Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Subs για newsroom εχει βρει κανεις ?

Any luck?

H μόνη σειρά που δεν μπορώ να παρακολουθήσω χωρίς ελληνικούς υπότιλους...:confused:

Τι στο ΔΙΑ όλοι διακοπές πήγαν;

Έγινε επεξεργασία από zampONakiaskiou
Link to comment
Share on other sites

+1 True Blood στα τελειώματα.

To Bridge τι εντυπώσεις σας άφησε; Τσαλακωμένη η Kruger, περιέργως ο χαρακτήρας που παίζει ο Bichir μου φαίνεται καλύτερος.

Η σύνδεση του οργανωμένου εγκλήματος με την αστυνομία μέσω του serial killer μου κινεί το ενδιαφέρον αν και ο Dexter χάλασε για πάντα

το πως βλέπω τους κατα συρροή δολοφόνους.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε αναζήτηση νέας σειράς. Όλοι λένε για το Newsroom, μα σαν είδος μου φαίνεται μάλλον βαρετό. Η υψηλή βαθμολογία όμως, κάτι μου λέει να το τσεκάρω..

Μπορεί κάποιος με δυο λόγια να μου πει γιατί να το δω ή τι μπορεί να μη μου αρέσει; Με τα δικά του μάτια πάντα.. ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε αναζήτηση νέας σειράς. Όλοι λένε για το Newsroom, μα σαν είδος μου φαίνεται μάλλον βαρετό. Η υψηλή βαθμολογία όμως, κάτι μου λέει να το τσεκάρω..

Μπορεί κάποιος με δυο λόγια να μου πει γιατί να το δω ή τι μπορεί να μη μου αρέσει; Με τα δικά του μάτια πάντα.. ευχαριστώ!

Παρουσιάζει με μεγάλη αληθοφάνεια την ζωή ενός δημοσιογράφου - παρουσιαστή της τηλεόρασης που αποφασίζει να σταματήσει να είναι παπαγαλάκι και να προσεγγίζει τα γεγονότα με ειλικρίνεια.

Αυτό του δημιουργεί διάφορα επαγγελματικά και προσωπικά προβλήματα.

Δεν μου άρεσε το επεισόδιο με την δολοφονία του Οσαμα Μπιν Λαντεν με την εμετική. επιφανειακή και χωρίς αυτοκριτική προσέγγιση.

Link to comment
Share on other sites

Παρουσιάζει με μεγάλη αληθοφάνεια την ζωή ενός δημοσιογράφου - παρουσιαστή της τηλεόρασης που αποφασίζει να σταματήσει να είναι παπαγαλάκι και να προσεγγίζει τα γεγονότα με ειλικρίνεια.

Αυτό του δημιουργεί διάφορα επαγγελματικά και προσωπικά προβλήματα.

Δεν μου άρεσε το επεισόδιο με την δολοφονία του Οσαμα Μπιν Λαντεν με την εμετική. επιφανειακή και χωρίς αυτοκριτική προσέγγιση.

Συμφωνώ μαζί σου.. ήταν κάπως άθλιο αυτό το επεισόδιο...

Μηδέν εις το μηδέν = μηδέν

Κατάλαβα! Άρα έχει να κάνει με λίγο πιο αληθοφανή χαρακτηριστικά κι όχι μόνο με φώτα, κάμερες και action.. χμμμ κ πάλι το σκέφτομαι.. θα του δώσω όμως μια ευκαιρία!

thanksss!

Δες τα πρώτα 5 λεπτά του 1ου επεισοδίου.

Αν δεν σου αρέσει, κλείστο.

Αλλά αν σου αρέσει, φρόντισε να έχεις χρόνο γιατί θα θες να δεις τρία επεισόδια μαζεμένα.

Link to comment
Share on other sites

Παρουσιάζει με μεγάλη αληθοφάνεια την ζωή ενός δημοσιογράφου - παρουσιαστή της τηλεόρασης που αποφασίζει να σταματήσει να είναι παπαγαλάκι και να προσεγγίζει τα γεγονότα με ειλικρίνεια.

Αυτό του δημιουργεί διάφορα επαγγελματικά και προσωπικά προβλήματα.

Δεν μου άρεσε το επεισόδιο με την δολοφονία του Οσαμα Μπιν Λαντεν με την εμετική. επιφανειακή και χωρίς αυτοκριτική προσέγγιση.

εγώ πάλι πιστεύω πως μέσες άκρες κάπως έτσι το αντιμετώπισε ο μέσος αμερικανός πολίτης

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα το Rome σήμερα..

Η HBO έχει ένα θέμα με το γυμνό ε? ???Λέω γω τώρα .. :p

Το 1ο επεισόδιο σε πάει από εδώ κ από εκεί.. το 2ο δίνει πράμα είναι η αλήθεια...

Μέχρι και το 2ο επεισόδιο τα πάει αρκετά έως πολύ καλά!

Δυνατή σειρά!

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα το Rome σήμερα..

Η HBO έχει ένα θέμα με το γυμνό ε? ???Λέω γω τώρα .. :p

Το 1ο επεισόδιο σε πάει από εδώ κ από εκεί.. το 2ο δίνει πράμα είναι η αλήθεια...

Μέχρι και το 2ο επεισόδιο τα πάει αρκετά έως πολύ καλά!

Δυνατή σειρά!

Eκτος απο το γυμνο, εχει και ενα θεμα με το να σε πηγαινει απο δω κι απο κει, βλεπε the wire, rome, game of thrones, oz, band of brothers. Mε την μια σειρα καλυτερη απο την αλλη ομως (πρωτο the wire ομως).

Tρομερη σειρα το ROME. Δες το και δεν θα χασεις.

Link to comment
Share on other sites

Eκτος απο το γυμνο, εχει και ενα θεμα με το να σε πηγαινει απο δω κι απο κει, βλεπε the wire, rome, game of thrones, oz, band of brothers. Mε την μια σειρα καλυτερη απο την αλλη ομως (πρωτο the wire ομως).

Tρομερη σειρα το ROME. Δες το και δεν θα χασεις.

ΌΟΟΟλα αυτά που είπες τα έχω ήδη κατευασμένα.Μαζί με άλλες 25 σειρές περίπου.

Σιγά σιγά θα τα δω!

Ωραίο το Rome.

Έφτασα μέχρι το 8ο του 1ου κύκλου χτες. Μια χαρά τα πάει!

Έχει χορτάσει βυζί και κώλους το μάτι μου...για πολύ καιρό..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.