Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Falling Skies κανείς;

Και εγώ..

Καλούτσικο μου φαίνεται. Δεν είναι κάτι το καταπληκτικό, αλλά ούτε βαρετό είναι ούτε προβλέψιμο.

Ναι πολύ cool τα κομμένα γαντάκια, αλλά καταντάει αηδία να τα φοράει το μισό cast, και να κοιμούντε με αυτά..

Link to comment
Share on other sites

Το βλέπω κι εγώ το Falling Skies, αλλά δεν έχω καταλάβει γιατί. Πολύ δράμα (και χάλια δράμα :rolleyes:) και ΕΦ με το σταγονόμετρο. Σαν το Defiant ένα πράγμα.

Δεν κάνουν καμιά δοκιμή ακόμη με κάτι από Stargate (όχι Universe όμως :suicide2: ) μπας και δούμε άσπρη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

SG1

Atlantis

.

.

.

Universe

Προσωπικά δεν με έπεισε το καστ στο Universe. Θα ήθελα να δω όμως μια νέα προσπάθεια, δεν είναι και τίποτα δύσκολο, ανοίγουν μια πύλη στο πουθενά και ξεκινάμε. Η μυθολογία είναι έτοιμη και οι οπαδοί/θεατές αρκετοί.

Link to comment
Share on other sites

Πέρα απο το love story έχει πολύ ωραία τροπή η ιστορία,δεν λέω άλλα γιατί θα σποιλάρω.

Καμία σχέση με twilight.

Give it a try πάντως αξιζει.

Έγινε επεξεργασία από digitaltiger
Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα το fringe και με έχει πιάσει μανία να βρω κάτι καλό για συνέχεια.

Λέω να κοιτάξω προς κωμωδία.

Μου είπαν καλά σχόλια και βλέπω και καλή βαθμολογία για ετούτη τη σειρα

The Office (TV Series 2005

Εχουμε καμία άποψη;

Link to comment
Share on other sites

Pretty Little Liars ξεκινήσαμε, είμαστε ήδη στον 2ο κύκλο, 22 επεισόδια στον κάθε κύκλο, μπόλικη και χορταστική σειρά. Αν έβλεπε κανείς Desperate Housewives είναι άξιος διάδοχος.

Link to comment
Share on other sites

Αν έβλεπε κανείς Desperate Housewives είναι άξιος διάδοχος.

καλά φτάσε στο 4Χ08 που είμαι εγώ και εάν δεν έχεις φρίξει με τα όσα συμβαίνουν, έλα να μου πεις.... αλλά το βλέπω διότι

α) έχει ωραίες γκομενίτσες

β) έχει ωραίες γκομενίτσες

γ) έχει ωραίες γκομενίτσες

δ) το βλέπει και η σύζυγος

ε) έχει ωραίες γκομενίτσες

στ) θέλω να δω που το πάει

πάντως από όσο διάβαζα στο wikipedia έχουν βγει απειρα βιβλία και ακόμα τον Α ψάχνουν

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.