

από τα καινούργια,King (καλουλι) και The Americans που ενώ στην αρχή μου ήταν αδιάφορο,με κράτησε στην συνέχεια

και ίσως είναι από τις σειρές της χρονιάς,ξεκίνησε ο 2ος κύκλος

δεν είδα ακόμα το Hannibal,περιμένω να μαζευτούν μερικά επεισόδια

αν έχετε χρόνο ρίξτε μια ματιά στο Magic City

Link to comment
Share on other sites

Πεθαμένα ζόμπι ήταν, απλά τους είχαν βάψει για την κηδεία.

Έχει γίνει πολύ βαρετό το TWD. Θα πεις, τι άλλο να δείξουν? Δεν δείχνουν όμως και κάτι να κρατήσουν το ενδιαφέρον..

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει πολύ βαρετό το TWD. Θα πεις, τι άλλο να δείξουν? Δεν δείχνουν όμως και κάτι να κρατήσουν το ενδιαφέρον..

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Αν το θελαν μπορούσαν να ακολουθήσουν το κόμιξ και να μην βιάσουν το story.

Link to comment
Share on other sites

Βάλαμε για πλάκα, σε σπίτι φίλου το Banshee και μετά το αρχικό σοκ (στο πρώτο επεισόδιο κι όχι μόνο παίζει ένας έλληνας:-O), κολλήσαμε.. και ξεπετάξαμε την πρώτη σεζόν.

Κλασσική παραγωγή cinemax (βλέπε Strike Back) που σημαίνει πως σε κάθε επεισόδιο θα δείτε τουλάχιστον μια φορά ένα ζευγάρι να "γνωρίζεται" με την "βιβλική" έννοια. :p Πέρα από αυτό, μια κεντρική ιστορία που ψιλομπάζει, ωραία σαν σκέψη μεν, αλλά αν προσθέσεις και πολύ ξύλο, πολύ αίμα και μια μικρή δόση χιούμορ... φτιάχνεις μια ωραία συνταγή που πουλάει. Μην περιμένετε το επόμενο person of interest, αλλά δώστε του μια ευκαιρία.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.