Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Καταπληκτικό το video αυτό. Τα συνοψίζει όλα.

On another note. Νέα σειρά από το HBO το καλοκαίρι. Από το trailer φαίνεται ενδιαφέρουσα.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=wC8ovJYAU3U]The Newsroom Season 1: "Changed Man" Trailer - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

12 Reasons to Boycott

LOL

------------------------------------------------------------------

Εδώ είναι ένα "τεστ" προσωπικότητας. Με βάση αυτό μπορείτε να δείτε ποιος χαρακτήρας είστε στο GoT.

Εμένα με έβγαλε Lil'finger. F*ck yeah!

Tywin Lannister :p

Link to comment
Share on other sites

Mε εχετε μπερδεψει με το fringe παντως... ειναι καλη σειρα ή οχι;

Εμένα μου αρέσει αρκετά όλη η σειρά, δεν ένιωσα βαρεμάρα/απογοήτευση σε κανένα επισόδειο πέραν αυτού του ειδικού "musical" επισοδείου.

Αν σου αρέσουνε τα πρώτα 5-6 επισόδεια του 1ου κύκλου θα σου αρέσει γενικά όλη η σειρά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τρελάθηκα. Γενικά, στη δεύτερη ακόμα περιμένω το "κάτι" που είχε η πρώτη σε όλα σχεδόν τα επεισόδια.

Καλά, μην περιμένετε να κρατήσει και πολύ το καλό... έτσι όπως είναι το story θα τρέχουν και δεν θα φθάνουν. Εξάλλου, νομίζω, και ο συγγραφέας μπερδεμένα τα έχει. Ένα βιβλίο το άφησε μισό, το συνέχισε σε ένα επόμενο και κάτι κουλά... :fist:

Link to comment
Share on other sites

Lostιζει όμως και ανησυχώ... :p

Καλό ήταν κι ας μην είχε και δράκους. Το μόνο κακό είναι ότι έχει ανοίξει πολλά μέτωπα και τα 50~ λεπτά είναι πολύ λίγα κάθε εβδομάδα για να πάει λίγο παραπέρα.

Είδα και fringe 419, εξαιρετικό δεν το λέω αλλά ήταν κάτι το διαφορετικό. Πολλά κενά με το βασική πλοκή (filler?), μπορεί βέβαια κάπως να το ταιριάξουν μελλοντικά (αν συνεχίσει).

Συνοψίζοντας, μπορεί να χαλάστηκα τελικά (από τα 2 παραπάνω) γιατί με brotha και smokey μου ήρθαν lost αναγούλες. :p

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν δει το τελευταίο GoT.

Ο Joffrey πρέπει να "βγάλει το δηλητήριο" όπως πολύ σωστά είπε ο Tyrion, αλλά από ότι φαίνεται ο μικρός έχει θέματα με τη "σάυρα" του.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.