Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Ξεκινήσαμε με την σύζυγο να βλέπουμε Entourage. Κυριακή απόγευμα είδαμε την πρώτη σαιζόν (8 επισόδεια), χθες βράδυ είδαμε 4 από την δεύτερη και συνεχίζουμε. Η σειρά έχει πλέον ολοκληρωθεί, 8 σαιζόν - 96 επισόδεια.

Σε γενικές γραμμές έχει την πλακίτσα της, αντροπαρέα που αποτελεί την κουστωδία ενός ανερχόμενου αστεριού του Hollywood, ασχολείται με αλκοόλ, γυναίκες, μαριχουάνα κλπ. Σύμφωνα με την wikipedia είναι βασισμένη στην ζωή του Mark Wahlberg.

Eάν σας αρέσει το Californication, και θα θέλατε να δείτε την αντρική πλευρά του Sex and the City, το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Πλεόν βρίσκομαι στα μισά της 3ης σαιζόν και παίρνει χαλαρά ένα 8αράκι γενικώς και ένα 9 στο είδος της.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να κρατηθώ, τώρα μπήκα σπίτι, ακόμα δεν ξεντύθηκα και άνοιξα τον φάκελο ήδη.

:jump::jump:

Δεν περιγράφω άλλο! :T:

Στην αρχή φοβερό το επεισόδιο, μετά έπεσε λίγο.

Τελευταία ένα μόνο σκέφθομαι: πόσο απερίγραπτος είναι ο Norman Reedus!!!

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9665]z3et[/MENTION]

SPOILER ALERT (για όσους δεν έχουν δει το επεισόδιο)

Είναι από τα κόμικ χαρακτήρας

link γεμάτο spoilers για τις επόμενες σαιζόν σχετικά με την τύπισσα:

http://walkingdead.wikia.com/wiki/Michonne_(Comic_Series)

Link to comment
Share on other sites

Ναι το επεισόδιο ήταν πάρα πολύ καλό.

Η κυράτσα η Lori τι σκατά θέλει και κλαίγεται πάλι; Μου φαίνεται θα ναι ο Shane της 3ης σεζόν (πρήξιμο κάργα!). Ο νίντζα στο τέλος ποιος ήταν; Νομίζω ότι ίσως θα ναι ο αδερφός του Daryl που τον είχαν παρατήσει στην ταράτσα στον πρώτο κύκλο.

Ποιος περιμένει μέχρι τον Οκτώβρη πάλι.. μου φαίνεται θα αρχίσω να βλέπω μονο σειρές που έχουν τελειώσει.

Link to comment
Share on other sites

Εκνευριστικη οντως.Μου θυμησε γιατι ηθελα να την σκοτωσω στο prison break.

Οντως ωραιο το επεισοδιακι.

Και τωρα οκτωβρης...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=raTts-iGixU]Cartman comeon! - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ίσως θα ναι ο αδερφός του Daryl που τον είχαν παρατήσει στην ταράτσα στον πρώτο κύκλο.

Ποιος αδερφός του Daryl; Είδες το πόδι; Φαίνεται η γιόγκα και οι πιλάτες από μακριά.

:hehe:

Michonne1.png

Michonne (TV Series) - Walking Dead Wiki

Link to comment
Share on other sites

Ναι το επεισόδιο ήταν πάρα πολύ καλό.

Η κυράτσα η Lori τι σκατά θέλει και κλαίγεται πάλι; Μου φαίνεται θα ναι ο Shane της 3ης σεζόν (πρήξιμο κάργα!). Ο νίντζα στο τέλος ποιος ήταν; Νομίζω ότι ίσως θα ναι ο αδερφός του Daryl που τον είχαν παρατήσει στην ταράτσα στον πρώτο κύκλο.

Ποιος περιμένει μέχρι τον Οκτώβρη πάλι.. μου φαίνεται θα αρχίσω να βλέπω μονο σειρές που έχουν τελειώσει.

YZwKS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.