Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

homeland ωραιο φιναλε με πολλα ερωτηματικα...

ποιος έστησε τον μπροντυ?ποιος ήξερε για την κασέτα?τι ρολο βαραει ο Σαουλ?ποιος αλλος ηξερε για την κασετα και ελειπε?ποιος έστησε τον Μπροντυ ΝΟΤ,μηπως τα κανονισε όλα αυτός και χρησιμοποιησε την Καρυ?

Link to comment
Share on other sites

homeland ωραιο φιναλε με πολλα ερωτηματικα...

ποιος έστησε τον μπροντυ?ποιος ήξερε για την κασέτα?τι ρολο βαραει ο Σαουλ?ποιος αλλος ηξερε για την κασετα και ελειπε?ποιος έστησε τον Μπροντυ ΝΟΤ,μηπως τα κανονισε όλα αυτός και χρησιμοποιησε την Καρυ?

Και ένα ακόμα

Πως περνάς ένα φορτηγό γεμάτο C4 μέσα στο πάρκινγκ της CIA?

Link to comment
Share on other sites

homeland ωραιο φιναλε με πολλα ερωτηματικα...

ποιος έστησε τον μπροντυ?ποιος ήξερε για την κασέτα?τι ρολο βαραει ο Σαουλ?ποιος αλλος ηξερε για την κασετα και ελειπε?ποιος έστησε τον Μπροντυ ΝΟΤ,μηπως τα κανονισε όλα αυτός και χρησιμοποιησε την Καρυ?

Και ένα ακόμα

Πως περνάς ένα φορτηγό γεμάτο C4 μέσα στο πάρκινγκ της CIA?

ρε παιδια αυτο το homeland λεει τιποτα? τι υποθεση εχει?

Link to comment
Share on other sites

homeland ωραιο φιναλε με πολλα ερωτηματικα...

ποιος έστησε τον μπροντυ?ποιος ήξερε για την κασέτα?τι ρολο βαραει ο Σαουλ?ποιος αλλος ηξερε για την κασετα και ελειπε?ποιος έστησε τον Μπροντυ ΝΟΤ,μηπως τα κανονισε όλα αυτός και χρησιμοποιησε την Καρυ?

Ο Saul δεν ειχε βρει την κασετα ρε Θειο? Οσο για το αν τα στησε ολα ο Brody, απο την αρχη η σειρα, απο το πρωτο κιολας επισοδειο σου εδινε clues οτι ο τυπος μαλλον δικαιως ειναι υποπτος, με τα flashbacks κλπ, λιγο χλωμο να το χει στησει ο ιδιος λοιπον.

Γενικως παρα πολυ καλη, δειτε την. Και νομιζω οτι ολη η σειρα ειναι ο saul.

Link to comment
Share on other sites

homeland ωραιο φιναλε με πολλα ερωτηματικα...

ποιος έστησε τον μπροντυ?ποιος ήξερε για την κασέτα?τι ρολο βαραει ο Σαουλ?ποιος αλλος ηξερε για την κασετα και ελειπε?ποιος έστησε τον Μπροντυ ΝΟΤ,μηπως τα κανονισε όλα αυτός και χρησιμοποιησε την Καρυ?

απότι κατάλαβα, αυτό ήταν το σχέδιο του ναζίρ εξαρχής.να πεθάνει για να επαναπαυτούν και στη συνέχεια (συνεργάτες του?) να την στήσουν στον μπρόντυ. το βίντεο προφανώς και το είχαν (μάλλον έκανες skip το κομμάτι που μιλούσε η καρι με τον μπροντυ

:p)

Έγινε επεξεργασία από darthtony
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ

ανοίχτε όσοι έχετε δει το τελευταίο επεισόδιο

:p

ήμουν έτοιμος να γράψω γνωστή τρολ-ατάκα κι ευτυχώς συνειδητοποίησα ότι επρόκειτo για spoiler

προς [MENTION=3150]sofix[/MENTION] και λοιπούς

Η σεζόν ολοκληρώθηκε, όχι όμως η σειρά. Φυσικά κι έχει κάποια ερωτήματα. Κάλλιστα αυτά είναι που δημιουργούν το ενδιαφέρον και προετοιμάζουν τις άψογες ανατροπές της σειράς. Πολλά από αυτά, πιθανότατα θα απαντηθούν στον επόμενο κύκλο.

Για το φοργητάκι με τα εκρηκτικά, υποθέτω inside job.

Με τον Saul είμαι περίεργος να δω τι θα γίνει. Υπάρχουν ενδείξεις εναντίων του αλλά φαντάζομαι άλλη μια super duper ανατροπή που θα τραβάμε τα μαλλιά μας.

Να τα έστησε όλα ο Brody μόνος του και να προβάλλεται ως καταζητούμενος, δεν έχει πραγματικά νόημα. Απλά μετά το μπουμ, κάποιος θα έστειλε το βιντεο και τον έκαναν δημόσιο θύμα για αποπροσανατολισμό

Link to comment
Share on other sites

Homeland

Οι πιθανότητες, είναι οι εξής 2:

α. Ο νίγκα αρχηγός της Σίας, που ήθελε να καθαρίσει τον Μπρόντι, παγίδευσε το φορτηγάκι, ώστε να αναγκαστούν και οι υπόλοιποι να τον κυνηγήσουν, και αυτός να γίνει ήρωας που σκοτώθηκε σε μια επίθεση ενάντια στην πατρίδα του.

Χλωμό, κατ'εμέ, γιατί στην ουσία δεν κερδίζει απολύτως τίποτα, ενώ έχει και παιδί.

β. Το έκανε ο Σολ. Και είχε προειδοποιήσει την Κάρρυ να μην μπλέξει με τον Μπρόντι γιατί δεν είναι συνετό, και έλειπε την ώρα του μπουμ, και τον Έστεζ δεν τον πολυσυμπαθούσε, και ανεβαίνει στην ιεραρχία της Σίας, και του ξανάρχεται η ινδή που τον είχε παρατήσει.

Βέβαια, επειδή, οι ενδείξεις δείχνουν Σολ, για αυτό ξέρουμε ότι του χρόνου θα μας δείξουν ότι δεν το έκανε αυτός, και θα τραβάτε τα μαλλιά σας :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Homeland s2

Πολύ καλό το homeland.

Αρχικά μου άρεσε που το επεισόδιο δεν τελείωσε στην έκρηξη. Αν παιζόταν σε κάνα abc/fox θα μας είχαν αφήσει εκεί (μπορεί και να την κόβανε λόγω τηλεθέασης :hehe:).

Για την έκρηξη θέλω να πιστεύω ότι δεν έχει σχέση ο Σολ (φαίνεται από την αντίδραση του όταν βλέπει το μακελειό/πως μιλά στη γυναίκα του και γενικά δεν μου κολλάει σαν τρομοκράτης σύμφωνα με όλα αυτά που μας έχουν δείξει).

Βασικά δεν με ενδιαφέρει και πολύ για το τι θα ακολουθήσει, η 2η σεζόν ήταν πολύ καλή (με κάποια μικρά bugs που αναφέρθηκαν πριν), αντάξια της 1ης, τους εμπιστεύομαι ότι και να έχουν σκαρφιστεί για την 3η.

Μπήκα imdb να δω πως τον λένε στο μικρό, εγώ Μπρόντι τον ξέρω. :p Ίσως λόγω στρατού, σαρτζεντ Μπρόντι από συνήθεια;

Έγινε επεξεργασία από Raider
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.