Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Καλούλα σειρά, βλέπεται σχετικά άνετα.

Οι ηθοποιοί τραγικοί όλοι (εκτός την "κακιά" ξανθιά και τον 'Breaking bad Hank').

Η υπόθεση κυλάει σιγαα σιγά (θα μου πεις πως αλλιως θα βγαλουν επεισοδια) , στα 3/4 του επεισοδίου δείχνει άσχετα και κάπου στο τέλος πετάει κι ενα κομμάτι για τον θόλο.

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου την σπανε τα μικροπροβληματα που εχει γενικα το στορυ...

ο Τζουνιορ ειναι πραγματικα για Ιδρυμα!

Έγινε επεξεργασία από pastelidis.n.s.
Link to comment
Share on other sites

Homeland: Έχω δει μόνο το πρώτο επεισόδιο φέτος, είναι τόσο άσχημο? Κάντε like αν δεν αξίζει καθόλου να το συνεχίσω.. :hehe::hehe:

TWD: Με πήρε ο ύπνος στο τελευταίο (επειδή νύσταζα όχι επειδή βαρέθηκα), μέχρι τώρα απλά κάτι μου λείπει. Πολύ "κλειστό", πολύ "μην κυλίσεις σε εκείνη την μεριά", πολύ λίγο δράση, καμία έκπληξη μέχρι στιγμής.. Απλά βάλανε να πεθαίνουν από φυματίωση ή ότι είναι αυτό..

Castle: Στα ίδια, αλλά όχι άσχημα..

ΗΙΜΥΜ: Έλεος! 7 επεισόδια για να παντρευτούν!!! Πόσο ποια ξεχείλωμα???

Elementary: Not bad at all, μια χαρά στον ρόλο του Sherlock. Σχεδόν καλύπτει το κενό του House M.D.

Arrow: OK-ish, μου την δίνει οποιαδήποτε σειρά αρχίζει και βάζει νέους υπερ-ήρωες, άντε να δεχτώ τον δευτερο archer (αν και ηλίθιο το ότι όπως νόμιζα δεν είχε σχέση με το νησί), άντε να δεχτώ και τον τύπο που δεν αστοχούσε, αλλά τώρα έχουμε και την κινέζα να πολεμάει πολύ καλά, και τον φίλο της που δεν καταλάβαινε μία από τα βέλη, και την δευτερη vigilante (σε φάση σώζω αθώους γιατί έτσι), και την Felicity λιγότερο ντροπαλή και να χακάρει τα πάντα ποιο γρήγορα από ότι εγώ μπαίνω στο skype μου...

Revolution: Mια χαρά, keep on!

Link to comment
Share on other sites

Devious Maids, από τον συγγραφέα του Desperate Housewives.

Πολύ καλοφτιαγμένο, είμαι στο 8ο επεισόδιο και έχει πολύ καλό σενάριο και τρομερά καλή ποιότητα σκηνοθεσίας.

Thanks jpavly :D Η σειρά τα σπάει.. (φανατικός με desp.)

Link to comment
Share on other sites

Homeland: Έχω δει μόνο το πρώτο επεισόδιο φέτος, είναι τόσο άσχημο? Κάντε like αν δεν αξίζει καθόλου να το συνεχίσω.. :hehe::hehe:

Πάει λίγο αργά στα πρώτα επεισόδια, indeed, αλλά φαίνεται ότι ετοιμάζεται υπόβαθρο για τη συνέχεια. Ήδη τα τελευταία 2 επεισόδια είναι πολύ δυνατά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.