Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Χλιαρό το defiance, είναι νωρίς ακόμη. Μου θύμισε λίγο αυτό...

PtZv4FJ.jpg

Το καστ δεν με τρέλανε (εξαιρείται η Μπενζ :red: ), δύσκολα τα πράγματα. Όσο για τα cgi :fie:

Άρχισα house of cards.

Ίδιο με το Boss.

Ελπίζω να μην έχει την ίδια τύχη όμως. !!!!!

Θα το ξεκινήσω κι εγώ σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

δωστου λιγο χρονο ακομα (μερικα επεισοδια)

Μεταξυ αλλων γνωστων ηθοποιων,

παρελαυνει και το μισο wire εκει μεσα (αλλοι για πιο λιγο αλλοι για περισσοτερο)

Οπως κ το dexter....

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk2

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα ενοχλεί που η Carrie στο Homeland κάνει στην κυριολεξία ότι της καπνίσει και δεν έχει καμία κύρωση; ffs δηλαδή...

Να φανταστώ ότι είσαι στο επεισόδιο ..

.. που "απαγάγουν" τον brody-congressman με το ελικόπτερο πριν τελειώσει?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, στο επεισόδιο που

την έχουν χτυπήσει την έχουν απαγάγει, βγαίνει στη λεωφόρο καλεί σε βοήθεια και πάει πίσω να αντιμετωπίσει τον Αζιζ και τους άντρες του με ένα ... λοστό, παρότι της είπαν μείνε εκεί που είσαι. Γενικότερα, ότι και να τις πει κάποιος στα @@ της. Λαμπρό παράδειγμα με τη Βυρηττό που αυθόρμητα παράτησε το αυτοκίνητο και ανέβηκε πάνω να βρει στοιχεία. Α σιχτίρ.

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια μια ερώτηση ως προς τον σπάρτακο..

Πρώτα βλέπουμε Season 1 του blood and sand

Μετά πάμε στα mini series του Gods of the arena,

Μετά στη 2η season του blood and sand ( Vengeance )

Και τέλος στην 3η σεζόν του Blood and sand ( War of the damned )

Σωστάαα????

Γιατί παλεύω με τους @#$@$# υπότιτλους και δε βγάζω ιδιαίτερη άκρη!

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια μια ερώτηση ως προς τον σπάρτακο..

Πρώτα βλέπουμε Season 1 του blood and sand

Μετά πάμε στα mini series του Gods of the arena,

Μετά στη 2η season του blood and sand ( Vengeance )

Και τέλος στην 3η σεζόν του Blood and sand ( War of the damned )

Σωστάαα????

Γιατί παλεύω με τους @#$@$# υπότιτλους και δε βγάζω ιδιαίτερη άκρη!

blood and sand

gods of the arena

vengeance

war of the damned

Link to comment
Share on other sites

Ειδα καμιά 10ρια επεισόδια του Arrow...

Πιο cheesy δε γίνεται.

Billionaire/Playboy την μέρα - Masked vigilante την νύχτα; Check.

Σχέση με την αδερφή της γκόμενας του; Check.

H γκόμενα του σχέση με τον καλύτερο του φίλο; Check.

Sidekick που "σπρώχνει" πάντα τον ήρωα σε σωστές αποφάσεις; Check.

Εκπαίδευση από τον "μυστηριώδη ασιάτη δάσκαλο; Check.

Και πάει λέγοντας.

Λες και βλέπω το batman σε συνδιασμό με λίγο ironman. Τώρα θα μου πεις, και την κανονική ιστορία του Green Arrow να έβαζαν, πάλι batman θα βρώμαγε η κατάσταση. Τέλως πάντων, εγώ δεν είχα αντοχή για ξαναμασημένο φαγητό πάντως, το παράτησα.

Link to comment
Share on other sites

ειδα 2-3 επεισοδια vikings, λιγο φτηνο μου φαινεται,ηθοποιοι δεν λενε και τιποτα,σεναριο ακομα τιποτα...οκ εχει καλη φωτογραφια..

να συνεχισω παρακατω..ξυπναει η υποθεση πιο μετα ή τσαμπα κοπος..?

Link to comment
Share on other sites

Ειδα καμιά 10ρια επεισόδια του Arrow...

Πιο cheesy δε γίνεται.

Billionaire/Playboy την μέρα - Masked vigilante την νύχτα; Check.

Σχέση με την αδερφή της γκόμενας του; Check.

H γκόμενα του σχέση με τον καλύτερο του φίλο; Check.

Sidekick που "σπρώχνει" πάντα τον ήρωα σε σωστές αποφάσεις; Check.

Εκπαίδευση από τον "μυστηριώδη ασιάτη δάσκαλο; Check.

Και πάει λέγοντας.

Λες και βλέπω το batman σε συνδιασμό με λίγο ironman. Τώρα θα μου πεις, και την κανονική ιστορία του Green Arrow να έβαζαν, πάλι batman θα βρώμαγε η κατάσταση. Τέλως πάντων, εγώ δεν είχα αντοχή για ξαναμασημένο φαγητό πάντως, το παράτησα.

Το ότι σε κάθε επεισόδιο

σκοτώνει 800 κακούς και στον τελευταίο boss δεν τον σκοτώνει επειδή δεν πρέπει… every f time

Μόνο εμένα ενοχλεί;

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα ενοχλεί που η Carrie στο Homeland κάνει στην κυριολεξία ότι της καπνίσει και δεν έχει καμία κύρωση; ffs δηλαδή...

Εμένα μου τη δίνει, όπως η γυναίκα του Walter στο Br. Bad και η Lori στο WD, γιατί είναι σπαστικιές και κομπλεξικές. :nada:

Link to comment
Share on other sites

Όχι, στο επεισόδιο που

την έχουν χτυπήσει την έχουν απαγάγει, βγαίνει στη λεωφόρο καλεί σε βοήθεια και πάει πίσω να αντιμετωπίσει τον Αζιζ και τους άντρες του με ένα ... λοστό, παρότι της είπαν μείνε εκεί που είσαι. Γενικότερα, ότι και να τις πει κάποιος στα @@ της. Λαμπρό παράδειγμα με τη Βυρηττό που αυθόρμητα παράτησε το αυτοκίνητο και ανέβηκε πάνω να βρει στοιχεία. Α σιχτίρ.

Είχε δίκιο όμως κάθε φορά!

Αλλά σειρά είναι, τι περιμένεις? 100% αναπαράσταση τι γίνεται στην CIA? Που το βασανιστήριο που έκαναν ήταν να

μην αφήνουν τον άλλον να κοιμηθεί με δυνατή μουσική? Έτσι βασανίζω και εγώ τους γείτονες μου!

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο GoT ήταν ωραίο - μην έχετε παράπονο.

Εντωμεταξύ κάποιες απορίες:

Τον Theon ποιοί τον βαράνε ρε γαμώτο και γιατί ο άλλος τον έβγαλε για να τον ξαναβάλει μέσα; Μάλλον θα φανεί σημαντικός στην πορεία ο χαρακτήρας, πάντως εγώ χεσμένο τον έχω. Κόψτε τα λεπτά του Theon στην Deneris

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο GoT ήταν ωραίο - μην έχετε παράπονο.

Εντωμεταξύ κάποιες απορίες:

Τον Theon ποιοί τον βαράνε ρε γαμώτο και γιατί ο άλλος τον έβγαλε για να τον ξαναβάλει μέσα; Μάλλον θα φανεί σημαντικός στην πορεία ο χαρακτήρας, πάντως εγώ χεσμένο τον έχω. Κόψτε τα λεπτά του Theon στην Deneris

Αν και δεν έχω διαβάσει το βιβλίο, πιστεύω ότι είναι από τον πατέρα του και τον σκληραγωγούν. Πιστεύω ότι ανάλογα με αυτά που είπε προς το τέλος, ότι ο μόνος πατέρας του ήταν ο Σταρκ τον έκλεισαν πάλι μέσα στο ίδιο κελί.

Όσο για το επεισόδιο, είχε λίγο πιο δυνατές σκηνές, αλλά αδερφάκι μου είναι το 4ο επεισόδιο και ακόμα εισάγει τις ιστορίες.

Η Daenerys στο τέλος τα έσπασε, μάμησε, έκαψε, έδειρε και έφυγε με ύφος Like-a-Boss.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.