Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Ποσο πιο γαματο θα γινει το baws δηλαδη? Εχουμε ινφοζ για 3η σεζον?

STAHP

Μάλλον δε θα βγει 3η σεζόν :TD::TD: Λέει δεν έχουν αρκετούς τηλεθεατές και τα νούμερα δε βγαίνουν. Το (τρισάθλιο) Spartacus έχει 5 φορές περισσότερους .. έλεος..!

Link to comment
Share on other sites

Yeah εχει τσοντα(αν και η last season δεν εδειξε και τπτ) και βια/αιμα.F@ck YEAH!

Sex,Goooooooooood!

Violence,Gooooooood!

"It Tastes Like Feet!!" Friends - Funniest Scene - YouTube

Δεν καταλαβαινω γιατι ξενερωνουν πολλοι.Και ειναι αρκετος ο κοσμος αυτος..και τις περισσοτερες φορες ειναι GoT fans..:hmm:

Φοβερα για ακομα μια φορα τα Dexter,TWD!

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

μολις τέλειωσα το shield. Μικτά συναισθήματα για το τέλος...Φοβερή σειρά

Εγώ περίμενα ο Vic κάνει συμφωνία να δώσει την ασυλία στον Ronnie.Τελικα την πλήρωσε αυτός που είχε κάνει τα λιγότερα(μετα τον Lem)

Link to comment
Share on other sites

μολις τέλειωσα το shield. Μικτά συναισθήματα για το τέλος...Φοβερή σειρά

Εγώ περίμενα ο Vic κάνει συμφωνία να δώσει την ασυλία στον Ronnie.Τελικα την πλήρωσε αυτός που είχε κάνει τα λιγότερα(μετα τον Lem)

Ε δεν έκανε λίγα κι αυτός προς το τέλος. Ξεχνάς τον φόνο στο motel; Την ενέδρα που έστησαν στον Shane και του μπλόκαρε το όπλο, κτλ.

Το τέλειωσα κι εγώ πριν από 2 μέρες. Πολύ καλή σειρά αλλά σίγουρα δεν φτάνει το The Wire.

Άφησε και μερικά loose ends στο τέλος:

Τι έγινε με τον Dutch και το serial killer παιδί; Κατάφερε να το αποδείξει ή βρέθηκε μπλεγμένος;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.