Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Αλλο ενα καλο επεισοδιακι TBBT.

Μου εφυγε το σαγονι οταν εβγαλε την καπαρτινα το ξανθο.

Μιλαμε για κορμαρα..:blink:

Spoiler ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :)

Μή ξηγιέσαι έτσι σκουλικιάρικα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν μου εχει ξεφυγει κατι αλλα... ο Raj απο ποτε αρχισε να μιλαει σε γυναικες, χωρις να εχει πιει? Το παρατηρησα στα 2-3 τελευταια επεισοδια...

Σε όλες τις φάσεις κρατάει μπύρα ή απλά έχει μία μπροστά του...

Link to comment
Share on other sites

άλλαξαν σεναριογράφο και σκηνοθέτη στο Last Resort ;

Απίστευτα καλό το τελευταίο επεισόδιο σε σχέση με τα προηγούμενα !

Ρε παιδιά μαζί με τον Ζαννή και εγώ.

Δεν καταλαβαίνω γιατί έφαγε άκυρο για Σ2... εμένα μου αρέσει και κάθε επεισόδιο έχει φαί...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μαζί με τον Ζαννή και εγώ.

Δεν καταλαβαίνω γιατί έφαγε άκυρο για Σ2... εμένα μου αρέσει και κάθε επεισόδιο έχει φαί...

αν από τα 9 επεισόδια τα 5-6 τουλάχιστον ήταν όπως το τελευταίο δε θα το έκοβαν πιστεύω. αλλά δυστυχώς μέχρι και πριν την περασμένη βδομάδα, στα δικά μου μάτια τουλάχιστον, η κοιλιά ήταν πάρα πολύ μεγάλη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μαζί με τον Ζαννή και εγώ.

Δεν καταλαβαίνω γιατί έφαγε άκυρο για Σ2... εμένα μου αρέσει και κάθε επεισόδιο έχει φαί...

Γιατί τους τρώει η λαμακία, γι' αυτό.

Κι εμένα όλα τα επισόδεια μέχρι στιγμής μια χαρά μου φαίνονται, και παραμένει ενδιαφέρον το story.

Americans...

Link to comment
Share on other sites

Φανατικά:

Dexter (απλά επικο :banging:)

Supernatural

South Park

Έχει δει κανείς το Αrrrow; Έχω ακούσει πολλά καλά σχόλια αλλά "κρατώ μικρό καλάθι".

Η μεγαλύτερη ξενέρα ever είναι ότι το Dexter έχει μόνο 12 επεισόδια την σεζόν...Μα 12 επεισόδια και μετά να περιμένουμε 10 μήνες για την νέα σεζόν! απαράδεκτο!! (αλλά ίσως αυτός να είναι ο λόγος που σε αντίθεση με άλλες σειρές δεν εχν παρατηρήσει "κοιλιά")...

Έγινε επεξεργασία από VaVasilis
Link to comment
Share on other sites

Έχει δει κανείς το Αrrrow; Έχω ακούσει πολλά καλά σχόλια αλλά "κρατώ μικρό καλάθι".

Το βλεπω απο το πρωτο του μπορω να πω πως ειναι αρκετα καλο.Μονο το παραπροηγουμενο επεισοδειο ηταν μετριο αλλα ολα τα αλλα ηταν μπομπα.

(αλλά ίσως αυτός να είναι ο λόγος που σε αντίθεση με άλλες σειρές δεν εχν παρατηρήσει "κοιλιά")...

Imo ειδικα η 5η σεζον του dexter ηταν μια ''κοιλια'' απο μονη της.Ενα πραμα σαν την φετινη σεζον του supernatural!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ενα πραμα σαν την φετινη σεζον του supernatural!!!!

Αν και γουστάρω τρελά την όλη φάση με τον Καστιηλ (φοβερός ο Misha), πρέπει κάπως να το τελειώσουν γιατί το τραβήξανε πολύ σαν το Lost...Δεν θα ήταν πολύ μια χαρά αν τελείωνε στην 5 η σεζόν;

H 5η σεζόν Dexter *edit- μου άρεσε* μόνο γιατί έπαιζε guest star ο Johnny Lee Miller από τους Hackers :flex:

Για τον Dexter και όλες τις τούμπανο σειρές, όταν ανεβάζουν ψηλά τον πήχη, τότε και μια μέτρια προς κακή σεζόν σου φαίνεται τελείως χάλια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.