Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

[MENTION=10676]Hydra[/MENTION]

Έχει κορεστεί η σειρά. Κατά την άποψή μου έπρεπε να σταματήσει στον 6ο και πολύ λέω...

Ξεκίνησα Hunted.

Το πρώτο επεισόδιο φάνηκε ενδιαφέρον, βέβαια δεν τρελάθηκα με την Melissa George και σε κάποια σημεία φαίνεται ότι δεν έχει το απαραίτητο budget η σειρά.

Περιμένω τα επόμενα να δω πως θα πάει.

Link to comment
Share on other sites

Και ελεγα να μην κραξω παλι για το supernatural αλλα αφου αρχισατε εσεις το συνεχιζω και εγω. Απο την περσινη σεζον το εργο δεν εχει καθολου συνεχεια. Ολα τα περσινα επεισοδεια ηταν ενας αχταρμας και νοημα δεν εβγαινε. Ασε και το αλλο οπου στο φιναλε καθε σεζον πρεπει ο ενας απο τους δυο να χανεται. Δυστυχως και φετος η σειρα ξεκινησε με το ιδιο μοτιβο. Απορω πως σκεφτονται να το πανε μεχρι 10η σεζον...

Στάλθηκε από το LG-E610v μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

666 Park Avenue --> To πρωτο φανηκε αρκετα καλο. Μακαρι να ακολουθησει τα χναρια του American Horror Story (του οποιο η 2η σεζον ξεκινα 15 του μηνα)

Brickleberry --> Cartoon για μεγαλους θα ελεγα. Τα 2 πρωτα καλουλια θα ελεγα. Θα το συνεχισω για την ωρα !

Link to comment
Share on other sites

Οι διάλογοι αν το παρατηρήσετε είναι άθλιοι επίσης. Αλλά το καταλαβαίνω έως ένα σημείο, όταν κοιτάζω το κοινό της σειράς. Ο μέσος όρος ηλικίας του είναι περίπου 12-16.

Link to comment
Share on other sites

Οι διάλογοι αν το παρατηρήσετε είναι άθλιοι επίσης. Αλλά το καταλαβαίνω έως ένα σημείο, όταν κοιτάζω το κοινό της σειράς. Ο μέσος όρος ηλικίας του είναι περίπου 12-16.

Μήπως απλά μεγαλώσαμε εμείς; :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...ειστε καπως σκληροι με το supernatutal.ναι εχει κορεστει αλλα συνεχιζετε να βλεπετε ανετα...το ακριβως αντιθετο απο himym.γεμισαμε στα κακογουστα φιλερς.καλη σειρα ειναι και το new girl με την θεα ζοη♥

sent from my balcony ναουμε

Link to comment
Share on other sites

Τέλειωσα πρώτη season του The Shield.

Πολύ καλή me δυναμικό φινάλε και σιγά σιγά χτίζονται ωραία οι χαρακτήρες. :T:

Τωρα ξεκινανε τα πολυ καλα....

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με τόσα καλά λόγια είπα να ξεκινήσω κι εγώ το "The Shield" και τελείωσα χθες την πρώτη σεζόν.

Πολύ "δυνατή" σειρά αν και σε αντίθεση με τον φίλο πιο πάνω δεν μου άρεσε ιδιαίτερα το φινάλε. Ελπίζω σε καλύτερη συνέχεια.

Πάντως από τη μία το "Boss" (που ξεκίνησα πριν από λίγες μέρες τη δεύτερη σεζόν) και στη συνέχεια καπάκι το "The Shield", αυτή την εβδομάδα "ανακατεύτηκα" από τη διαφθορά και τη "σαπίλα"...

Και όσο πιο καλή είναι μια σειρά αυτού του τύπου, τόσο πιο έντονη η "βρώμα" από το αλισβερίσι εξουσιών σε αυτό το μ*******ο που ζούμε... :bad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.