Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Ρε παιδια εκατσα να δω family guy απο σεζον 9.

μου φανηκε χαζο και τελειως αμερικανια.μετρημενες οι φασεις που να εχει λιγο γελιο.

ε τα χειροτερα επιασες :p

ξεκινα απο 1η σεζον

Link to comment
Share on other sites

666 park avenue s01e13

το βλεπει κανεις?

τι τελος ηταν αυτο? τελικα πιο ειναι το τιμημα για να σωθει o Henry? η Jane πως εμεινε εγκυος? τι θα γεννησει τον αντιχριστο?

γιατι το εκοψαν ηθελα να ηξερα.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με ένα δημοσίευμα σκέπτονται να αλλάξουν τίτλο στο the walking dead, έχουν δυο υποψήφιους το Good morning walking dead ή το walking with the dead in sunshine.

More load of crap, πάλι έφαγαν ένα επεισόδιο με ανοησίες, μισή ώρα μια ανούσια συνάντηση…. Έλεος… το σενάριο το έχουν έτοιμο από το Κομικ και είναι πολύ καλό, τι θέλουν και το αλλάζουν;; μια αηδία έχει καταντήσει, είμαι σίγουρος ότι όσοι το άρχισαν επειδή διάβαζαν το κομικ έχουν απογοητευτεί πλήρως.

:TD:

Link to comment
Share on other sites

TWD S3E14

Λίγο καλύτερο από το προηγούμενο αλλά όχι και τίποτα τρελό.

Μλκια σεναρίου της βραδιάς: Η Άντρεα αφήνει το κυβερνήτη στους δαγκωνιάρηδες και την κάνει με τα πόδια αντί να πάρει το αυτοκίνητο. Α ξέχασα, το είχε κλειδώσει ο κυβερνήτης για να μην του το κλέψουν

:p

Όπως καταλάβατε η τελική μάχη θα είναι στο τελευταίο επεισόδιο της σεζόν.

Link to comment
Share on other sites

TWD S3E14

Λίγο καλύτερο από το προηγούμενο αλλά όχι και τίποτα τρελό.

dafuq? Δεν έχει παιχτεί ακόμα Αμερική πότε βγήκε για ντολμαδακια;

edit: Δευτέρα σήμερα...

misc-genius.png

Έγινε επεξεργασία από YDinopoulos
Link to comment
Share on other sites

btw τί μέρα προβάλλεται Αμερική και σε ποιό κανάλι;

Νόμιζα AMC, αλλά το πέτυχα Δευτέρα ξημερώματα στο FOX στη nova. Μάλλον όμως σε αναμετάδοση γιατί είχε subs.

Με την TV δεν έχω καμία σχέση, οπότε πότε πότε ανακαλύπτω και τίποτα καινούριο. Μετά είδα Breakout Kings ένα επεισόδιο και μου καλάρεσε.

Παρακολουθεί κανείς τη σειρά: http://www.imdb.com/title/tt1590961/ ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.