Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Απανταω σε μενα

Times are changing, and thus so are the scene rules allowing for SD x264 encodes encapsulated in MP4. So from now forward there will be very few XviD releases.

Anyone that still has SD quality selected will be seeing most of their shows missed each week. So I'd like to propose a new quality or at least include this in the already formed SD category.

So the standard scene directory naming is: Show.Name.SXXEXX.Episode.Title.HDTV.x264-GROUP

I can see where this might be an issue as HD scene directory naming is: Show.Name.SXXEXX.Episode.Title.720p.HDTV.x264-GROUP

In order for the program to grab the correct release, an exception will need put in place of matching x264 but void of the 720p label.

Hopefully I have provided enough information to get the ball rolling on this request.

Link to comment
Share on other sites

Sons of Anarchy πάει και η season 4.Από τα καλύτερα κλεισίματα σε season που έχω δει. Αφήνει πολύ ψωμί. Αλλά είδα ότι η 5η θα βγεί Σεπτέμβρη (FUUUUUUUUUUUU).

Ξεκίνησα Deadwood. Πρώτο επεισόδιο interesting.Θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Το Lost σε μισή παράγραφο :

Όταν έπεσε το αεροπλάνο όλοι πέθαναν. Επειδή όμως ο Abrams είναι μεγάλος επιβήτορας και δεν του έφτασε το ανελέητο σεξ που έκανε στους φανατικούς του ALIAS με τον Rambaldi κλπ, αποφάσισε ότι οι ψυχές των θυμάτων του αεροπλάνου, έπρεπε να συνεχίσουν να ταλαιπωρούνται (και μαζί τους και εμείς) μέχρι να βρουν την κάθαρσή τους. Όταν έγινε και αυτό (έξι βασανιστικές σαιζόν μετά) τότε όπως ο Jack άνοιξε τα μάτια στο πρώτο επισόδειο, έτσι έκλεισε τα μάτια (η μοναδική φορά που κάποιος έκλεψε τον Παπακαυλιάτη) και τελείωσε το παραμύθι

Για όσους διαφωνούν με την ερμηνεία μου, το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να βρουν στο Youtube τα βίντεο του μπραφ και να δουν από κάθε ένα τα τελευταία 5 δευτερόλεπτα.

Για να μην με πείτε προκατειλημμένο, έχω δει όλο το Alias, όλο το Lost, βλέπω Fringe, Person of Interest και Alcatraz και θεωρώ το νέο Star Trek ταινιάρα.

Έγινε επεξεργασία από GriGas
Link to comment
Share on other sites

Για όσους διαφωνούν με την ερμηνεία μου, το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να βρουν στο Youtube τα βίντεο του μπραφ και να δουν από κάθε ένα τα τελευταία 5 δευτερόλεπτα.

χααχαχχχΧΑΧΑΧΑΧΑΧχαχχαχαχααχαχαχ κλαίωωω αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχ :clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

Σχεδον ολες οι σειρες που εβλεπα σε HD κοπηκαν.

Λες να ξεκινησω το Fringe mkv?

Ξεκιναω Eastbound & Bound.

[MENTION=4482]LevelOne[/MENTION]

Τιποτα αλλο.

Σε SD το έβλεπες το Fringe dude ?

Πως το αντέχεις ?

Γύρνα τα σε HD άμεσα.

Αν θες "καλή πηγή" που να βολεύει και για HD downloads χτύπα μου την πόρτα ;)

Link to comment
Share on other sites

Το Lost σε μισή παράγραφο :

Όταν έπεσε το αεροπλάνο όλοι πέθαναν. Επειδή όμως ο Abrams είναι μεγάλος επιβήτορας και δεν του έφτασε το ανελέητο σεξ που έκανε στους φανατικούς του ALIAS με τον Rambaldi κλπ, αποφάσισε ότι οι ψυχές των θυμάτων του αεροπλάνου, έπρεπε να συνεχίσουν να ταλαιπωρούνται (και μαζί τους και εμείς) μέχρι να βρουν την κάθαρσή τους. Όταν έγινε και αυτό (έξι βασανιστικές σαιζόν μετά) τότε όπως ο Jack άνοιξε τα μάτια στο πρώτο επισόδειο, έτσι έκλεισε τα μάτια (η μοναδική φορά που κάποιος έκλεψε τον Παπακαυλιάτη) και τελείωσε το παραμύθι

Σοβαρα αυτο ηταν το τελος?

Δηλαδη ηταν ολοι και καλα νεκροι απο την αρχη?

Το παρατησα στην αρχη της πεμπτης σεζον οπου και καταλαβα οτι δεν το παει καπου..

Απαραδεχτη σειρα.

Link to comment
Share on other sites

Σε SD το έβλεπες το Fringe dude ?

Πως το αντέχεις ?

Γύρνα τα σε HD άμεσα.

Αν θες "καλή πηγή" που να βολεύει και για HD downloads χτύπα μου την πόρτα ;)

Bill για στειλε pm απο την πηγη...(εγω με rapid dl τις βρισκω hd απο γνωστο site)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5271]sstav[/MENTION] Δεν αξίζει να ψάξεις τίποτα, τώρα πλέον γνωρίζουμε ότι όλα ήταν μια (να το πω κόσμια :p) μούφα. Προσωπικά άρχισα να το πιστεύω ακράδαντα εκεί κάπου στην 3η σεζόν, ευτυχώς.

Όσο για τον Abrams, έχω διαβάσει πως δεν συμμετείχε και πολύ στις τελευταίες σεζόν, απλά βάζανε το όνομα του στα credits. Το Lost είναι η κλασική περίπτωση ξεχειλώματος ελέω τηλεθέασης.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.