Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

.

Συμφωνα με τα comics της DC ο Slade είναι ο Deathstroke (φαινεται και απ τη διχρωμη μασκα της 1ης σεζον) και ο Barry Allen είναι ο Flash (γι αυτό και το ατυχημα στο τέλος υποθέτω)

Δεν τα ξέρω τα κόμικς, αλλά με χάλασε λίγο το ότι επιστρέφει σαν κακός, πόσο μάλλον όταν δεν είναι justified η οργή του.

Ο Arrow τον είχε φίλο, προσπάθησε να τον σώσει (και τελικά τον έσωσε) και μετά ο άλλος σκότωσε την τύπισσα. Καμία από τις 2 δεν διάλεξε ο Arrow, ο άλλος ήταν ψυχοπαθής..

Τέλος, ο Slade ήταν γαμάτος σε combat, ήταν το A male, και άφησε τον nooba να του κλέψει την γκόμενα, και δεν είπε τίποτα παρά μόνο πριν "πεθάνει", ε καλά να πάθει!!

Ξέρει κανείς τι γίνεται με την Thia και τον καινούργιο της μπαμπά?

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα ξέρω τα κόμικς, αλλά με χάλασε λίγο το ότι επιστρέφει σαν κακός, πόσο μάλλον όταν δεν είναι justified η οργή του.

Ο Arrow τον είχε φίλο, προσπάθησε να τον σώσει (και τελικά τον έσωσε) και μετά ο άλλος σκότωσε την τύπισσα. Καμία από τις 2 δεν διάλεξε ο Arrow, ο άλλος ήταν ψυχοπαθής..

Τέλος, ο Slade ήταν γαμάτος σε combat, ήταν το A male, και άφησε τον nooba να του κλέψει την γκόμενα, και δεν είπε τίποτα παρά μόνο πριν "πεθάνει", ε καλά να πάθει!!

Ξέρει κανείς τι γίνεται με την Thia και τον καινούργιο της μπαμπά?

Διάλεξε την ξανθιά, αφου μπήκε μπροστα της οταν πηγε να τη σκοτωσει ο αλλος, οπότε σκοτωσε την αλλη.

Τον έσωσε μεν, αλλα ο αλλος ειπε οτι θα πάρει εκδικηση απ όσους ειχαν σχεση με το οτι τη σκοτωσε. Πάλι υποθέτω πως ο slade θα μάθει οτι ο oliver διαλεξε την ξανθια και θα στραφει εναντίον του.

Επισης, ο Deathstroke (που δεν ξέρω καν αν θα εμφανιστει ο Slade ως Deathstroke) είναι αντι-ήρωας και οχι κακος συνήθως.

Πολυ θέλω να δω προς τα που παει όλο αυτό, και τι ρόλο θα έχει ο Barry Allen και αν θα εμφανιστει σαν Flash.

Link to comment
Share on other sites

τι να μας κάνουν τα spoiler tags... το έφαγα το spoiler μέσω email notification...

εγώ με κοντρολάρω και αν έρθει email απο αυτό το θέμα και το θέμα των ταινιών μισοκλείνω τα μάτια μου να μην βλέπω την γράφει

Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζει να εχει πεθανει ο Mπροντι!

Αμερικανια ειναι μην τοξεχνατε αυτο...

Κάπου είχα διαβάσει ότι δεν ήθελε να ανανεώσει για 3η χρονιά και σχεδόν σίγουρα δε θα παίζει στην 4η σεζόν, οπότε εκτός αν αλλάξει κάτι δραματικά, ξεκίνα να τον κλαις

:hehe: Ανάμεικτα συναισθήματα άφησε το επεισόδιο πάντως, κυρίως γιατί δε σου αφήνει τίποτα να περιμένεις για την 4η σεζόν, εκτός αν το κάνουμε σαπουνόπερα και ενδιαφερθούμε αν θα το κρατήσει το παιδί ή όχι :p

Link to comment
Share on other sites

Homeland

Θα ήταν πολύ καλό τέλος για την σειρά αν μας έδειχναν και την αντίδραση της οικογένειας του στο θάνατό του.

Τώρα στην 4η πραγματικά δεν ξέρω τι μπορεί να μας δείξει παραπάνω. Θα πάνε σε άλλη ιστορία (καινούριες περιπετειες της Carrie) ή θα μας εμφανίσουν ξαφνικά τον Brody με μια δικαιολογία του τύπου ήταν στημένη η εκτέλεση από τον Javadi. Καμία από τις δύο εκδοχές δεν μου αρέσει. Καλύτερα να τέλειωνε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Χοουμλανντ

Το κεφάλι του Μπρόντυ δε φαινόταν σα να έχει φουσκώσει* όταν τον κρεμάσανε; έτσι γίνεται στους απαγχονισμούς; έχει κανείς εμπειρία;

:p

*μου θύμισε theme hospital με τους τύπους που έρχονταν με inflated head :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ, ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΟΥΣΙΑ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΕΖΟΝ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ :p .

σωστη παρατηρηση το οτι δεν μας εδειξε οικογενεια... Ο Τζαβαντι παντως ειναι καλο σκυλακι, πιστευω εκανε οτι εκανε για να ηρεμησει τον κοσμο και να παρει ευκολα τη θεση, οποτε ΝΑΙ Ο ΜΠΡΟΝΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΖΕΙ :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.