Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

EVENT SERIES “24:LIVE ANOTHER DAY,” STARRING EMMY AWARD WINNER KIEFER SUTHERLAND, TO DEBUT WITH SPECIAL TWO-HOUR PREMIERE MONDAY, MAY 5

FOX is announcing the premiere date for the event series 24: LIVE ANOTHER DAY-

The iconic pulse-pounding clock resets when 24: LIVE ANOTHER DAY premieres with a special two-hour television event Monday, May 5(8:00-10:00 PM ET/PT), and makes its time period premiere the following week on Monday, May 12 (9:00-10:00 PM ET/PT). The high-octane saga reunites the Emmy Award-winning team of executive producer Howard Gordon; star and executive producer Kiefer Sutherland; co-creator Robert Cochran; executive producers EvanKatz, Manny Coto, David Fury and Brian Grazer; and executive producer and director Jon Cassar. Set and shot in London, the suspenseful event series once again will follow the exploits of heroic agent JACK BAUER (Sutherland), as he attempts to thwart an unthinkable terrorist attack that could change the world forever. Retaining the real-time, nail-biting, fast-paced format with split screens and interweaving storylines, the highly-anticipated series also stars Mary Lynn Rajskub (“Firewall”), Kim Raver (“Revolution”) and William Devane (“The Dark Knight Rises”) reprising their original roles. Newcomers to the drama series include Yvonne Strahovski (“Dexter”), Giles Matthey (“Jobs”), Gbenga Akinnagbe (“The Wire”), Michael Wincott (“The Crow”) and Academy Award nominee and Golden Globe Award winner Judy Davis (“Life with Judy Garland”).

Link to comment
Share on other sites

Traspoter The series...

Transporter: The Series (TV Series 2012

αντε να δουμε ποτε θα οδηγήσει το R8???

To έχω δει όλο. Κρίμα που δεν συνεχίστηκε. Δεν ξέρω γιατί δεν "πούλησε" για να το συνεχίσουν. Ίσως έφταιγε ο ηθοποιός, ίσως ήθελε πιο γυμνό για να πουλήσει... πάντως θα γούσταρα τρελά μια τέτοια σειρά..

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα πριν 3 μέρες το Game of Thrones.

Έχω φτάσει αισίως στο 2ο κύκλο, επεισόδιο 3-4 κάπου εκεί.

Ερώτηση. Θα γίνει ποτέ ενδιαφέρον;

Μόνο εγώ αισθάνομαι πως βλέπω Δυναστεία με στολές από LOTR?

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα πριν 3 μέρες το Game of Thrones.

Έχω φτάσει αισίως στο 2ο κύκλο, επεισόδιο 3-4 κάπου εκεί.

Ερώτηση. Θα γίνει ποτέ ενδιαφέρον;

Μόνο εγώ αισθάνομαι πως βλέπω Δυναστεία με στολές από LOTR?

Too high expectations? Δεν εξηγείται αλλιώς :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1347]jpavly[/MENTION] το ιδιο επαθα και εγω με το breaking bad. Ολοι μου ελεγαν τι τρομερη σειρα που ειναι αλλα μαλλον περιμενα διαφορετικα πραγματα.

Sent from my Note II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το breaking bad ΔΕΝ ΞΕΡΩ γιατί το θεωρούν όλοι τόσο epic και βγήκαν οι αμερικάνοι κι έλεγαν ότι το θεωρούν κουλτούρα τους... εγώ το βρήκα αργό, στους πρώτους κύκλους βαρετό τρελά και τραβηγμένο από τα μαλλιά.. αλλά οκ, βλέπεται ευχάριστα.. ειδικά αν δεν νιώθεις κριτικός αλλά θες να σκοτώσεις την ώρα σου...

game of thrones ευτυχώς κάποιος μου είπε τα ίδια με τα παιδιά παραπάνω κ το έχω αποφύγει.. δε μου αρέσουν κ τα εποχής άλλωστε...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1347]jpavly[/MENTION] το ιδιο επαθα και εγω με το breaking bad. Ολοι μου ελεγαν τι τρομερη σειρα που ειναι αλλα μαλλον περιμενα διαφορετικα πραγματα.

Sent from my Note II using Tapatalk

ban

το breaking bad ΔΕΝ ΞΕΡΩ γιατί το θεωρούν όλοι τόσο epic και βγήκαν οι αμερικάνοι κι έλεγαν ότι το θεωρούν κουλτούρα τους... εγώ το βρήκα αργό, στους πρώτους κύκλους βαρετό τρελά και τραβηγμένο από τα μαλλιά.. αλλά οκ, βλέπεται ευχάριστα.. ειδικά αν δεν νιώθεις κριτικός αλλά θες να σκοτώσεις την ώρα σου...

game of thrones ευτυχώς κάποιος μου είπε τα ίδια με τα παιδιά παραπάνω κ το έχω αποφύγει.. δε μου αρέσουν κ τα εποχής άλλωστε...

ban

Και ban όσοι έκαναν like σε κάποιο από τα δύο ποστ. Όποιος έκανε και στα δύο, διπλασιάζεται η περίοδος του ban :p

Link to comment
Share on other sites

το breaking bad ΔΕΝ ΞΕΡΩ γιατί το θεωρούν όλοι τόσο epic και βγήκαν οι αμερικάνοι κι έλεγαν ότι το θεωρούν κουλτούρα τους... εγώ το βρήκα αργό, στους πρώτους κύκλους βαρετό τρελά και τραβηγμένο από τα μαλλιά.. αλλά οκ, βλέπεται ευχάριστα.. ειδικά αν δεν νιώθεις κριτικός αλλά θες να σκοτώσεις την ώρα σου...

game of thrones ευτυχώς κάποιος μου είπε τα ίδια με τα παιδιά παραπάνω κ το έχω αποφύγει.. δε μου αρέσουν κ τα εποχής άλλωστε...

Νταξ για το ΒΒ, αλλά για το GoT; Έκανες πολλούς εχθρούς σήμερα...

vggztz.gif

Link to comment
Share on other sites

:cry: μη βαράτε ρε παιδιά, να σας εξηγήσω.. αχχαχαχ :fie:

γενικώς δεν είμαι του είδους.. θα του δώσω μια ευκαιρία αλλά γενικώς, από όσα έχω ακούσει, θεωρώ πως δεν θα μου αρέσει.. γούστα είναι αυτά, νομίζω πως θα με αφήνει αδιάφορο.. κι ας μην είναι βαρετό..

εγώ θέλω ένα 24, ένα νέο alias, κάτι με πράκτορες.. ένα person of interest..

όχι ίντριγκα στα χρόνια του.. ενός παλιού με ξίφος τέλος πάντων :tongue:

και το dexter που μου άρεσε, είχε κάτι άλλο..

anyway ΜΗ ΒΑΡΑΤΕ :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.