Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

no moar lieutenant Horatio Caine?? τέλος η σειρά δλδ; :weep:

χωρίς να βλέπω CSI Miami και κρίνοντας από το CSI Las Vegas που παρακολουθώ ανελλιπώς, έχω να σου πω ότι χαλαρά βρίσκουν αντάξιο συνεχιστή. μην ξεχνάμε ότι τον Gilbert Grissom τον αντικατέστησε ο πάρα πολύ καλός και σκοτεινός Laurence Fishburne, ο οποίος αντικαταστάθηκε από τον (διαφορετικά) καλό Ted Danson. Εδώ μέχρι και τον παδικό μου έρωτα Elisabeth Shue έφεραν.

Link to comment
Share on other sites

χωρίς να βλέπω CSI Miami και κρίνοντας από το CSI Las Vegas που παρακολουθώ ανελλιπώς, έχω να σου πω ότι χαλαρά βρίσκουν αντάξιο συνεχιστή. μην ξεχνάμε ότι τον Gilbert Grissom τον αντικατέστησε ο πάρα πολύ καλός και σκοτεινός Laurence Fishburne, ο οποίος αντικαταστάθηκε από τον (διαφορετικά) καλό Ted Danson. Εδώ μέχρι και τον παδικό μου έρωτα Elisabeth Shue έφεραν.

δυστυχώς δεν μιλάμε για αντικατάσταση κάποιου από το cast αλλά για τερματισμό της σειράς

'CSI: Miami' awaits decision on its future | Cincinnati.com | cincinnati.com

http://www.huffingtonpost.com/2012/04/20/csi-miami-eva-la-rue_n_1441141.html

Link to comment
Share on other sites

Επεισοδιάρα το 19 του Supernatural!

Είδαμε και Jannie Luner, θέε μου τί 40άρα είναι αυτή!!! :dirol:

Δυο ερωτησεις θα σου κανω μονο σχετικα με το επεισοδιο..

1)Ασχοληθηκαν επιτελους πανω από 5 λεπτα με τους λεβιαθαν???

2)Ο ντιν πηρε γραμμη τπτ με οσα συμβαινουν γυρω του??

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτησεις θα σου κανω μονο σχετικα με το επεισοδιο..

1)Ασχοληθηκαν επιτελους πανω από 5 λεπτα με τους λεβιαθαν???

2)Ο ντιν πηρε γραμμη τπτ με οσα συμβαινουν γυρω του??

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

1)Όχι, καθόλου Λεβιάθαν.

2)Πήρε λίγη, δεν καταλαβαίνω για τί μιλάς... :p

Link to comment
Share on other sites

Το The River γίνεται όλο και καλύτερο. Την κόβω για σιγουράκι τη 2η σεζόν. Αυτό να ξεκινήσετε αντί για το απίστευτα μονότονο Alcatraz.

TO XEIΡΟΤΕΡΟ ΣΚΑΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ.

ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΣΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ.

Link to comment
Share on other sites

1)Όχι, καθόλου Λεβιάθαν.

2)Πήρε λίγη, δεν καταλαβαίνω για τί μιλάς... :p

Ελεος πια με αυτό το σεναριο φετος... Φτασαμε να απεχουμε λιγα επεισοδια από το τελος της σεζον και περισσοτερο εχουν ασχοληθει με αλλα θεματα παρα με το βασικο της σεζον

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1) Δεν έχεις δει Terra Nova.

2) Δεν είδες το φετινό Alcatraz.

3) Σε κάθε επεισόδιο προχωράει η πλοκή.

4) Αφήνει υποσχέσεις για μία καλή 2η season. (Προσωπική παρατήρηση: μακάρι να μην το πάνε στο ίδιο ακριβώς μοτίβο)

Y U NO LIKE IT?

Link to comment
Share on other sites

1) Δεν έχεις δει Terra Nova.

2) Δεν είδες το φετινό Alcatraz.

3) Σε κάθε επεισόδιο προχωράει η πλοκή.

4) Αφήνει υποσχέσεις για μία καλή 2η season. (Προσωπική παρατήρηση: μακάρι να μην το πάνε στο ίδιο ακριβώς μοτίβο)

Y U NO LIKE IT?

1)εχω δει πιλοτο.

Ναι ηταν χειροτερο απο πιλοτο ριβερς αλλα πιστευω οτι πιο σκατα δεν γινεται απο τη σειρα απλα.

2)βλεπω αλκατραζ!

3)εχουμε δει σε 8 eps οτι παραφυσικο φαινομενο υπαρχει.(δες και το ραντ μου προ μηνος στο FB )

4)θα στειλω τσουρεκια τερκενλη με γεμιση τουαλετας λεβελ ουαν στους δημιουργους.ΟΧΙ.ΑΛΛΟ.

Link to comment
Share on other sites

Ελεος πια με αυτό το σεναριο φετος... Φτασαμε να απεχουμε λιγα επεισοδια από το τελος της σεζον και περισσοτερο εχουν ασχοληθει με αλλα θεματα παρα με το βασικο της σεζον

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Οκ, Jannie Luner μόνο τότε. :p :man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

1)εχω δει πιλοτο.

Ναι ηταν χειροτερο απο πιλοτο ριβερς αλλα πιστευω οτι πιο σκατα δεν γινεται απο τη σειρα απλα.

2)βλεπω αλκατραζ!

3)εχουμε δει σε 8 eps οτι παραφυσικο φαινομενο υπαρχει.(δες και το ραντ μου προ μηνος στο FB )

4)θα στειλω τσουρεκια τερκενλη με γεμιση τουαλετας λεβελ ουαν στους δημιουργους.ΟΧΙ.ΑΛΛΟ.

1) ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

2) Και δε σου φαίνεται μονότονο το κάθε επεισόδιο που είναι ακριβώς το ίδιο στυλ με διαφορετικό φυλακισμένο;

3) Καλό είναι αυτό. Άσε που είναι bonus ο τρόπος που το παρουσιάζουν, ως χαμένο footage.

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] Καλά η τηλεθέαση του Fringe έχει πέσει πιο κάτω και από σειρά συνδρομητικού.

Έγινε επεξεργασία από victor
Link to comment
Share on other sites

1) ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

2) Και δε σου φαίνεται μονότονο το κάθε επεισόδιο που είναι ακριβώς το ίδιο στυλ με διαφορετικό φυλακισμένο;

3) Καλό είναι αυτό. Άσε που είναι bonus ο τρόπος που το παρουσιάζουν, ως χαμένο footage.

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] Καλά η τηλεθέαση του Fringe έχει πέσει πιο κάτω και από σειρά συνδρομητικού.

1)Γελα οσο θες ιαχωβα του ιντερνετς.

2)Το χαουζ που μονο αλλαζει η παθηση δεν μας χαλαει?

3)Δεν ξανασχολουμαι με οτιδηποτε εχει βαλει το κουλο του ο Oren Peli.

Αταλαντος/σκαρτος Εβραιος.Ουστ. :p

Καλα να παθει το φριντζ.Μουφαρα εχει γινει.

Link to comment
Share on other sites

Καλα να παθει το φριντζ.Μουφαρα εχει γινει.

Σύμφωνα με πληροφορίες το σημερινό επεισόδιο είναι επικό. Θα δω και θα επιβεβαιώσω (ή θα διαψεύσω).

Έγινε επεξεργασία από victor
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με πληροφορίες το σημερινό επεισόδιο είναι επικό. Θα δω και θα επιβεβαιώσω (ή θα διαψεύσω).

Εσυ και ο κρεπας με τις πληροφοριες....

Εγω εχω μεινει πισω στο schedule των σειρωνε αλλα θα επανακαμψω soon.

Να κοπει και το New Girl FOX ακους?

Η Ζοοey μπορει να ειναι οτι πιο χαριτωμενο περπαταει στα δυο του ποδια

αυτη τη στιγμη στον πλανητη αλλα η σειρα ειναι meh.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με πληροφορίες το σημερινό επεισόδιο είναι επικό. Θα δω και θα επιβεβαιώσω (ή θα διαψεύσω).

από μία άποψη ήταν επικό. από μία άλλη άποψη μου θύμισε έντονα λίγο το τελευταίο terminator, λίγο το πώς θα ήταν το V εάν θα είχε συνεχιστεί, λίγο Star Trek Mirror Universe, πάντως κάτι διαφορετικό από το fringe.

η κοπελίτσα έκανε μπαμ από την πρώτη στιγμή ότι ήταν κόρη της olivia... ας έβαζαν κάποια που δεν της έμοιαζε τόσο εάν θέλαν να το κρατήσουν για έκπληξη του τελευταίου λεπτού. προς στιγμή πίστεψα ότι θα βλέπαμε και τον Nimoy

α και για να μην ξεχνιόμαστε.... hello brotha!

Έγινε επεξεργασία από GriGas
Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη δήλωση από εμένα, ένα επεισόδιο με ένα cliffhanger δεν σώζει μια ολόκληρη σεζόν (ούτε τη σειρά αν πάει για κόψιμο :p).

Δεν έχω δει τελευταίο fringe,river αλλά ότι και να δω, δύσκολα θα αλλάξω άποψη για όλοκληρη τη σεζόν. Για supernatural... no commnent. :nothing:

Drama και πάλι drama (δλδ καλωδιακά κυρίως)

ΥΓ

όχι dharma :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.