Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Βαλε κ το sherlock

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk2

Νταξ αυτό το έχω δει..δεν έχω μείνει τόσο πίσω.

Επίσης το 1ο επεισόδιο της 1ης σεζόν είχε κυκλοφορήσει σε 2 εκδόσεις...(για όποιον δε το ξέρει)

Βλέπω να αναστενάζει το NAS :hehe:

Δεν είναι NAS!

2πύρινο άτομ @1.8, 2GB dd3@800 & ~7TB δίσκοι για 24/7

Link to comment
Share on other sites

απλα επικ , αμα σου αρέσουν τετοιου είδους βέβαια σειρες.

Αυτη η σειρα ή θα βαρεθεις και θα την σταματησεις μετα απο 2-3 επεισοδια και θα πεις τι βλακεια βλεπω, ή θα την λατρεψεις και θα την βαλεις Νο1.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η σειρα ή θα βαρεθεις και θα την σταματησεις μετα απο 2-3 επεισοδια και θα πεις τι βλακεια βλεπω, ή θα την λατρεψεις και θα την βαλεις Νο1.

πλακα πλακα ετσι ειναι, την ειχα προτείνει σε ενα φιλο μου, ειδε το 1ο επεισόδιο μου λεει meh ειναι, την μεθεπόμενη μερα τον ρωτάω αν τη συνέχισε και μου λεει έκανε μαραθώνιο όλο το βραδυ για να τελειώσει τη 1η σεζον :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Νταξ αυτό το έχω δει..δεν έχω μείνει τόσο πίσω.

Επίσης το 1ο επεισόδιο της 1ης σεζόν είχε κυκλοφορήσει σε 2 εκδόσεις...(για όποιον δε το ξέρει)

H μια έκδοση ήταν το pilot και είχε κάποιες μικρές διαφορές σε σχέση με το το επίσημο πρώτο επεισόδιο. Δεν προσέφερε κάτι παραπάνω. Επίσης αν θυμάμαι καλά δεν είχε πολύ καλό editing σε κάποιες σκηνές.

Link to comment
Share on other sites

πλακα πλακα ετσι ειναι, την ειχα προτείνει σε ενα φιλο μου, ειδε το 1ο επεισόδιο μου λεει meh ειναι, την μεθεπόμενη μερα τον ρωτάω αν τη συνέχισε και μου λεει έκανε μαραθώνιο όλο το βραδυ για να τελειώσει τη 1η σεζον :hehe:

Ειναι πραγματικά σαν ντοκιμαντέρ. Δεν ειναι σαν καποιες αλλες που σε κοβουν πανω στο καλυτερο σημείο και μένεις με την αγωνια. Βλεπεις κατι πολυ ρεαλιστικο χωρις πρωταγωνιστες κλπ. Αν υποθεσουμε οτι ο πρωταγωνιστης ειναι ο Μακναλτι, νομιζω στην 3η ή 4η σεζον παιζει σε 2-3 επεισόδια μονο.

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk2

Link to comment
Share on other sites

Ηλίθια ερώτηση, η 5η βγήκαν τα επεισόδια τα τελευταία?

μαλλον αυτα τα επ. θα εννοει ο φιλος σαν 6η σεζον

Ξεκίνησα Da Vinci's Demons.

Καλή αρχή κάνει. Βέβαια κλασικά σαν σειρά του Starz έχει μπόλικο γυμνό*...

*Το οποίο ποτέ δεν έβλαψε κανέναν :whistle2:

το "γκεουλιστο" γυμνο που εχει το πρωτο επ. ειναι λιγο καπως παντως!

Link to comment
Share on other sites

το "γκεουλιστο" γυμνο που εχει το πρωτο επ. ειναι λιγο καπως παντως!

Εγώ να πω την αλήθεια το περίμενα ότι θα έχει και λίγο "γκεουλιστό", λόγω εποχής και καναλιού, αλλά δε με ενόχλησε ιδιαίτερα.

Link to comment
Share on other sites

Είδα χθες το πρώτο επεισόδιο του Oz. Δεν μπορώ να πω ότι συγκινήθηκα ιδιαίτερα. Θα δω άλλα ένα δύο, αλλά αν δε μου κάνει κλικ, μάλλον θα το κόψω.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Είδα χθες το πρώτο επεισόδιο του Oz. Δεν μπορώ να πω ότι συγκινήθηκα ιδιαίτερα. Θα δω άλλα ένα δύο, αλλά αν δε μου κάνει κλικ, μάλλον θα το κόψω.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

δωστου λιγο χρονο ακομα (μερικα επεισοδια)

Μεταξυ αλλων γνωστων ηθοποιων,

παρελαυνει και το μισο wire εκει μεσα (αλλοι για πιο λιγο αλλοι για περισσοτερο)

Link to comment
Share on other sites

Είδα χθες το πρώτο επεισόδιο του Oz. Δεν μπορώ να πω ότι συγκινήθηκα ιδιαίτερα. Θα δω άλλα ένα δύο, αλλά αν δε μου κάνει κλικ, μάλλον θα το κόψω.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Ειναι στυλ the wire. Δωσε του λιγο χρονο, ειναι φοβερη σειρα....

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.