Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

GoT: φοβερό το τελευταίο, ξεπέρασε και το προηγούμενο!

Στο Winterfell τι ακριβώς έγινε?ποιος έκαψε την πόλη?Πώς ξέφυγαν τα φιλαράκια του theon?

Αν θυμάσαι, ένας από τους ακόλουθους του Rob Stark είχε προσφερθεί να στείλει το μπάσταρδό του να απελευθερώσει το Winterfell. Ε, αυτός το έκαψε. Όσο για τον Theon και τους φίλους του νομίζω ότι το έσκασαν. Τώρα, αν τον παρέδωσαν ή όχι στους άλλους, δε ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάσαι, ένας από τους ακόλουθους του Rob Stark είχε προσφερθεί να στείλει το μπάσταρδό του να απελευθερώσει το Winterfell. Ε, αυτός το έκαψε. Όσο για τον Theon και τους φίλους του νομίζω ότι το έσκασαν. Τώρα, αν τον παρέδωσαν ή όχι στους άλλους, δε ξέρω.

Ναι γιατί το έκαψε αφού υποτίθεται οτι ήταν πιστός στους Stark. γιατ'ι τους πρόδωσε?

επίσης πώς γίνεται ο robb να μην πήρε χαμπάρι οτι ο tywin πήγε σοτ Kings landing?(θα μπορούσε να καταλάβει το harrenhal)

Link to comment
Share on other sites

GoT

Μόνο εμένα δεν μου άρεσε το τελευταίο επεισόδειο? 1ωρα μπλα μπλα μπλα για να δείξει 5λεπτά τα zombie !Πραγματικά πιστεύω μόνο αυτό το σημείο άξιζε.Κατα τα αλλα αίσχος! Αρχίσαμε και την μαγεία τώρα... Αφού είπαμε τι θα γίνει..θα μεγαλώσουν οι δράκοι της φωτιάς θα κάνουν συμμαχία όλοι με όλους για να νικήσουν τα zombie , γιατί η φωτία έχει +1 d12

:hehe: (δεν βάζω και extra spoiler γιατί αυτό είναι καθαρά γέννημα φαντασίας μου :p)

Link to comment
Share on other sites

GoT

Μόνο εμένα δεν μου άρεσε το τελευταίο επεισόδειο? 1ωρα μπλα μπλα μπλα για να δείξει 5λεπτά τα zombie !Πραγματικά πιστεύω μόνο αυτό το σημείο άξιζε.Κατα τα αλλα αίσχος! Αρχίσαμε και την μαγεία τώρα... Αφού είπαμε τι θα γίνει..θα μεγαλώσουν οι δράκοι της φωτιάς θα κάνουν συμμαχία όλοι με όλους για να νικήσουν τα zombie , γιατί η φωτία έχει +1 d12

:hehe: (δεν βάζω και extra spoiler γιατί αυτό είναι καθαρά γέννημα φαντασίας μου :p)

Η μαγεία από ό,τι έχω καταλάβει, παίζει σημαντικό ρόλο σε όλη τη σειρά και έχει υπόσταση στον κόσμο του GRRM. Αν θές δράση και ξύλο συνέχεια μπορείς να δεις κάτι άλλο. Ουδέποτε νομίζω έχει ειπωθεί ότι το GoT είναι σειρά περιπέτειας/fps

Link to comment
Share on other sites

Η μαγεία από ό,τι έχω καταλάβει, παίζει σημαντικό ρόλο σε όλη τη σειρά και έχει υπόσταση στον κόσμο του GRRM. Αν θές δράση και ξύλο συνέχεια μπορείς να δεις κάτι άλλο. Ουδέποτε νομίζω έχει ειπωθεί ότι το GoT είναι σειρά περιπέτειας/fps

εγώ προσωπικά θέλω η άλλη season να είναι στο στυλ του 9ου επεισοδίου. Και για το θέλω συνέχεια δράση και ξύλο το GoT είναι ακριβώς στο άλλο άκρο..2season μπλα μπλα μπλα παραλείποντας μάχες, και από 20 επεισόδια μόνο 1 δείχνει μάχη. δεν λέω να χτίσει ένταση, να πει ιστορία αλλά δείξε και τίποτα ρε αδερφέ.. Ελπίζω να έπιασαν τον παλμό με το 9ο επεισόδιο και να γίνει με επική 3η season

Link to comment
Share on other sites

GoT.

Συμφωνώ με τον Xero, περίμενα πολλά περισσότερα από τον 2ο κύκλο.

Δεν κατάλαβα κάτι σε σχέση με το τελευταίο επεισόδιο. Η Khaleesi πώς κατέβηκε από τον πύργο, δεδομένου ότι έψησε τον μάγο που την είχε ανεβάσει πάνω?

Link to comment
Share on other sites

Μετριοτατο το επεισοδιο.

τι λέτε ρε παιδιά τουλάχιστον ισάξιο(μη πώ και καλύτερο) του προηγούμενου. Η ιστορία προχώρησε σε όλα τα "μέτωπα", είδαμε δράκους,ζόμπι τι άλλο θέλετε.

Link to comment
Share on other sites

έκατσα και είδα το Homeland τις τελευταίες ημέρες. παίρνει χαλαρά 9/10 αν και ο πρωταγωνιστής δεν με ενθουσίασε. πολύ καλή η Claire Danes σε ρόλο που δεν την είχα ξαναδεί.

Εάν την υπόθεση την είχε χειριστεί η CTU και ο Jack Bauer, τώρα ο Abu Nazir θα ήταν στο Γκουαντάναμο

Δες το Touch και θα αλλάξεις γνώμη, είναι ντεφορμέ ο Τζάκαρος πλέον. :bye:

Βρόχη από σπόιλερς σήμερα, πάω για γκοτ και καπάκια the killing, πιο πολύ αγωνία έχω για το 2ο.

Link to comment
Share on other sites

τι άλλο θέλετε.

Δ-Ρ-Α-Σ-Η.

Δεν ειπαμε να το κανουν μαικλμπει φαση αλλα ελεος 2 σεζον ολοκληρες στο προηγουμενο επεισοδιο μονο εγινε κααααπως χαμος.

Εχεις στα χερια σου το τελειο περιβαλλον για επικες μαχες και δεν δειχνεις τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Δ-Ρ-Α-Σ-Η.

Δεν ειπαμε να το κανουν μαικλμπει φαση αλλα ελεος 2 σεζον ολοκληρες στο προηγουμενο επεισοδιο μονο εγινε κααααπως χαμος.

Εχεις στα χερια σου το τελειο περιβαλλον για επικες μαχες και δεν δειχνεις τπτ.

Άμα τα βιβλία περνάνε τις μάχες στο ντούκου, έτσι κάνουν και στη τηλεοπτική σειρά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.