Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

FU DEXTER!

Alternate acceptable endings:

Dexter kills himself

Dexter gets exposed and gets to the chair

Dexter kills everyone, everyone

Dexter gets shot by some coparresting him

Αφήνει την οικογένεια, οκ.

Πάει στη θάλασσα την αδερφή του, οκ.

Αυτοκτονεί, οκ.

Όλο το επεισόδιο στην τσίτα, στο τέλος τον παίξαμε, κρίμα. .

Στάλθηκε από το GT-I9070 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από deninho
συμπλήρωσα το [/spoiler]
Link to comment
Share on other sites

Το Braking Bad είναι από τις πιο καλοδουλεμένες σειρές που έχω δει.

Ο mr. White θα δώσει ένα τέλος να αρμόζει. Θα κάνει μια έξοδο μεγάλη. Θα τον χειροκροτήσουν όλοι. Τα πλήθη θα μαγέψει και πάλι :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=pn5W-RZlECo]Notis Sfakianakis-Δώσε ενα Τέλος (Official Video Clip 2013) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Απολογισμός πρεμιερών που έχω δει έως τώρα:

How i met your mother : μέτριο επισόδειο, μου φαίνεται πως θα την τραβήξουν αρκετά την ιστορία με τον γάμο....

Person of interest : μετά τον χαμό στο τελευταίο επισόδειο της δεύτερης σαιζόν, περίμενα κάτι καλύτερο

Agents of Shield : αν και δεν έχω δει καμία ταινία με υπερήρωες της marvel μου φάνηκε καλούλι

Βlacklist : βλέπε προηγούμενό μου ποστ

CSI : 14η σαιζόν και πρεμιέρα με ένα εκπληκτικό επισόδειο!!! Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι δαχτυλάκι νυχτερίδας έχουν οι σεναριογράφοι/παραγωγοί.

Revolution : να χαμε να λέγαμε...θα γυρνάνε γύρω γύρω χωρίς σκοπό για μια ακόμα σαιζόν...

Είδα χθες και τα μισά ΕΜΜΥ. Γεμάτα inside jokes (όπως και το video με τον Spacey που έβαλα το πρωί). Όποιος παρακολουθεί σειρές, αξίζει να τα δει.

Link to comment
Share on other sites

Και τα 32 καλύτερα από το actual...

Dexter 32 Shocking Finale Predictions

Προφανώς τα διάβασαν και ήθελαν να βγάλουν ένα που δεν το είχε προβλέψει κανείς. Και δεν θα μπορούσε να το προβλέψει γιατί ήταν lame.

Πάντως

Με αυτό το τέλος άφησαν παραθυράκι για συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Dexter

Πάντως στη σελίδα τους στο Facebook τονίζουν την ατάκα που είπε στον Harrison να θυμάσαι μέχρι να σε ξαναδώ ότι σ'αγαπάω

Στάλθηκε από το GT-I9070 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

BrBa

όπως και εσείς μάλλον έτσι και εγώ δε το είχα ξανακούσει όπως στο granite,ετσι το έβαλα εδώ γιατί είναι φοβερό...ανατριχιάζω..

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=KKvOvwXah3g]Breaking Bad Theme {Extended for 30 Minutes} - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε και το Big Bang Theory, με διπλό επεισόδειο.

Το είδε κανεις?

Λέω να το αφήσω και να το δω μόλις μαζευτουν μερικα για να το φχαριστηθώ, αλλα απ την αλλη δεν έχω και τπτ άλλο να δω.. :p

Link to comment
Share on other sites

Ξενερωσα απίστευτα με το "τέλος" από το dexter..

Grey's Anatomy αρκετά καλή αρχή για season..

Ncis: Los Angeles ξενερωσα με την αρχή και με το promo του ep2 με τον ντικς να τα "παρατάει"

Στάλθηκε από το MT11i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε και το Big Bang Theory, με διπλό επεισόδειο.

Το είδε κανεις?

Λέω να το αφήσω και να το δω μόλις μαζευτουν μερικα για να το φχαριστηθώ, αλλα απ την αλλη δεν έχω και τπτ άλλο να δω.. :p

Τα είδα εγώ.

Καλούτσικα είναι. Όχι κάτι τρελό, αλλά βλεπόντουσαν.

Δες τα μωρέ 1-1 σιγά σιγά ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.