Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Το fringe σήμερα θέρισε. Σε όποιον δε του άρεσε, τουαλέτα του Levelone χρησιμοποιημένη στα μούτρα. ΤέλοC.

Από την άλλη ξέρεις τι γίνεται ηλίου φαεινότερο πλέον.

Ότι τελειώνει σε αυτή την σεζόν.

Φαίνεται ξεκάθαρα ότι πηδήξανε πολύ υλικό για να πάνε από το e18 στο e19.

Κόβεται το CSI: Miami, τελειώνει το House, το Californication δεν ξέρουμε τι θα γίνει, και αν συνεχιστεί όπως λέγεται αν θα παίξει από Σεπτ. ή θα πάει πάλι με κενό 1 χρόνου περίπου.

Τι άλλο μένει να γίνει ? Το τέλος του κόσμου ? Τις σειρές και τον νου σας, κανονίστε Fox/CBS/etc!

Link to comment
Share on other sites

Από την άλλη ξέρεις τι γίνεται ηλίου φαεινότερο πλέον.

Ότι τελειώνει σε αυτή την σεζόν.

Φαίνεται ξεκάθαρα ότι πηδήξανε πολύ υλικό για να πάνε από το e18 στο e19.

εγώ μάλλον το αντίθετο κατάλαβα

Link to comment
Share on other sites

Peace brothers. Από ότι διαβάζω έχουν γυρίσει δύο τέλη για αυτή τη σεζόν, ανάλογα με το αν θα ανανεωθεί η σειρά. Δε φαντάζομαι πως θα έχουν μεγάλες διαφορές μεταξύ τους, απλά το 1 θα είναι πιο αόριστο (αν δε συνεχιστεί η σειρά), ενώ το άλλο θα αφήνει υπονοούμενα για την επόμενη σεζόν.

Link to comment
Share on other sites

από όσο διάβασα, το e19 του fringe ήταν ένα "special" επισόδειο και την επόμενη εβδομάδα επιστρέφουμε στο κανονικό story.

Δεν νομίζω.

Αν το κάνουνε δηλαδή θα τραγικοποιηθεί κατ' εμέ το θέμα.

Δηλαδή εκεί που μας είχανε "μπλέξει" με τα 2 ή 3 σύμπαντα, μας πήγανε flash forward στο 2035, σε αφήνουνε με απορία για την Olivia ( What Bell did to Olivia ), αφήνουνε ξεκρέμαστο και το τέλος του e19 και στο επόμενο σου λένε, καλημέρα Walter στο lab του πανεπιστημίου ?

Τι θα το κάνουνε ? Lost και με το ίδιο μάλιστα τέλος ( ποιό τέλος δηλαδή :p )

Τι μένει, να δούμε ζωντανό στο "σωστό" σύμπαν και τον Charlie πάλι ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω.

Αν το κάνουνε δηλαδή θα τραγικοποιηθεί κατ' εμέ το θέμα.

Δηλαδή εκεί που μας είχανε "μπλέξει" με τα 2 ή 3 σύμπαντα, μας πήγανε flash forward στο 2035, σε αφήνουνε με απορία για την Olivia ( What Bell did to Olivia ), αφήνουνε ξεκρέμαστο και το τέλος του e19 και στο επόμενο σου λένε, καλημέρα Walter στο lab του πανεπιστημίου ?

Τι θα το κάνουνε ? Lost και με το ίδιο μάλιστα τέλος ( ποιό τέλος δηλαδή :p )

Τι μένει, να δούμε ζωντανό στο "σωστό" σύμπαν και τον Charlie πάλι ?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Vko_b0X6aMs]Fringe 4x20 Promo | "Worlds Apart" [HD] . - YouTube[/ame]

απότι φαίνεται ναι :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα μας κάνουνε.

Και μετά λένε ότι φταίει το κοινό που δεν έχει όση τηλεθέαση θα επιθυμούσανε.

Εντάξει, δεν θέλω να προκρίνω, μπορεί και έτσι στο e20 πάλι να το μπαλώσουνε, και να παραμείνει και το ενδιαφέρον που μας χώσανε προχθές με το e19, αλλά πολύ φοβάμαι πως θα το καραγκιοζιλικιάσουνε έτσι όπως το πάνε, δείχνει ότι το κανάλι δεν ξέρει τι θέλει να κάνει, και εκκρεμούνε μεταξύ ναι και όχι...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρει κανείς τι παίζει με το xsubs? Προσπαθώ να μπω εδώ και κάτι μέρες αλλά τίποτα. Το κλείσανε ?

Δε γνωρίζω αλλά κι εγώ από εχτές που προσπαθώ δε μπαίνει.

Για subs δες και το subz.tv

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ με τη σειρά μου ότι το τελευταίο επεισόδιο του Fringe ήταν εκπληκτικό.

Το μόνο κακό είναι ότι άφησε αρκετά ερωτήματα και δε ξέρουμε ακόμα ποια θα είναι η τύχη της σειράς.

Πως επέστρεψε ο Bell;

Τι έκανε στην olivia;

Με το άλλο Universe τι γίνεται;

Ο agent Lee τι έπαθε;

Αν το κόψουν σε αυτό τον κύκλο και δε ξαναδούμε την Georgina Haig θα στέλνω κάθε εβδομάδα στο FOX ένα e-mail, όπως έκανε στο Shawshank Redemption ο Tim Robbins :p

Επίσης έκανα κάτι συνειρμούς για την Etta.

Μου κίνησε την περιέργεια που είχε το ίδιο όνομα με τον Hnery (Henrietta), τον γιο της Bolivia.

Αλλά δε μπορούσα να θυμηθώ ποιος ήταν ο σύνδεσμος και η πηγή του Ονόματος.

Μετά μου ήρθε μια φλασια για τον ταξιτζή του άλλου universe και τελικά τον λέγαν Henry. Λογικά από κει προέρχεται το όνομα.

PS. Συγνώμη για το διπλό ποστ :)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εκεί που μας είχανε "μπλέξει" με τα 2 ή 3 σύμπαντα, μας πήγανε flash forward στο 2035, σε αφήνουνε με απορία για την Olivia ( What Bell did to Olivia )

Δε σε αφήνουν με απορία.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5wAGimyrkgQ]Fringe 3x16 - Olivia as William Bell - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι εκεί πήγαινε η αναφορά ?

Γιατί έτσι όπως το διατύπωσαν και κάνανε να φανεί στο επισόδειο ( δήθεν ότι η Olivia δεν ήταν με το team στο amber ) ενδεχομένως να εννοούσανε κάτι άλλο ( βλέπε πως βρέθηκε ο Bell μέσα στο amber... οπότε υποτίθεται μάλλον πως κάπως πριν το e19 που είδαμε τον "ξαναβρήκανε" σε φυσική μορφή και όχι μέσα από την Olivia κλπ ).

Έγινε επεξεργασία από billpeppas
Link to comment
Share on other sites

Δε σε αφήνουν με απορία.

Δε παίζει να είναι αυτό. Μου φαίνεται πολύ λίγο για να του κόψει ο Walter το χέρι, εκτός κι αν τον πείραξε ο εγκέφαλος.

:p

Κι αν είναι αυτό, η Olivia που είναι; Στο κεχριμπάρι δεν είναι λογικά, γιατί θα την είχαν βγάλει.

[MENTION=324]billpeppas[/MENTION] Βάλε κάνα spoiler ωρε.

Link to comment
Share on other sites

Δε παίζει να είναι αυτό. Μου φαίνεται πολύ λίγο για να του κόψει ο Walter το χέρι, εκτός κι αν τον πείραξε ο εγκέφαλος.

:p

Κι αν είναι αυτό, η Olivia που είναι; Στο κεχριμπάρι δεν είναι λογικά, γιατί θα την είχαν βγάλει.

[MENTION=324]billpeppas[/MENTION] Βάλε κάνα spoiler ωρε.

Ξεχάστηκα, έχεις δίκιο, ελπίζω να μην το δε κάποιος που δεν έχει δει το επισόδειο και του το χαλάσω.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι ενδιαφέρονται για xsubs, μήνυμα από admiral(tzot) στο insomnia.

Από τα λίγα που είδα, το botnet που χρησιμοποιήθηκε ήταν βαρβάτο, με hacked (αλλά ενδεχομένως και dedicated) servers του εξωτερικού που έχουν καλές συνδέσεις στο διαδίκτυο (dedicated game servers, κάνα-δύο πανεπιστήμια, ανθυποΐντερνετ providers κτλ). Τα παιδιά στο CyberzTeam είτε έχουν καλές γνωριμίες, είτε αρκετά φράγκα για ξόδεμα

Τρατζικ, δεν μας έφτανε η ε ποε, έχουμε και τους "χακερς" τώρα. :hang3:

Οι υπότιτλοι ανεβαίνουν στο tvsubtitles.net και addic7ed.com, αλλά αν μείνει κλειστό, αμφιβάλλω αν θα συνεχίσουν τις μεταφράσεις.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.