Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Eχετε φανταστει το the wire με τους ιδιους ηθοποιους σε αλλους ρολους;; :dance3::dance3:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=BRNm21GWEJY&feature=g-vrec&context=G2f5199fRVAAAAAAAACw]The Wire - Auditions - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Πρωτο επεισοδιο μετα απο παααρα πολυ καιρο στο ΗΙΜΥΜ που πραγματικα ι peed my pants απο τα γελια.

Και πολυ γελιο και ουσιαστικο το επεισοδιο γιατι εγινε κατι σημαντικο για την εξελιξη της σειρας γενικα.

Link to comment
Share on other sites

Το λιγοτερο επος το spartacus.Πραγματικα ειχα πολυ καιρο να απολαυσω ετσι ενα επεισοδιο σειρας.

Καθε σεζον και καλυτερη αυτη η σειρα.

epic. Βελτιώνεται κι από επεισόδιο σε επεισόδιο. Αργεί πολύ το επόμενο Σάββατο :(

Link to comment
Share on other sites

Περί Σπάρτακου:

1) Ο Whitfield αρκετά καλύτερος του τωρινού.

2) Σπαστικό που άλλαξαν ηθοποιό στη Naevia και ακόμα πιο σπαστικό που είναι άσχημη.

3) Μαμάτη η Mori από εμφάνιση.

Ανυπομονώ να φτάσουμε στις μεγάλες μάχες με τους Ρωμαίους για να δω πώς θα τις αποδώσουν.

Link to comment
Share on other sites

1) Νομίζω ότι και οι παραγωγοί τον προτιμούσαν, αλλά... κρίμα

2) Ούτε η προηγούμενη Naevia ούτε η τωρινή μ'αρέσει

3) Who's Mori?

Κι εγώ ανυπομονώ να φτάσουμε στις μεγάλες μάχες με τους Ρωμαίους, αλλά ήδη δίνει ιδέες το Spartacus :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Kαι εχω την εντυπωση οτι αυτος ειναι πολυ πιο ψηλος :dance3: ριχνει κανενα κεφαλι του Κριξους...

Moλις ειδα και το τελευταιο επεισοδιο.... ΠΑΝΙΚΟΣ!!!!!!

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

Έχει πλάκα το κείμενο. Δίκιο του δίνω εκεί που λέει ότι στο τέλος κάθε επεισοδίου χαμογελάνε, ενώ έχουν κοντέψει να πεθάνουν. Κατά τα άλλα όμως το The River φαίνεται αρκετά καλό. Να φανταστείς είναι πολύ καλύτερο από Terra Nova. :p

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ είναι καλύτερα από το Terra Nova

Σε προκαλώ τότε, ή να δεις Terra Nova ή τη Χουάνα την Παρθένα. Ένα από τα δύο. :p

Ξέρω κάποιον που διαφωνεί με αυτή την άποψη :hehe:

Προς τη Δ.Ο. του TheLab: Ή εγώ ή αυτός. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.