Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Σκεφτόμουν να περιμένω να βγουν τα GoT season 2 σε blu ray, να τα έβλεπα σε projector, αλλά διαβάζω τα σχόλια εδώ για πολύ μετριότητα, οπότε μάλλον θα ξεκινήσω να τα βλέπω με τον πατροπαράδοτο τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το συνδυασμό Motorola Android Verizon θυμάμαι, αλλά φαίνεται είτε η Sprint δίνει περισσότερα είτε η Verizon έφυγε από χορηγός λόγω χαμηλής θεαματικότητας.

Link to comment
Share on other sites

Έκανε και τη διαφήμισή της η Sprint το NFC Payment στο τελευταίο Fringe.

Ψιλοξεδιάντροπη τοποθέτηση προϊόντος αλλά είδες και τι έπαθε ο τύπος μετά, ρευστό λέμε για πάντα.

Μετά από προτροπή Άστρο έχω ξεκινήσει the wire, πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

GoT: τέλειο επεισόδιο!

Γιατί ακριβώς τους π@δούσε η Γουαϊντλινγκ στο Winderfell και ποιούς έμπασε μέσα;

Καλά ρε Χύντρα, πλάκα μας κάνεις;

Δεν είδες ότι ήταν ο Hodor, με τα δύο μικρότερα παιδιά του Stark; Και έβγαιναν από το Winterfell, δεν έμπαιναν.

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε Χύντρα, πλάκα μας κάνεις;

Δεν είδες ότι ήταν ο Hodor, με τα δύο μικρότερα παιδιά του Stark; Και έβγαιναν από το Winterfell, δεν έμπαιναν.

Ο Χόντορ δε θυμάμαι ποιος είναι.

Ο μικρός που βγαίνει πρώτος νόμιζα αρχίκα ότι ήταν ο Μπραν, αλλά είχε κατσαρό μαλλί και τον Μπραν το έκανα 3 φορές replay μόλις τώρα για να τον δω, δε φαινόταν - μπορεί να έφταιγε η δική μου ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Χόντορ δε θυμάμαι ποιος είναι.

Ο μικρός που βγαίνει πρώτος νόμιζα αρχίκα ότι ήταν ο Μπραν, αλλά είχε κατσαρό μαλλί και τον Μπραν το έκανα 3 φορές replay μόλις τώρα για να τον δω, δε φαινόταν - μπορεί να έφταιγε η δική μου ποιότητα.

Τολμάς και το βλέπεις σε κάτι άλλο πέρα απο 720p; Ντροπή σου :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.